Rincon 650 problem z dogrzaniem lub coś innego

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Honda
ODPOWIEDZ
borysek1981
Posty: 19
Rejestracja: czw 07 wrz, 2017
Quad:: Rincon 650
Imię: Borys

Rincon 650 problem z dogrzaniem lub coś innego

Post autor: borysek1981 » czw 07 wrz, 2017

Witam,
Mam pewien problem z hanią 650 rincon. Otóż po dłuższym postoju np. 2-7 dni.
Odpalam quadzika wszystko ok pali na strzała przy włączonym ssaniu.Pomijam fakt że żeby szybciej zagrzać po 1-2 min wyłączam ssanie i dogrzewam go leciutko gazem. Problem polega na tym że quad nawet po godzinny dogrzewaniu próbie przejażdżki gaśnie na wolnych obrotach, nie pomaga nawet regulacja potencjometrem po prawej stronie pojazdu. Nie bardzo wiem w czym problem.... gaźnik , luzy, mało powietrza dostaje.... Własnie tutaj bym się najbardziej skłaniał czyli złe dobranie dawki powietrza do mieszanki.... Proszę o pomoc może ktoś miał podobny problem.
Dodam że czasami ale czasami quad zaskoczy i wszystko wraca do normy tzn. po dogrzaniu wskakuje szybko na biegu jałowym w obroty, ale to jak mówię jak mu się zechce. Kurde to mój pierwszy quad w życiu i nie chce sam grzebać by coś nie bardziej zepsuć....
Generalnie skupmy się na tym że ta sytuacja ma ciągłe miejsce.

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Rincon 650 problem z dogrzaniem lub coś innego

Post autor: Ikar » czw 07 wrz, 2017

Filtr do czyszczenia świecą do wymiany gaźnik do czyszczenia zawory ustawić to zrobisz i będzie malinka :)
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Visitor1230
Posty: 63
Rejestracja: ndz 23 lip, 2017
Quad:: Linhai 500 4x4

Re: Rincon 650 problem z dogrzaniem lub coś innego

Post autor: Visitor1230 » czw 07 wrz, 2017

W kazdym gazniku jest cos takiego jak dysza biegu jalowego i regulacja dawki powietrza na przepustnicy. Od tego bym zaczal.

borysek1981
Posty: 19
Rejestracja: czw 07 wrz, 2017
Quad:: Rincon 650
Imię: Borys

Re: Rincon 650 problem z dogrzaniem lub coś innego

Post autor: borysek1981 » czw 07 wrz, 2017

Pojechał na serwis, po odpaleniu quada fachowiec nie miał wątpliwości ze to gażnik... zobaczymy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Honda”