Kawasaki KFX 400 Ustawienie rozrządu plus dziwny problem !

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Kawasaki
ODPOWIEDZ
kamilmori
Posty: 2
Rejestracja: pn 15 sie, 2016
Quad:: kawasaki kfx 400
Imię: Kamil

Kawasaki KFX 400 Ustawienie rozrządu plus dziwny problem !

Post autor: kamilmori » czw 18 sie, 2016

Witam
Jestem posiadaczem kawy kfx 400 od niedawna chciałem zrobić gruntowny remont by mieć pewność że maszyna nie zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie. Dodatkowo miałem problem z boczną pokrywą tz w dziwny sposób "wyżarło" tunel w którym doprowadzana jest woda do pompy przez to woda dostawała się do oleju . Postanowiłem wymienić uszczelkę pod głowicą niestety przy tym pogubiłem punkty w rozrządzie i oto problem największy . Czy jest ktoś kto ma serwisówkę bądź wie jak ustawić ten rozrząd ? Ustawiłem go ze zdjęć poglądowych na Google grafika i objechałem parę razy tłokiem czy nic nie haczy wszystko wygląda dobrze niestety po próbowaniu uruchomienia quada jest efekt jakby nie miał siły i odrazu "pstryka " przekaźnik który znajduje się koło akumulatora . Nie jest w stanie za kręcić samodzielnie ani razu . Bardzo proszę o pomoc iż nie mam pojęcia już za co się wziąć . Dodam ze maszyna wcześniej odpalała normalnie aczkolwiek były problemy już z tym przekaźnikiem ale przeczyszczenie styków pomogło . Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawasaki”