Ltz 400- problem ze sprzeglem

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Suzuki
ODPOWIEDZ
lewy543
Posty: 2
Rejestracja: czw 31 mar, 2016

Ltz 400- problem ze sprzeglem

Post autor: lewy543 » czw 31 mar, 2016

Witam wszystkich forumowiczów.
Niestety znowu coś mi nawaliło ale chyba te sprzęty tak maja przy ekstremalnej jeździe. Wczoraj podciągiem lekko linkę sprzęgła i wciskając sprzęgło wpadło i już nie odbiło. Rozebralem prawa stronę. Sprzęgło optycznie wydaje sie być w dobrym stanie, ale problem jest z popychaczem, ponieważ niechęć on dojść do końca, tzn niechęć wrocic ( jest lekko wysunięty) Aby dostać sie do lewej strony popychacze trzeba rozbierać silnik a wolałbym tego uniknąć. Może spotkał sie ktoś z was z takim problemem? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Rafik233
Posty: 8
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2014
Quad:: Ltz 400 k9
Imię: Rafał

Re: Ltz 400- problem ze sprzeglem

Post autor: Rafik233 » sob 16 kwie, 2016

a linka nie poszła albo coś przy sprzęgle ?

lewy543
Posty: 2
Rejestracja: czw 31 mar, 2016

Re: Ltz 400- problem ze sprzeglem

Post autor: lewy543 » śr 25 maja, 2016

Potrzebuje wyciągnąć popychacz pionowy. Ten na który zakłada sie linka sprzęgła. W serwisuwce znalazłem zdjęcie i widać ze tylko na łożyskach jest zabite, ale nie mam sposobu tego wybić. Miał ktoś taki problem?

boberek ltz400
Posty: 1
Rejestracja: pn 20 mar, 2017
Quad:: Ltz400
Imię: Bartek

Re: Ltz 400- problem ze sprzeglem

Post autor: boberek ltz400 » pn 20 mar, 2017

Witam, chciałem podciągnąć sprzęgło w swoim ltz bo gdy dałem mu więcej gazu na sprzęgle to jechał,lecz jak podciągnąłem to zaczęły się wydobywać dziwne odgłosy od strony sprzęgła, klamka sprzęgła jest twarda, wcisnę ją parę razy i robi się miękka, gdy dodam mu gazu więcej to znowu jest twarda, proszę o szybką odpowiedz.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”