Subskrybuj RSS
Obecny czas: Sob 15 Gru, 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: przyczepa pod quada
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 

Miejscowość: kraków
Witam,
potrzebuje nabyć przyczepę pod quada.
Dziś sprawdziłem co jest dostępne na rynku i wychodzi że najciekawszą ( w sensie solidności i nie tylko ) to przyczepa ze Świdnika jest dostępna w dwóch wymiarach 200*125*17 i drugi wymiar 215*138*17 różnica w cenie to 500zł za parę cm, więc mam pytanie czy na przyczepę o mniejszych wymiarach zmieści sie grizzly 700, nie mam dostępu do quada w tym momencie wiec nie bardzo mogę go zmierzyć w folderze Yamaha podaje długość 206,5 cm stąd moje obawy.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
SPORTSMAN 570 TOURING SP został specjalnie zaprojektowany dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo podczas jazdy we dwójkę. Wyposażenie premium tego pojazdu zagwarantuje przyjemną jazdę zarówno dla kierowcy jak i pasażera.
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
Polaris RZR 170 EFI
Polaris RZR 170 EFI
Quad Polaris RZR 170 wzorowany na „dorosłym” modelu, będzie idealnym, bezpiecznym prezentem dla Twoich dzieci. W standardzie kask, boczne siatki i flaga sygnalizacyjna.
 Temat postu: Re: przyczepa pod quada

Miejscowość: w-wa
najlepiej i najtaniej jest wypożyczać

Temat postu:

Miejscowość: kraków
nie chce najtaniej...........

Temat postu:
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 

Miejscowość: Częstochowa okolice
Ja mam z Niewiadowa. Kosztowała mnie 2400 brutto z podjazdami. Nie pamiętam wymiarów ale mam też g 700 i wchodzi idealnie. Jest fajna bo ma taki "manualny wywrot", da sie ją podnieść. Podkładasz podjazd i wjeżdżasz quadem. Czas operacji 3 minuty:) Dokładnie to wygląda tak http://www.niewiadow.pl/katalog/cat/3/item/24. Co do jakości... Służy mi nie tylko pod quada. Używam jej rok i nie ma śladów eksploatacji oprócz oczywistych zarysowań.

Temat postu:
PostWysłany: Pią 03 Kwi, 2009 

Quad: Historia
Proponuje odwiedzić Castorame - maja w ofercie przyczepy do przewozu quadów i motocykli.

Temat postu:
PostWysłany: Sob 04 Kwi, 2009 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tarnów / Małopolska
Ja również polecam przyczepki z Niewiadowa. Sam mam taką jak gringo99 tyle, że na nią wejdą 2 gady. Uchyla się i bez problemu można wjechać. Przy dłuższej eksploatacji proponowałbym zmienić opony w przyczepie (ja dostałem moją z jakimś ukraińskim syfem).

PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2011 

Tutaj znalazłem opis ciekawej przyczepy samochodowej do quada przyczepa pod quada

PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2011 
Awatar użytkownika

Miejscowość: W-wa
Quad: kvf 750 Brute Force
Imię: Jakub
panowie jak by ktoś chciał mam do sprzedania przyczepę pod quada z najazdami plandeką została mi zdjęcia mogę pżesłąć na meila jak by ktoś był zainteresowany przyczepa kupiona jako nowa w 2009 roku ważne oc cena 2 tyś zł i jest do obejrzenia w Wawie TEL DO MNIE 505120110

PostWysłany: Sob 26 Maj, 2018 

Imię: Marek
możesz spróbować tutaj http://przyczepkasamochodowa.pl/sklep

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość