Subskrybuj RSS
Obecny czas: Śro 24 Paź, 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nowy Polaris sportsman 1000 xp 2017
PostWysłany: Czw 02 Lut, 2017 

Quad: Sportsman 1000 XP
Według mnie 2017 wygląda szałowo. Szkoda że cena 70 000 ;/ I tak taniej niż Outlander no ale...dużo.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris RZR 170 EFI
Polaris RZR 170 EFI
Quad Polaris RZR 170 wzorowany na „dorosłym” modelu, będzie idealnym, bezpiecznym prezentem dla Twoich dzieci. W standardzie kask, boczne siatki i flaga sygnalizacyjna.
Polaris Sportsman 570 Tractor
Polaris Sportsman 570 Tractor
Jeśli potrzebujesz quada do pracy w polu lub w ogrodzie Sportsman 570 Traktor jest idealny dla Ciebie. Rejestrowany jako ciągnik rolniczy (homologacja T3b), pełne odliczenie vatu, gwarancja 24 miesiące.Czytaj Więcej...
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
PostWysłany: Czw 02 Lut, 2017 
Awatar użytkownika

Quad: nima
Imię: były: Kingquad, Gryzli, CF-Moto, Kymco i kilka moturów
Co do wcześniejszych dywagacji i canama. U nas mamy kilka G, 2 KQ, 2CF500, jest też stary/poprzedni out 800 i sporadycznie trafia się renia 800. Tylko te 2 ostatnie mają problem po wodzie. Nie wiem na ile to problem wczesniejszych właścicieli pozostał w nich a na ile maszyn konkretnie ale fakt jest faktem że problemy są. Właściciel outa juz nawet nie wjeżdża do głębszej wody tylko czeka aż się wybawimy albo bierze gryzlaka na takie zabawy bo ma dość awaryjnego i checka. Jak quad w garażu wyschnie chodzi OK.
Podobnie renia kaprysi (ale to wiem bardziej od znajomka co lepiej zna gościa od reni - bo mało jeździ z nami chłop)
To Cfki500 przy tych brp robią wodę bez ziewania i strajków i im sie checki nie palą ;) . Z wiadomego powodu oczywiście :lol:
Także u nas nikt brp na ołtarzyku jednak nie stawia - kwestia doświadczeń własnych/kumpli. Ale one mówią nam że do mokrego to jednak japonia (zwłaszcza gryzli).
Ale żeby nie było OT.
Nowe polarisy >800 wyglądają naprawdę dobrze.
SP 1000XP czy wersja High Lifter Edition, czy scramblery....ładniejsze od canamów - co oczywiście jest kwestią gustu.

PostWysłany: Pią 25 Maj, 2018 
Awatar użytkownika

Quad: cf moto 500
U Nas ostro testuje się 3 sztuki ;)

Zobaczcie sami jak sobie radzi 1000XP

PostWysłany: Sob 26 Maj, 2018 

Quad: g700
Chetnie poznam opinie i wrażenia z jazdy tego polara :lol: także czekam na krótką recenzje

PostWysłany: Śro 22 Sie, 2018 

Quad: był KYMCO 500 IRS aktualnie w trakcie szukania ;)
Imię: Mateusz
Cześć,

Zastanawiam się nad kupnem nowego SP 1000xp 2018r. Jednak zauważyłem że można dostać rocznik 2017 około 6tys taniej. Pytanie brzmi czy warto dopłacić czy lepiej za te 6tys dokupić dodatków? Jakie są różnice między rocznikiem 2017 a 2018? Ja zauważyłem tylko dodatkowe światło stopu w roczniku 2018. A jak się maja bebechy (mechanika, osprzęt, mapa silnika itp)? Będę wdzięczny też za szersza informację jak się sprawuje rocznik 2017 który koledzy wyżej testowali - jakie są wasze opinie? Jakie są bolączki? Na co zwrócić uwagę i w co doposażyć golasa prócz wyciągarki? Quad w zimie ma głownie odśnieżać teren około 15tys m2 a poza sezonem zimowym jako pomoc przy domu no i oczywiście frajda w terenie.

PostWysłany: Pon 27 Sie, 2018 

Quad: był KYMCO 500 IRS aktualnie w trakcie szukania ;)
Imię: Mateusz
malina0406 napisał(a):
Cześć,

Zastanawiam się nad kupnem nowego SP 1000xp 2018r. Jednak zauważyłem że można dostać rocznik 2017 około 6tys taniej. Pytanie brzmi czy warto dopłacić czy lepiej za te 6tys dokupić dodatków? Jakie są różnice między rocznikiem 2017 a 2018? Ja zauważyłem tylko dodatkowe światło stopu w roczniku 2018. A jak się maja bebechy (mechanika, osprzęt, mapa silnika itp)? Będę wdzięczny też za szersza informację jak się sprawuje rocznik 2017 który koledzy wyżej testowali - jakie są wasze opinie? Jakie są bolączki? Na co zwrócić uwagę i w co doposażyć golasa prócz wyciągarki? Quad w zimie ma głownie odśnieżać teren około 15tys m2 a poza sezonem zimowym jako pomoc przy domu no i oczywiście frajda w terenie.

super forum tu macie. pozdrawiam.

PostWysłany: Wto 28 Sie, 2018 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Stargard
Quad: Sportsman XP 1000
Imię: Tomek
Różnic za dużo nie ma, najważniejsza łożyska w wahaczach zamiast tulei. Dodatkowa lampa stopu (centralna) jest to akcesorium dostępne również w modelu 2017. Warto dołożyć osłony spodu, zderzaki, a do prac zimowych grzane manetki i kciuk. Warta uwagi jest wersja limitowana ( kolor brązowy). Oprócz walorów wizualnych ma również lepsze 27” opony Maxxis Vipr, kanapę ze skórzanymi wstawkami w kolorze nadwozia. Jak będziesz zainteresowany nowym lub jakąś demówka pisz na priv :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości