Access 300 problemy z starterem i odpaleniem

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
Mario1988kk
Posty: 24
Rejestracja: pn 30 sty, 2017
Quad:: Cf 500

Access 300 problemy z starterem i odpaleniem

Post autor: Mario1988kk » pn 20 mar, 2017

Witam
Kupiłem accessa 300 używanego odpalał normalnie lecz ostatnio ledwo go odpaliłem niby miał akumulator do wymiany wiec wymieniłem i sprawa wygląda tak siedam chce go zapalic przekrecam stacyjkę wciskam starter zakreci dwa razy gaśnie licznik i rozrusznik nie pracuje po 2 sekundach znowu sie zapala licznik i znowu zakręci dwa razy i znowu wszyko gaśnie tak jak by prądu nie było.
Może ktoś podpowie co by tu zadziałać z quadami mam stycznosć od nie dawna jednego nowego zakupiłem a tego używanego bo chce go dać na swapa pod koniec lata ale do tego czasu fajnie jal by jezdził

Awatar użytkownika
Robson102
Posty: 339
Rejestracja: ndz 15 sty, 2017
Quad:: Can Am Outlander 1000R MAX XT-P
Imię: Robert
Lokalizacja: Wołów

Re: Access 300 problemy z starterem i odpaleniem

Post autor: Robson102 » pn 20 mar, 2017

W pierwszej kolejności sprawdź stan połączeń. Klemy akumulatora, podłączenia do stycznika rozrusznika i samego rozrusznika.
Sprawdź też same zakucia końcówek na tych przewodach. Czasmi potrafią zaśniedzieć i są duże spadki napięcia.
Problemem może być też sam rozrusznik.
Robert

Mario1988kk
Posty: 24
Rejestracja: pn 30 sty, 2017
Quad:: Cf 500

Re: Access 300 problemy z starterem i odpaleniem

Post autor: Mario1988kk » pn 20 mar, 2017

Aha a jak sie zagrzeje to pali normalnie od startera odrazu , prosil bym o wskazówki na początek z czasem mam nadzieje poznam sie troche na tym sprzęcie

Mario1988kk
Posty: 24
Rejestracja: pn 30 sty, 2017
Quad:: Cf 500

Re: Access 300 problemy z starterem i odpaleniem

Post autor: Mario1988kk » pn 20 mar, 2017

Aha bo myslalem o rozruszniku i o kablach bo sa dosc pokombinowane widac ze bylo coś robione wiem ze jest luz na połaczeniu licznika prędkośc raz pokazuje raz nie ale to nie problem choc sprawdze jutro wszytkie połaczenia które uda mi sie znaleść

Mario1988kk
Posty: 24
Rejestracja: pn 30 sty, 2017
Quad:: Cf 500

Re: Access 300 problemy z starterem i odpaleniem

Post autor: Mario1988kk » pt 24 mar, 2017

Witam ponownie bylem u znajomego i tam razem rozebralismy osolony i z racji wymiany konsoli z oświetlenia ( właczników światla na kierownicy ) rozpieliśmy wtyczki normalny jeden maras wydmuchane uzyte WD elektryczne i usunieta awaria pali na dotyk choć podobno rozrusznik jest do wymiany zobacze może wymienie na używkę w dobrym stanie bo mam okazję kupić.
Problem byl też z prędkosciomierzem ale to wina wygietego zbyt do góry czujnika wystarczyło klepnąć delikatnir młotkiem bardziej w kierunku łańcucha i wszytko gra.
Teraz kolej na inne podzespoły.
A za kilka michow nowe serce i bedzie git .
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”