atv 550 V-twin

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami CF Moto
tomjed00
Posty: 6
Rejestracja: ndz 26 cze, 2016
Imię: Tomasz

Re: atv 550 V-twin

Post autor: tomjed00 » pt 01 lip, 2016

Za ile?;)

Awatar użytkownika
czarek103
Posty: 53
Rejestracja: pn 02 wrz, 2013
Quad:: CF MOTO 500
Imię: Czarek
Lokalizacja: Tczew

Re: atv 550 V-twin

Post autor: czarek103 » pt 01 lip, 2016

Co wy z tym gaźnikiem :D przejechałem ponad 5000 i nie dotknąłem gaźnika więc chyba nie ma się czego obawiać

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: atv 550 V-twin

Post autor: Robsson » pt 01 lip, 2016

czarek103 jak widzisz po wielu wpisach. Gaźnika boją się ludzie startujący w temat gdy mają pseudo-doradców albo gdy mieli kłopoty z jakimś starym gruchotem, którego nie szło wyregulować.
Niektórym się wydaje, że wtrysk to jakieś mega cudo. I nigdy nic wtedy nie zawodzi...Z pewnością to faktycznie dobre rozwiązanie ale niekoniecznie w CF.
No i plus gaźnika, że jak coś nie tak to gdy lubisz podłubać - samemu zrobisz bez kompa i płacenia za naprawę - zwłaszcza amatorzy na początku.
Inaczej - gaźnik jak nie jest jakiś rzeźbiony i porozwiercany w szajerku , po wyregulowaniu działa OK. Prędzej mu zaszkodzimy syfem w zbiorniku niż on sam z siebie zawiedzie.
W CF500 IMO jest mało problematycznym elementem
V2.....sound of madness :twisted:

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: atv 550 V-twin

Post autor: robertmuszka » pt 01 lip, 2016

Dokładnie jak pisze robsson, gażnik mozna samemu zrobić , niestety z wstryskiem bedzie problem ogarnąc temat samemu.
Sam kiedys miałem problem z gażnikiem w suzuki eiger 400, był to początek mojej przygody quadowej, zaprowadziłem maszyne do kolegi i po 2 godzinkach maszynka smigała nawet lepiej niz wczesniej , czyli kolega podczas czyszczenia poprawił ustawienia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CF Moto”