Quad ER6 SWAP Tutorial

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cesi24
Posty: 34
Rejestracja: czw 09 kwie, 2015
Quad:: LS500
Imię: Darek
Lokalizacja: Niegowa/Trzebniów

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Cesi24 » ndz 18 gru, 2016

Widzę że masz problem na tle ..........albo masz za słaby dół :D . Tylko ciekawe czego szukasz i co posiadasz bo rozumu na pewno NIE :lol:

Ruski
Posty: 7
Rejestracja: pn 29 lut, 2016
Imię: Paweł

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ruski » ndz 18 gru, 2016

Ha ha, Brzuch masz wypowiedzi jakbyś przez 20 lat konia walił cioto. Masz jakiś problem to zapisz się do specjalisty.

Paka
Posty: 15
Rejestracja: wt 12 maja, 2015
Quad:: LS 450

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Paka » śr 22 mar, 2017

Na jednym ze zdjęć widać że górna część wtrysków dolega do zbiornika to jak tam zmiesciło się kolanko silikonowe?

Awatar użytkownika
gateway
Posty: 275
Rejestracja: czw 23 kwie, 2015
Quad:: ls500

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: gateway » śr 22 mar, 2017

Tam w zbiorniku jest wgłębienie.
Minimalnie zbiornik ugina te kolanka, ale na prawdę marginalnie.

ONION123
Posty: 138
Rejestracja: śr 12 paź, 2016
Quad:: Szukam
Imię: Posiadam

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: ONION123 » ndz 02 kwie, 2017

Może wiesz :P Czy można rozdzielić na dwa wydechy tak aby nie było spadku?

Norbert929
Posty: 9
Rejestracja: ndz 27 sie, 2017
Quad:: Yamaha450swap er6
Imię: Norbert

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Norbert929 » ndz 27 sie, 2017

Siemka . Ja mam pytanie odnośnie swap , po przejechaniu około 2tys km . Ciśnienie na zegarze paliwa to 10bar - jest zrobiony przewód ze za duże ciśnienie wraca fo zbiornika , czy muszę wymienić tylko filtr paliwa ? Mam zastosowanie -3- zawór z filtrem , kolejne , na 5-6 biegu traci moc , czuje na manetce ze jest zakres jakby obrotu , ale nie ma reakcji . Czy muszę wyregulować powietrze i paliwo ? Zmieniłem zębatki na naj mniejsza na tyl chyba 36zebow , może powinienem dać większa aby był silniejszy ? Nie mam już pomysłów . Może ktoś z kolegów może doradzić ?

Prezes951
Posty: 1
Rejestracja: śr 14 lut, 2018
Quad:: ls 300
Imię: marian

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Prezes951 » śr 14 lut, 2018

Siemanko
Będę przeszczepiał do LS300 silnik er6f Kawasaki 2015r i mam pytanie co się przyda?
A mianowicie biorę kompletny silnik( bez lewego dekla trzeba dokupić), instalacje elektryczna Ecu tez brać czyli komputer, licznik?
Kolektor coś się może pokombinuje, chłodnice podobno nie pasuje ale zobaczymy, gaźnik.
Co jeszcze warto wziąść? Ze zbiornika można wydobyć tą pompkę paliwa?
A co z hamulcami?
Pomoże ktoś może?

litusss
Posty: 5
Rejestracja: sob 30 sie, 2014
Quad:: yfm700
Imię: Marcin

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: litusss » pt 20 kwie, 2018

Bierz całą instalację elektryczną ze wszystkimi czujnikami (wszystkimi!) komputer itp..
kolektor , chłodnice kupisz jaką tylko chcesz króćce można przespawać w które miejsce ci masuje oraz uchwyty do zbiorniczka wyrównawczego od Ls
Pompę montuj oryginalną nie rób tak jak niektórzy jakieś rzeźby pod siedzeniami, jak otworzysz siedzenie i spojrzysz to aż się ulewa.

Inaguara
Posty: 3
Rejestracja: ndz 29 maja, 2016
Quad:: CPI 250 XS

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Inaguara » śr 13 cze, 2018

Witam, żeby nie robić nowego tematu napisze tutaj. Zastanawiam się nad swapem w CPI 250 XS - rama dosłownie ta sama co w yamaha blaster.. Silnik siedzi tam oryginalnie od hondy rebel 250 (cb 250 inna skrzynia) a chciałbym wsadzić cb500 lub gpz 500 w zależności co będzie na handlu.
"Problem" jaki mam jest taki, iż musze przerobić cały dół ramy, tzn. poszerzyć ją. Mam 2 pierwowzory jak to mogę zrobić, jednak macie jakieś wskazówki na które warto zwrócić uwagę? Taki zabieg dużo może osłabić ramę? Wiem, że to zależy jak to zrobię, ale czysto teoretycznie pytam.
Napewno musze silnik ustawić jak najdalej tylnego wachacza oraz zwracać uwage na ustawienie zębatek, co jest podstawą.. ale jak z resztą?
Może jest tutaj jakaś osoba , która dokonała swapu w yamaha blaster? Dzięki za pomoc ;)

Adrianoo25
Posty: 1
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2018
Quad:: LS650
Imię: AD

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Adrianoo25 » ndz 30 wrz, 2018

siemanko zrobiłem swapa z er6 i mam mały problem bo nie daje mi takiej mocy co porzeba nie wiem już czego szukać . nawet widac po obrotach ze nie jest tak jak powinno

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”