Subskrybuj RSS
Obecny czas: Sob 15 Gru, 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2189 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 215, 216, 217, 218, 219  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: No to zaczynamy...
PostWysłany: Śro 13 Cze, 2018 

Quad: brak
Imię: Jarek
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam 38 lat mieszkam w UK i zachorowalem na gada. Chodza mi po glowie rozne maszyny dlatego wyladowalem u Was. Pozdrawiam

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Sportsman 570 EPS Tractor
Polaris Sportsman 570 EPS Tractor
Jeśli potrzebujesz quada do pracy w polu lub w ogrodzie Sportsman 570 EPS Traktor jest idealny dla Ciebie. Dzięki wspomaganiu kierownicy praca jak i rekreacja będzie jeszcze przyjemniejszaRejestrowany jako ciągnik rolniczy (homologacja T3b), pełne odliczenie vatu, gwarancja 24 miesiące.
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Wyposażony w najmocniejszy na rynku silnik ProStar® o mocy 89KM SCRAMBLER XP 1000 to lider w swojej klasie jeżeli chodzi o moc silnika. Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów został także wyposażony w EPS, EBS, ADC oraz amortyzatory FOX PODIUM X.
Polaris Sportsman XP 1000 Touring Tractor
Polaris Sportsman XP 1000 Touring Tractor
Marzysz o wspólnych wyjazdach we dwoje? Touring jest stworzony dla Ciebie. Komfortowy fotel pasażera z dodatkową amortyzacją, wspomaganie kierownicy i 88 KM pod siedzeniem sprawi, że każdy wyjazd będzie wspaniałą przygodą.
 Temat postu: Kuba
PostWysłany: Śro 04 Lip, 2018 

Quad: poszukiwany
Imię: kuba
czesc, mam na imie Kuba, na to forum nie trafiłem przypadkiem gdyż od jakiegoś czasu rozglądam się za kładem, a że nie znam sie na nich wcale każdy model który mnie interesował wklepywałem w google i odrazu przekierowywało mnie tu do opinii uzykowników. Tyle że moja sprawa jest troche bardziej zakręcona, ale do tego załoze normalny temat.

Temat postu: Re: Kuba
PostWysłany: Śro 04 Lip, 2018 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Stargard
Quad: Sportsman XP 1000
Imię: Tomek
Witam na forum :)

Temat postu: Re: Kuba
PostWysłany: Czw 05 Lip, 2018 
V-ce Admin
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa - Wawer
Quad: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Cześć

Temat postu: Cześć
PostWysłany: Nie 08 Lip, 2018 

Quad: Renia 850
Imię: Marcin
Cześć mam na imię Marcin 36lat i się zaraziłem w piątek 13-go odbieram renię 850 i bedziemy latać jestem z Łodzi i pozdrawiam Wszystkich Wariatów

PostWysłany: Pon 09 Lip, 2018 

Quad: G 660
Imię: Artur
witam jestem ARTUR mam 35 lat i latam na g 660 pozdrawiam

PostWysłany: Nie 15 Lip, 2018 

Quad: TGB BLADE 600
Imię: Maciek
Cześć. Maciek, 42 lata. Na forum bywam od dłuższego czasu, czytając je w wolnej chwili. Nie mam własnego quada, ale zamierzam to zmienić na dniach.... Pozdrawiam.

PostWysłany: Pon 23 Lip, 2018 

Imię: Amadeusz
Witam wszystkich! Mam na imię Amadeusz 28 lat z Rzeszowa. Na forum jestem od dłuższego czasu jako czytelnik :) Przyszedł czas na konto i quada. Wyjezdziłem może raptem 10godzin, wszystkie na wypożyczeniu! AUUU!

PostWysłany: Wto 31 Lip, 2018 

Quad: szukam
Imię: Grzegorz
Cześć, trafiłem tutaj bo nie wiem czy mam kupić quada? Nie wiem czy będę miał gdzie jeździć? i nie wiem czy z 2,5 letnim chłopakiem dam rady pojeździć?

A poza tym nie wiem jakiego wybrać, nie wiem jak to w praktyce z jeżdżeniem po lasach, nie wiem czy żona sie nie ofocha jak sobie pojadę i jeszcze pare taki nie wiem;)

No chyba, że jest ktoś z okolicy Czerwionki-Leszczyn, Rybnika i wdroży mnie w temat;)

PostWysłany: Pią 10 Sie, 2018 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chociwel
Quad: Polaris Sportsman 570, CF Moto 500
Imię: Robert
Cześć wszystkim,
mam na imię Robert i swoją przygodę z quadem zacząłem ponad 4 lata temu, zaczynając od CF Moto 500 ( dzięki DKfan za pomoc w mega trafnym wyborze na początek :-).
Aktualnie jestem szczęśliwym posiadaczem Polarisa Sportsmana 570 EPS - dzięki Tomek z Centrum ATV Grzędzice za Profesjonalne podejście do sprawy i wszelką pomoc :-).
Mieszkam niedaleko Stargardu - chętnie do kogoś dołącze, aby te moje solówki zażegnać.
Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęśliwych wyjazdów.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2189 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 215, 216, 217, 218, 219  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość