Quadzik od 10,000 do 20,000zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Norek01
Posty: 109
Rejestracja: sob 01 mar, 2014
Quad:: CF Moto x8 camo
Imię: Łukasz

Re: Quadzik od 10,000 do 20,000zł

Post autor: Norek01 » sob 16 sty, 2016

Pamiętaj jednak ze kupując Gryzzli do 16 mozesz nie wyrobić się z kasa później za doprowadzenie go do stanu takiego jak potrzebujesz.. a jak piszesz ze nie będzie jeździł "ostroznie" a za ta kasę to juz raczej starsze maszyny zostaniesz.. Weź to pod uwagę w swojej kalkulacji. Taka mała porada

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Quadzik od 10,000 do 20,000zł

Post autor: DKfan » ndz 17 sty, 2016

Nie wiem czy czytaliście...Chłopak zastanawia się czy Can-am DS 450....to nie jest segment Grizzly. Raptor 700 , Honda TRX, Kawasaki KFX
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Chmurek2000
Posty: 1
Rejestracja: pn 01 lut, 2016
Imię: Alek

Pierwszy quad 4x4 dla 2 osob

Post autor: Chmurek2000 » pn 01 lut, 2016

Witam :) Proszę o radę przy wyborze quada 4x4 o pojemności 300-400. Cena do 10000-12000. Jeśli owy model jest na tyle wytrzymały-może być używany. Ważne, żeby mogły się zmieścić 2 osoby. Będzie to mój pierwszy quad, lecz spora styczność miałem wcześniej. Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Paulus71
Posty: 402
Rejestracja: śr 04 lip, 2007
Quad:: Renia 1000 XXC
Imię: Paweł
Lokalizacja: wawka

Re: Quadzik od 10,000 do 20,000zł

Post autor: Paulus71 » wt 02 lut, 2016

cf moto 500 będzie w tej cenie dobrym wyborem
mods in progress :-)

Awatar użytkownika
maruda
Posty: 16
Rejestracja: wt 09 lut, 2016
Quad:: Raptor&BMW 650
Imię: Sylwek

Quad do turystyki...?

Post autor: maruda » śr 10 lut, 2016

Kochani forumowicze, moze temat wyda Wam się dziwny, ale tak potoczyło sie moje życie że muszę zrezygnować w motocykli i po 16 latach jako czynny motocyklista przesiąść sie na quada, nie pytajcie dlaczego bo ten temat jest dla mnie szczególnie wrażliwy, dlatego chciałem zapytac i poznac Wasze opinie, jaki quad może nadawać się do jazdy po normalnych drogach, do podróży, jaki sprzęt można spersonalizować tak aby można było przewieżć bagaże i żeby w miarę skutecznie chronił przed warunkami atmosferycznymi, proszę o sugestie i jakis kierunek,z góry dziekuję :-)

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Quad do turystyki...?

Post autor: Ikar » śr 10 lut, 2016

Proste pytanie $ ?
Ozo Drapers Squad

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: Quad do turystyki...?

Post autor: Robsson » śr 10 lut, 2016

maruda nie pytam dlaczego bo jakbym czytał o sobie.
Po 2 latach detoxu nie udało się i tak spróbowałem quada jako substytutu moto. Zawsze uważałem, że moto jest najlepsze ale myliłem się ;)
Jak Ikar pisze- za ile ? co Cię interesuje. Na dziś. Duży ciężki czy kompaktowy lżejszy? Tylko turystyk? Sam czy z plecakiem? Może też trochę zabawy w terenie? To się z czasem sprecyzuje ale jak na dziś to widzisz?
V2.....sound of madness :twisted:

Awatar użytkownika
maruda
Posty: 16
Rejestracja: wt 09 lut, 2016
Quad:: Raptor&BMW 650
Imię: Sylwek

Re: Quad do turystyki...?

Post autor: maruda » śr 10 lut, 2016

Dzieki że mnie rozumiesz Robsson,w moim przypadku nie jest tak grubo,poprostu miałem pecha,ale naprawde nie chce tego rozkminiać, na dzień dzisiejszy widze to tak, raczej kompaktowy i ze wskazaniem na jazde solo, pasażer sporadycznie, 95%-asfalt, ewentualnie lesne lub polne dukty ale konkretny teren raczej nie, przynajmniej na razie. Z tego co do tej pory wyczytałem na forum to optymalny byłby swap choćby z silnikiem CB500 troche obudowany coś w stylu tych Dakarowych, oczywiście bagażnik itd,ale to już do zrobienia samemu, wiem ze wyjazdy 500km w jedną stronę nie będą łatwe,ale z czegoś trzeba zrezygnować, jesli chodzi o kasę to powiedzmy 15 tyś. da radę ?
Robsson pisze:maruda nie pytam dlaczego bo jakbym czytał o sobie.
Po 2 latach detoxu nie udało się i tak spróbowałem quada jako substytutu moto. Zawsze uważałem, że moto jest najlepsze ale myliłem się ;)
Jak Ikar pisze- za ile ? co Cię interesuje. Na dziś. Duży ciężki czy kompaktowy lżejszy? Tylko turystyk? Sam czy z plecakiem? Może też trochę zabawy w terenie? To się z czasem sprecyzuje ale jak na dziś to widzisz?

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Quad do turystyki...?

Post autor: DKfan » śr 10 lut, 2016

Czyli wystarczy Ci pojazd z napędem na tylna os. Dwie opcje, pojazd z automatem np Kawasaki kfx700 lub bez, ten budżet powinien starczyc na Raptora 700
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Quadzik od 10,000 do 20,000zł

Post autor: Ikar » śr 10 lut, 2016

A ja bym właśnie nad swapem sie zastanowił
Ozo Drapers Squad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”