Subskrybuj RSS
Obecny czas: Wto 25 Wrz, 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 215, 216, 217, 218, 219  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: No to zaczynamy...
PostWysłany: Śro 13 Cze, 2018 

Quad: brak
Imię: Jarek
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam 38 lat mieszkam w UK i zachorowalem na gada. Chodza mi po glowie rozne maszyny dlatego wyladowalem u Was. Pozdrawiam

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris RZR 170 EFI
Polaris RZR 170 EFI
Quad Polaris RZR 170 wzorowany na „dorosłym” modelu, będzie idealnym, bezpiecznym prezentem dla Twoich dzieci. W standardzie kask, boczne siatki i flaga sygnalizacyjna.
Polaris RZR XP 1000 Tractor
Polaris RZR XP 1000 Tractor
Jeden z najmocniejszych side by side na rynku 110 KM. Najbardziej zaawansowane zawieszenie Walker Ewans. Progresywne wspomaganie kierownicy, zapewnia pełną kontrolę nad pojazdem. Homologacja drogowa traktor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
 Temat postu: Kuba
PostWysłany: Śro 04 Lip, 2018 

Quad: poszukiwany
Imię: kuba
czesc, mam na imie Kuba, na to forum nie trafiłem przypadkiem gdyż od jakiegoś czasu rozglądam się za kładem, a że nie znam sie na nich wcale każdy model który mnie interesował wklepywałem w google i odrazu przekierowywało mnie tu do opinii uzykowników. Tyle że moja sprawa jest troche bardziej zakręcona, ale do tego załoze normalny temat.

Temat postu: Re: Kuba
PostWysłany: Śro 04 Lip, 2018 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Stargard
Quad: Sportsman XP 1000
Imię: Tomek
Witam na forum :)

Temat postu: Re: Kuba
PostWysłany: Czw 05 Lip, 2018 
V-ce Admin
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa - Wawer
Quad: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Cześć

Temat postu: Cześć
PostWysłany: Nie 08 Lip, 2018 

Quad: Renia 850
Imię: Marcin
Cześć mam na imię Marcin 36lat i się zaraziłem w piątek 13-go odbieram renię 850 i bedziemy latać jestem z Łodzi i pozdrawiam Wszystkich Wariatów

PostWysłany: Pon 09 Lip, 2018 

Quad: G 660
Imię: Artur
witam jestem ARTUR mam 35 lat i latam na g 660 pozdrawiam

PostWysłany: Nie 15 Lip, 2018 

Quad: TGB BLADE 600
Imię: Maciek
Cześć. Maciek, 42 lata. Na forum bywam od dłuższego czasu, czytając je w wolnej chwili. Nie mam własnego quada, ale zamierzam to zmienić na dniach.... Pozdrawiam.

PostWysłany: Pon 23 Lip, 2018 

Imię: Amadeusz
Witam wszystkich! Mam na imię Amadeusz 28 lat z Rzeszowa. Na forum jestem od dłuższego czasu jako czytelnik :) Przyszedł czas na konto i quada. Wyjezdziłem może raptem 10godzin, wszystkie na wypożyczeniu! AUUU!

PostWysłany: Wto 31 Lip, 2018 

Quad: szukam
Imię: Grzegorz
Cześć, trafiłem tutaj bo nie wiem czy mam kupić quada? Nie wiem czy będę miał gdzie jeździć? i nie wiem czy z 2,5 letnim chłopakiem dam rady pojeździć?

A poza tym nie wiem jakiego wybrać, nie wiem jak to w praktyce z jeżdżeniem po lasach, nie wiem czy żona sie nie ofocha jak sobie pojadę i jeszcze pare taki nie wiem;)

No chyba, że jest ktoś z okolicy Czerwionki-Leszczyn, Rybnika i wdroży mnie w temat;)

PostWysłany: Pią 10 Sie, 2018 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chociwel
Quad: Polaris Sportsman 570, CF Moto 500
Imię: Robert
Cześć wszystkim,
mam na imię Robert i swoją przygodę z quadem zacząłem ponad 4 lata temu, zaczynając od CF Moto 500 ( dzięki DKfan za pomoc w mega trafnym wyborze na początek :-).
Aktualnie jestem szczęśliwym posiadaczem Polarisa Sportsmana 570 EPS - dzięki Tomek z Centrum ATV Grzędzice za Profesjonalne podejście do sprawy i wszelką pomoc :-).
Mieszkam niedaleko Stargardu - chętnie do kogoś dołącze, aby te moje solówki zażegnać.
Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęśliwych wyjazdów.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 215, 216, 217, 218, 219  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości