No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
przemek530
Posty: 1
Rejestracja: śr 05 paź, 2016
Quad:: atv 200
Imię: Przemysł

Re: No to zaczynamy...

Post autor: przemek530 » śr 05 paź, 2016

Witam wszystkich Maniaków Quadzików.
Jestem Przemek mam 31 lat.
Quada posiadam od niecałego roku ,a kupiłem , bo znajomy woził swoich synów, a posiadam 4 letniego synka, i też już ma zapedy do dłubania, więc z jednej strony była to wymowka przed Żonką żeby kupić ATV 200 na początek , za mojego dzieciństwa rozbijałem sie motorami, o kładach nie było mocnych w tamtych czasach .

Dante03918
Posty: 4
Rejestracja: wt 20 wrz, 2016
Quad:: Szukam czegoś dla siebie
Imię: Paweł

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Dante03918 » pt 07 paź, 2016

Witam. Na imię mi Paweł i pochodzę ze Śląska,a dokładnie z Tarnowskich Gór.

MXU 500 kupiłem kilka dni temu i teraz czeka mnie mnóstwo pracy przy nim.

Siwyxd7
Posty: 1
Rejestracja: śr 12 paź, 2016

Mam problem z silnikiem

Post autor: Siwyxd7 » śr 12 paź, 2016

Witajcie koledzy mam problem dotychczas z quadem 50 cc ATV a problem wygląda tak jak go odpalam na rozruszniku to koła mi się przy nim zablokowały i jak go odpalam to próbuje on poruszyć się do przodu. Czy wiecie co może być nie tak.?? W razie większych informacji ten quad ma tylko przedni bieg i

Yadam Rico
Posty: 2
Rejestracja: wt 01 lis, 2016
Quad:: Honda Rincon

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Yadam Rico » wt 01 lis, 2016

Witam
Mam na imię Adam(30lat) jestem z Podkarpacia (okolice Sokolowa Młp.) Motoryzacja pasjonuje mnie juz od dziecka.Posiadam maly warsztat na swoje potrzeby i mechanika nie jest mi obca.
Mam rowniez Honde Rincon 650 ktora zakupilem w 2015 roku

pozdrawiam

Awatar użytkownika
tomhtrx
Posty: 12
Rejestracja: wt 01 lis, 2016
Quad:: Honda TRX FourTrax 400
Imię: Tomek

Post autor: tomhtrx » wt 01 lis, 2016

Witam na imię mam Tomek, 32 lata. Mieszkam w Sanoku. Moja przygoda z quadami zaczęła się niespełna rok temu. Wtedy to zakupiłem pierwszego quada chinola EGL Farmer 250. Od czegoś należało zacząć:). Dziś śmigam na Hondzie TRX Fourtrax 400. Jazda quadem daje mi niesamowitą frajdę. Zwłaszcza po górkach, pagórkach, lasach..., w sumie to wszędzie hehe. Na razie nie zamieszczę żadnych fotek:( Postaram się o to w najbliższym czasie.

Pozdrawiam Was QUADOWCY:)

marianos1
Posty: 2
Rejestracja: ndz 30 paź, 2016

Re: No to zaczynamy...

Post autor: marianos1 » wt 08 lis, 2016

Witam wszystkich quadowiczów
na imie mi Marin . Jestem przed zakupem quada. sądze ze pomożecie w dobrym wyborze :)
pozdrawiam

raffszcz
Posty: 2
Rejestracja: pt 04 lis, 2016

Re: No to zaczynamy...

Post autor: raffszcz » wt 08 lis, 2016

Witam,
To jest małe zaproszenie o charakterze społecznym. Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to być może temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza wszystkich do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W przeszłości warsztaty wygrały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ciekawe było to, że prezentowano niesamowicie nietypowe dokonania dla domów dziecka: od edukacji wczesnoszkolnej przez wymianę międzynarodową po programy artystyczne i kulturowe. Nie jedynie wsparcie finansowe.
Jeżeli ktoś nie zdąży przesłać swojej kandydatury w tegorocznej rundzie projektu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co roku.
Najlepszego,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

PIONKA
Posty: 4
Rejestracja: wt 08 lis, 2016
Quad:: KYMCO MXU500
Imię: PIOTR

Witam wszystkich.

Post autor: PIONKA » wt 08 lis, 2016

Witam.Mam 35lat na imie Piotr jestem z Radomia.Mieszkam z żoną jak narazie brak dzieci.Przez 8lat wyjezdżałem za granice do pracy,tutaj sie pochwale byłem w Japoni i po całej europie tak z żoną jeżdziliśmy.Obecnie pracuje w firmie metalurgicznej na dziale utrzymania ruchu obrabiarki CNC itp.Ostatnio jeżdziłem przez 2 lata na suzuki DR650sm,w sumie to miałem chyba z 10motocykli w swoim życiu i jednego quada chinskiego200cc.I powiem szczerze te wszystkie motocykle to nie było to i nastał czas na kupno czegoś wreszcie na 4x4.Wiec od dzisiaj jestem posiadaczem Kymco MXU500 z..........popsutą skrzynią.Pozdrawiam wszystkich imyśle że bede mogł być dla was pomocny w niektórych sprawach miedzy innymi naprawach.Robiłem remonty paru motocykli tak z pasji.Powiem tak pare lat w tym podłubałem.

Robert50
Posty: 1
Rejestracja: sob 12 lis, 2016

Mam problem z zakupem quada

Post autor: Robert50 » sob 12 lis, 2016

witam mam problem z zakupem quada Kawasaki Ktx 700 ,Honda TRX 450 a Suzuki LTZ 400, mam problem bo nie wiem który z nich byłby najlepszy bezawaryjny itp .Którego byście mi polecili ,oczekuje porady .Proszę o szybką odpowiedz do usłyszenia

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: Mam problem z zakupem quada

Post autor: Tomek_LS500cb » sob 12 lis, 2016

To sa wbrew pozorom zupelnie inne quady... i wszysto zalezy od twoich predyspozycji...
Kfx700 to stosunkowo duzy quad.. automat... dosyc wysoki i wg mnie malo stabilny w zakretach...
Trx to sprzet bardzo fajny ale w wiekszosci urzytkowany na torach... koszty utrzymania stosunkowo wysokie i dosyc czeste remonty... poza tym rewelacja
Ltz ... bardzo fajna... mocna... wytrzymala maszyna... i raczej sklonil bym sie w jej kierunku

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”