Problem z odpaleniem

Wasze doświadczenia i problemy z quadami Yamaha Grizzly 550/660/700
ODPOWIEDZ
dioda_kamil
Posty: 4
Rejestracja: czw 18 maja, 2017
Quad:: Yamaha Grizzly YFM600
Imię: Kamil

Problem z odpaleniem

Post autor: dioda_kamil » czw 18 maja, 2017

Witam to moj pierwszy temat na tym forum ale mam problem z moim atv a mianowicie tydzien temu gdy chcialem posmigac quadem zapomnialem odkrecic kranik i myslem ze co jest nie tak z moja maszyna i dosc dlugo krecilem rozrusznikiem. Nastepnego dnia gdy niewiedzialem co sie dzieje wszystko sprawdzilem i okazalo sie ze zapomnialem go odkrecic. Gdy to juz uczynilem gdy wcisnelem przycisk rozruchu slyszalem tylko cykanie dzwiek docjodzil z przekaznika rozrusznika postanowilem go wymieniv lecz bez skutecznie poniewaz nowy robi to samo tylko slychac cykanie nic wiecej. Na krotko jak zwieram kable odpala ale tak jak by mial ciezko rozrusznik zakrecic silnikiem czy moze to byc uszkodzony rozrusznik czy moze jest jeszcze jeden czujnik lub cos zwiazanego z odpalaniem?

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: Problem z odpaleniem

Post autor: Robsson » pt 19 maja, 2017

Akumulator podładuj i sprawdź ponownie wtedy.
V2.....sound of madness :twisted:

dioda_kamil
Posty: 4
Rejestracja: czw 18 maja, 2017
Quad:: Yamaha Grizzly YFM600
Imię: Kamil

Re: Problem z odpaleniem

Post autor: dioda_kamil » pt 19 maja, 2017

Robilem to za kazdym razem , xenon dziala a on potrzeboje troche pradu wiec tak sprawdzam czy jest odpowedni prad tak mi sie wydaje...

Awatar użytkownika
Robson102
Posty: 339
Rejestracja: ndz 15 sty, 2017
Quad:: Can Am Outlander 1000R MAX XT-P
Imię: Robert
Lokalizacja: Wołów

Re: Problem z odpaleniem

Post autor: Robson102 » pt 19 maja, 2017

Ksenony nie potrzebują dużo prądu, ok. 3A.
Rozrusznik potrzebuje kilkadziesiąt razy więcej.
Robert

dioda_kamil
Posty: 4
Rejestracja: czw 18 maja, 2017
Quad:: Yamaha Grizzly YFM600
Imię: Kamil

Re: Problem z odpaleniem

Post autor: dioda_kamil » pt 19 maja, 2017

Ok, zrobie tak jak mowicie ale dzis wyciagnelem rozrusznik i podlaczylem go bez oporu czyli na zewnatrz i tak samo kreci widac jak kreci sie walek od rozrusznia ae nadal slychac cykanie ale jak podlacze bezposrednio do aku to dziala idealnie , sprawdzilem prad na wyjsciu przekaznika i jest taki sam jak na wejsciu

dioda_kamil
Posty: 4
Rejestracja: czw 18 maja, 2017
Quad:: Yamaha Grizzly YFM600
Imię: Kamil

Re: Problem z odpaleniem

Post autor: dioda_kamil » pt 26 maja, 2017

Byłem na sprawdzeniu rozrusznika i powiedziano mi że jest ok , zasugerowano mi żebym sprawdził mase bo może gdzieś jest rozczepienie lub zaśniedziałe kable. Ręce mi opadają niewiem co to może byc dziśjeszcze raz podłącze aku i zobacze czy coś pomoże

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yamaha Grizzly 550/660/700”