Subskrybuj RSS
Obecny czas: Pon 22 Paź, 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Suzuki EIGER vs Yamaha KODIAK/BIG BEAR
PostWysłany: Śro 27 Wrz, 2017 

Quad: Yamaha Wolverin 350 ,BASHAN 200
Imię: Sebastian
Witam..chciałbym się poradzić doświadczonych fachowców,którzy jeżdzili takimi maszynami i tych co wiedzą w temacie więcej niż ja laik japońców...Wiem Japoniec to japoniec,każdy będzie dobry ale ...
Mi chodzi głównie o w miarę zmniejszenie ryzyka usterkowości jak i większą prostotę obsługi.
Mam dwa typy Gadów z których jeden zawita w moim garażu,a mianowicie..
Suzuki EIGER 400 lub yamaha Kodiak ew.Big Bear ew grizzlly 400/450.
Suzuki jest troszkę większe i ponoć jest o wiele prostszym w rozwiązaniach technicznych Quadem co do mnie bardziej przemawia,ale Yamaha kusi też bardzo swoją dzielnością terenową...Jako,że ze mnie kawał chłopa 190cm i 110 kg wagi suzuki może być odpowiedniejszym kandydatem...
Ale może się mylę..Podpowiedzcie proszę....

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Sportsman 570 Tractor
Polaris Sportsman 570 Tractor
Jeśli potrzebujesz quada do pracy w polu lub w ogrodzie Sportsman 570 Traktor jest idealny dla Ciebie. Rejestrowany jako ciągnik rolniczy (homologacja T3b), pełne odliczenie vatu, gwarancja 24 miesiące.Czytaj Więcej...
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Wyposażony w najmocniejszy na rynku silnik ProStar® o mocy 89KM SCRAMBLER XP 1000 to lider w swojej klasie jeżeli chodzi o moc silnika. Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów został także wyposażony w EPS, EBS, ADC oraz amortyzatory FOX PODIUM X.
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
 Temat postu: Re: Suzuki EIGER vs Yamaha KODIAK/BIG BEAR
PostWysłany: Śro 27 Wrz, 2017 

Miejscowość: Sompolno koło Konin
Pochwały: 1
Quad: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
ZNajdz te quady i jedz sie przymierz, mi pasuje i sie dobrze czuje na xxx quadzie a Tobie bedzie odpowiadał quad yyy.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości