Subskrybuj RSS
Obecny czas: Wto 15 Paź, 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Problem z LTZ 400 po rozgrzaniu.
PostWysłany: Wto 24 Lis, 2015 

Quad: SMC 250
Imię: Łukasz
Na zimnym quada (ltz 400) odpala po czasie ( jak się rozgrzeje ) zaczynają się problemy zaczyna się dławić przy wciskaniu manetki ( nie zawsze... mogł bym powiedzieć że przy szybkim jednakże przy zimnym silniku takie same działania nie dławią quada.. ) no i dochodzi do momentu w którym zgaśnie lub zostanie zadławiony i jest już ciężko go odpalić... co zostało przy nim zrobione w tym roku prze zemnie, quad został dany do mechanika:
wymienione płytki oraz wyregulowane zawory niedawno ( rok temu zostały wymienione zawory oraz wymieniony łańcuszek rozrządu tak twierdził były właściciel, jest naklejka serv z tymi czynnościami potwierdzająca regeneracje zaworów oraz łancuszka rozrzadu)...
wymieniłem świece na nową irydową NGK CR7EIX quad bez zmian tak samo się zachowywał po czym został zawieziony do mechanika, mechanik wyregulował gaźnik oraz wymienił nową świece którą sam kupiłem i wymieniłem twierdzą że ta po rozgrzaniu gubi iskre (nie ma jej wcale)...

moje pytanie brzmi co może być z nim nie tak:
- cewka górna lub ta w magnecie
- moduł zapłonowy

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Sportsman 570 EPS Tractor
Polaris Sportsman 570 EPS Tractor
Jeśli potrzebujesz quada do pracy w polu lub w ogrodzie Sportsman 570 EPS Traktor jest idealny dla Ciebie. Dzięki wspomaganiu kierownicy praca jak i rekreacja będzie jeszcze przyjemniejszaRejestrowany jako ciągnik rolniczy (homologacja T3b), pełne odliczenie vatu, gwarancja 24 miesiące.
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
SPORTSMAN 570 TOURING SP został specjalnie zaprojektowany dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo podczas jazdy we dwójkę. Wyposażenie premium tego pojazdu zagwarantuje przyjemną jazdę zarówno dla kierowcy jak i pasażera.
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
 Temat postu: Re: Problem z LTZ 400 po rozgrzaniu.
PostWysłany: Wto 12 Sty, 2016 

Quad: suzuki ltr 450
Może to przez szwankujący wydech? Ja przymierzam się właśnie do wymiany w swoim ltr na takie jak tu - suzuki ltr 450. Będzie pasował?

PostWysłany: Wto 12 Sty, 2016 

Quad: Cf moto 500
Całkiem możliwe że impulsator w magnecie jest do bani.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

PostWysłany: Pon 04 Wrz, 2017 

Quad: Suzuki LTZ400
Imię: Wojciech
Witam, jestem nowy na forum. Od niedawna posiadam LTZ i mam identyczny problem stało się to dosłownie nagle po małym taplaniu w błocie, nic jeszcze nie wymieniałem, może ktoś z forumowiczów rozwiązał już ten problem i mógłby doradzić na co zwrócić uwagę

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości