Subskrybuj RSS
Obecny czas: Pią 21 Wrz, 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jaka honda? Pierwszy mój quadzik :)
PostWysłany: Wto 13 Mar, 2018 

Imię: Mateusz
Witam koledzy i koleżanki!

Mam parę pytań... chce kupić quada mojego pierwszego w życiu na pewno będzie to honda teraz tylko mi proszę doradzić która... mam około 186cm wzrostu i ważne by było wygodnie dla dwóch osób...

Na pewno wezmę 400-500 pojemność
Tylko jaki rodzaj skrzyni automat czy pół automat nigdy nie jeździłem ani quadem ani motorem...
Dalej potrzebuje żeby była dwuosobowa bo najczęściej będzie za mną jeździła dziewczyna po lasach drogach szutrowych i asfaltowych po blotach rowbiez :) co byście polecili
I który model polecacie? trx?foreman? I żeby była z homologacja

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi:)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Wyposażony w najmocniejszy na rynku silnik ProStar® o mocy 89KM SCRAMBLER XP 1000 to lider w swojej klasie jeżeli chodzi o moc silnika. Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów został także wyposażony w EPS, EBS, ADC oraz amortyzatory FOX PODIUM X.
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
Polaris Sportsman 570 Tractor
Polaris Sportsman 570 Tractor
Jeśli potrzebujesz quada do pracy w polu lub w ogrodzie Sportsman 570 Traktor jest idealny dla Ciebie. Rejestrowany jako ciągnik rolniczy (homologacja T3b), pełne odliczenie vatu, gwarancja 24 miesiące.Czytaj Więcej...
 Temat postu: Re: Jaka honda? Pierwszy mój quadzik :)
PostWysłany: Nie 18 Mar, 2018 

Imię: Mateusz
Halo czy ktoś się wypowie na temat hond ?

PostWysłany: Nie 18 Mar, 2018 

Miejscowość: Sompolno koło Konin
Pochwały: 1
Quad: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Widziales je, siedziales na nich, najpierw sam sprawdz, ktora TOBIE bardziej pasuje .

PostWysłany: Wto 10 Lip, 2018 

Miejscowość: Bełchatów
Quad: Honda TRX 700XX
Imię: Roman
Cześć, osobiście jeździłem Raptorem 700 i była przednia zabawa teraz jeżdżę Hondą TRX700XX i również jest super. Tak naprawdę kolego musisz dobrać quada do swojego stylu. RAPTOR I TRX 700XX to bardzo mocne maszyny i nie radzę kupować takiego sprzętu na początek ale np. TRX 700XX jest w porównaniu do Raptora wygodniejszy w jeździe po nierównościach z powodu niezaleznego zawieszenia tylnych kół. Jak masz zamiar jeździć w dwie osoby a ty jesteś wysoki z tego co piszesz więc radzę 500cm minimum i po prostu zacząć ostrożnie a przede wszystkim w ochraniaczach (im więcej zasłonięte tym mniej połamane)...
Pozdro

Miejscowość: Bełchatów
Quad: Honda TRX 700XX
Imię: Roman
A poza tum Kolego piszesz o marce, o wzroście ale nie wspomniałeś jaką kasę chcesz wyłożyć za maszynę a to bardzo ważna kwestia w wyborze. Kasa w takim sprzęcie to jakość i trwałości...
Pozdrawiam

Quad: poszukiwany
Imię: kuba
to jak temat sie obudził to tez tu zpaytam, bo jak załozyciel postu podobnie celuje, i mam pytanie czy jest duża róznica w komforcie jazdy miedzy 420 a 500. głownie szukam quada ktory moze byc holowany na biegu. i najfajniej w tym sprawdzaja sie hondy, ale widze ze mozna za okolo 12-14000 upoliwać z homologacja 350-420 albo bez homologacji 500 troche młodszą

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości