Subskrybuj RSS
Obecny czas: Sob 22 Wrz, 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wyprawy 2018
PostWysłany: Wto 26 Cze, 2018 
Awatar użytkownika

Quad: cf moto 500
Szukam czegoś dla siebie tak na tydzień, pewnie są też inni którzy chętnie by dołączyli :)

Dlatego zachęcam do umieszczania tu informacji, gdzie i kiedy się wybieracie :) I czy macie jakieś miejsca wolne :)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris RZR 170 EFI
Polaris RZR 170 EFI
Quad Polaris RZR 170 wzorowany na „dorosłym” modelu, będzie idealnym, bezpiecznym prezentem dla Twoich dzieci. W standardzie kask, boczne siatki i flaga sygnalizacyjna.
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Wyposażony w najmocniejszy na rynku silnik ProStar® o mocy 89KM SCRAMBLER XP 1000 to lider w swojej klasie jeżeli chodzi o moc silnika. Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów został także wyposażony w EPS, EBS, ADC oraz amortyzatory FOX PODIUM X.
 Temat postu: Re: Wyprawy 2018
PostWysłany: Pon 02 Lip, 2018 
Moderator
Awatar użytkownika

Quad: Kaman krótki XTP 1000
Imię: Łukasz
Wyprawy po Polsce tygodniowe to szaleństwo :)
Lato, pełno piechurów w lasach, grzybiarzy, rowerzystów i napalonych leśników żeby dojechać Cię jak tylko się da.
Do tego biwakować poza polem biwakowym nie można, palić ognisk w lesie nie można, wjeżdżać do lasu nie można. Nic nie można.

Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Miejscowość: Lubelskie.
Quad: outlander 570 dps
Imię: marcin
Bo Polska to jest kraj zakazów

Miejscowość: Sompolno koło Konin
Pochwały: 1
Quad: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
to jedzcie do niemców posmigac quadem w terenie.

PostWysłany: Pon 09 Lip, 2018 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin
Quad: Polaris MV7
Imię: Andrzej
oolsztyniak napisał(a):
Wyprawy po Polsce tygodniowe to szaleństwo :)
Lato, pełno piechurów w lasach, grzybiarzy, rowerzystów i napalonych leśników żeby dojechać Cię jak tylko się da.
Do tego biwakować poza polem biwakowym nie można, palić ognisk w lesie nie można, wjeżdżać do lasu nie można. Nic nie można.

No więc trochę poszaleję, znowu włączył mi się szfendacz, planowałem zrobić trasę dookoła Polski jaką zrobiłem rowerem w 2006 r. Wyjechałem z Lublina w kierunku Chełma a potem wzdłuż granicy w kierunku Suwałk, następnie Elbląg, Gdańsk, Hel, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Wrocław, Bielsko Biała, Nowy Sącz, Sanok, Horyniec, Zamość i Lublin w 36 dni. Teraz mam tylko trzy tygodnie a startuję 28 Lipca. Zabieram namiot i garkuchnię, więc pewnie gdzieś go będę musiał rozbić po drodze. Z powodu tego co napisał Olsztyniak raczej nie podam konkretnej trasy ale chętnie czekam na Wasze propozycje ciekawych miejsc w Polsce, a może ktoś pokaże mi ciekawe miejsca koło siebie. Może jakieś spotkanie, wspólna przejażdżka jednodniowa lub dłuższa.
Propozycje tutaj lub na PW, może coś wypali.

PostWysłany: Wto 10 Lip, 2018 
Moderator
Awatar użytkownika

Rozumiem, ze jedziesz quadem?
Rower to inna bajka, teraz wszyscy pedałują i jest to modne (jak bieganie).
Ale quad to zło o czym zapewne przekonasz się niejednokrotnie.

Kilka dni temu jadę spokojnie przez wioskę (droga szutrowa) i już z daleka leci do mnie miejscowy cymbał pukając się w głowę (jechałem dość wolno bo szanuję cudzą własność i staram się nie wznosić tumanów kurzu). Zatrzymałem się a ten do mnie z mordą, że dlaczego ja tu jeżdżę i kurzę - droga gminna udostępniona do ruchu - i tłumaczę owemu gostkowi, że wolno mi z niej korzystać na quadzie tak samo jak jemu na nogach - w międzyczasie minęły nas dwa samochody, które jechały zdecydowanie szybciej i zdecydowanie więcej kurzu wytwarzały. Pytam cymbała czy każdego kierowcę też tak gania bo przecież samochód kurzy a on do mnie z tekstem ze quady go wqrwiają. Nie wchodząc w dyskusję dalszą, maneta i powoli do przodu żegnając gościa szyderczym uśmiechem.

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

PostWysłany: Wto 10 Lip, 2018 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin
Quad: Polaris MV7
Imię: Andrzej
oolsztyniak napisał(a):
Rozumiem, ze jedziesz quadem?
Rower to inna bajka, teraz wszyscy pedałują i jest to modne (jak bieganie).
Ale quad to zło o czym zapewne przekonasz się niejednokrotnie.

Jeżdżę quadem trzeci sezon i spotkałem się z różnymi reakcjami. Skupiska ludzkie omijam przeważnie dalekim łukiem no chyba że muszę uzupełnić zapasy. Dwa lata temu na innym forum wspomniałem że wybieram się quadem w Bieszczady, tam dopiero była jazda po mnie, nie pomagały żadne tłumaczenia. 90 % populacji szufladkuje od razu na słowo quad. Dodam że dostałem w jednym Nadleśnictwie 10-cio dniowe pozwolenie na wszystkie drogi techniczne z kilkoma wyjątkami i nie było żadnych problemów, zrobiłem kilkaset kilometrów i miałem dwie kontrole. Poprosiłem o takie zezwolenia w dwóch innych Nadleśnictwach i była odmowa. Na pytanie o powód odmowy był tylko szyderczy uśmieszek i stwierdzenie że my tu nie lubimy quadowców. I wszystko jasne.

PostWysłany: Pią 13 Lip, 2018 

Quad: Kingquad
Imię: Krzysztof
Cześć,
Pytanie do kolegi "oolsztyniak" poproszę o info, które nadleśnictwo w Bieszczadach dało zgodę?

PostWysłany: Pią 20 Lip, 2018 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Suwałki
Quad: renegade 570 xxc ,lucky star 400 był cf x8 ,cf 500 , shineray 2509c
Imię: Wojtek
W Suwałkach a dokładnie przy mogę pokazać dwie żwirownie gdzie można latać do bulu ;) .

PostWysłany: Pon 30 Lip, 2018 
Moderator
Awatar użytkownika

Co to za fun jeździć po żwirowni?

W zeszłym roku byliśmy w Rumunii, 6 dni w górach.
W tym roku poprawka, również 6 dni w górach po zmodyfikowanym tracku.
Już planujemy kolejny wyjazd za miesiąc właśnie po to aby wypocząć na quadzie.
Nie jeżdżę tam zesrany, że może ktoś mnie będzie gonił bo jestem dla niego bandytą, jadę przed siebie i pozdrawiam miejscowych. Kto raz pojedzie do Rumunii zrozumie, że tam po prostu trzeba jeździć aby poczuć się wolnym quadowcem.

Team Father&Son

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości