Subskrybuj RSS
Obecny czas: Sob 22 Wrz, 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: blokada dyferencjału, Yamaha Kodiak 450 2004r
PostWysłany: Śro 11 Lip, 2018 

Quad: yamaha kodiak 450 2004
Imię: Paweł
Siema, mam problem może ktoś coś poradzi?
Yamaha Kodiak 450, 2004rok
Rozbierałem plastiki i odpinałem przełącznik z dyferencjału... po poskładaniu wszystkiego do kupy mam na stale zablokowany dyferencjał.
Bezpiecznik widziałem, że był włożony 10A zamiast 3A (taki powinien być). Dałem teraz 3A ale ani go nie przepala, a dyfer ciągle zablokowany. Możliwe, że poszło coś gdzieś dalej? 2 przekaźniki Omron są od czego? Zmieniłem już przełącznik przy kierownicy na nowy ale nic to nie dało. Gdzie szukać rozwiązania?

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Wyposażony w najmocniejszy na rynku silnik ProStar® o mocy 89KM SCRAMBLER XP 1000 to lider w swojej klasie jeżeli chodzi o moc silnika. Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów został także wyposażony w EPS, EBS, ADC oraz amortyzatory FOX PODIUM X.
Polaris RZR 170 EFI
Polaris RZR 170 EFI
Quad Polaris RZR 170 wzorowany na „dorosłym” modelu, będzie idealnym, bezpiecznym prezentem dla Twoich dzieci. W standardzie kask, boczne siatki i flaga sygnalizacyjna.
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
 Temat postu: Re: blokada dyferencjału, Yamaha Kodiak 450 2004r
PostWysłany: Śro 11 Lip, 2018 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Dolny Śląsk B-c
Quad: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
A przypadkiem nie zrobiłeś tak ,że zapiąłeś 4x4 rozłączyłeś kostkę cofnąłeś przełącznik na 2x4 i podłączyłeś kostkę może tak go zblokowało , ewentualnie rozepnij kostkę i sprawdź miernikiem czy idzie prąd po kablu jak przełączasz z 2x4 na 4x4 jeśli nie ma prądu to szukasz dalej po kablach a jeśli jest prąd to coś mogło siąść w silniczku przełączania napędów

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości