Quad 110cc, kręci, nie odpala

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
Forgotten
Posty: 6
Rejestracja: śr 22 lut, 2017
Quad:: 110cc

Quad 110cc, kręci, nie odpala

Post autor: Forgotten » śr 22 lut, 2017

Witam. Słowem wstępu, zanim zostanę zjechany za zakładanie nowego tematu: zapewne już taki problem był poruszany, ale jestem totalnie zielony w sprawach serwisowania quadów, nie wiem nawet jakiej usterki szukać.

Otóż, miesiąc temu kupiłem quada na OLX. Zapewne chińczyk, 110cc. Był sprawny itp, pojeździłem parę razy i trach - awaria. Odpalał bez problemu, pojechałem na stację zatankować, w drodze powrotnej na chwilę się zatrzymałem, zgasł i już nie odpalił. Dzisiaj próbowałem coś przy nim grzebać, próbowałem regulować gaźnik, odpalił i przez 10 sekund pracował tak jak powinien, potem zgasł. Świeca jest ok, iskra jest, paliwo jest. Niedawno wymieniony filtr paliwa. Szczerze mówiąc, wolałbym naprawić go sam, zaznajomić się z budową itp. Któryś z użytkowników wie, co się mogło stać? Załączam film. Akumulator już trochę słaby bo parę razy kręciłem. Pomocy :(

Link do filmu: http://puu.sh/ueWY2/1e141b19ee.mp4

Forgotten
Posty: 6
Rejestracja: śr 22 lut, 2017
Quad:: 110cc

Re: Quad 110cc, kręci, nie odpala

Post autor: Forgotten » czw 23 lut, 2017

Pomoże mi ktoś?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”