zakup nowej cf 500 moj pierwszy quad

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami CF Moto
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: zakup nowej cf 500 moj pierwszy quad

Post autor: oolsztyniak » czw 04 lut, 2016

Ikar pisze:To ja nie wiem u nas paliła 16 przy turystyku chyba w Olsztynie lepsze paliwo maja :)
Ale my nie jeździmy tylko po Olsztynie przecież. Mówiąc szczerze bardzo rzadko tu jeździmy :)

Ogólnie sprawdzaliśmy to przy tych samych kilometrach w trzech czy czterech 800 i każda spaliła podobnie (+/- 1 litr) więc moje spalanie się potwierdza i ma odniesienie do innych 800.


Schowek jest zamykany od zewnątrz ale jak piszesz zdejmiesz fotel i jest do niego dostęp.
Zestaw kluczy do 800 dali taki sam jak Robert dał zdjęcie.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: zakup nowej cf 500 moj pierwszy quad

Post autor: Robsson » czw 04 lut, 2016

Do tego zestawu polecam dołożyć oczkową 8-kę. Do spuszczania wody ze skrzyni pasowej dużo wygodniejszy niż to co jest w komplecie bo tam bardzo ciasno.
V2.....sound of madness :twisted:

Smok
Posty: 13
Rejestracja: pt 25 wrz, 2015
Quad:: Kymco 700 EPS
Imię: Piotr

Re: zakup nowej cf 500 moj pierwszy quad

Post autor: Smok » wt 09 lut, 2016

Tak zakończyła się moja przygoda z cf moto x5 . Sprzedalem je po 100 km . Sprzęt nowiuśki ale nie dało się tym jeździć . Zginął wsteczny bieg , osłona przegubu podarła się , tłumik grzał jak holera i wiele innych rzeczy , siedziałem tylko w garażu i dokręcałem śrubki . Dodam że jeździłem po asfalcie . Szok , nigdy nie miałem nowej rzeczy tak wadliwej . Gwarancja była ale co z tego jak trzeba wziąć na lawetę i wieźć do serwisu . Teraz śpię lepiej , nigdy więcej chińczyka .

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: zakup nowej cf 500 moj pierwszy quad

Post autor: Robsson » wt 09 lut, 2016

I git. Cieszymy się. :oklaski:
Zastanów się 10 x zanim kupisz coś następnego.
V2.....sound of madness :twisted:

Norek01
Posty: 109
Rejestracja: sob 01 mar, 2014
Quad:: CF Moto x8 camo
Imię: Łukasz

Re: zakup nowej cf 500 moj pierwszy quad

Post autor: Norek01 » wt 09 lut, 2016

Cos mi tu nie pasuje ;) to komu i za ile sprzedales zepsutego quada? Bo z tego co napisales nie zawoziles go do serwisu wiec..? a może to Twój pierwszy quad rolkę zaliczyles i potrzeba z twarzą wyjść? ;) cos mi tu nie pasuje 100km i sprzedaż czego z czego się zapewne bardzo cieszyles i jeszcze z tak ogromna strata finansowa bo cos nie wydaje mi się aby jakiś naiwniak kupił zepsutego quada w normalnej cenie ;)

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: zakup nowej cf 500 moj pierwszy quad

Post autor: Robsson » śr 10 lut, 2016

Teraz właśnie wszystko już pasuje i jest OK.
Niektórzy nie powinni kupować nic bardziej skomplikowanego niż rower i to bez przerzutek bo jedynie taki pojazd ich nie przerasta...chociaż kto wie.
Nie dla psa kiełbasa, nie dla smoka quad :lol:
V2.....sound of madness :twisted:

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: zakup nowej cf 500 moj pierwszy quad

Post autor: oolsztyniak » śr 10 lut, 2016

Dobrze, że mój chińczyk jeszcze jeździ...
Uffffff
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Wojtekski
Posty: 642
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013
Quad:: renegade 570 xxc , był cf x8 ,cf 500 , lucky star 400shineray 250-9c
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Suwałki

Re: zakup nowej cf 500 moj pierwszy quad

Post autor: Wojtekski » śr 10 lut, 2016

Jeśli chodzi o spalanie to mój pali tyle ile wleje ;) a co do x5 to trzeba było na serwis dać i tyle po to gwarancja zamiast po 100 km zrezygnować i sprzedawać ? ale może nie spodobała się zabawa i tyle ?

Awatar użytkownika
Paulus71
Posty: 402
Rejestracja: śr 04 lip, 2007
Quad:: Renia 1000 XXC
Imię: Paweł
Lokalizacja: wawka

Re: zakup nowej cf 500 moj pierwszy quad

Post autor: Paulus71 » śr 10 lut, 2016

może być różnie
ja swojego dinli sprzedałem po niecałym roku
powód?
zębatka rozrusznika zdarła się ze zdawczą, dałem na serwis i czekali 2 miesiące na części
wkurzyłem się , sam zamówiłem części w niemczech, kazałem im zamontować
i...................wkurzony sprzedałem
oczywiście jakość innych podzespołów pozostawiała wiele do życzenia ale ta sytuacja przelała czarę goryczy
mods in progress :-)

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: zakup nowej cf 500 moj pierwszy quad

Post autor: Robsson » śr 10 lut, 2016

Paulus71 przeczytaj temat Smoka o wydechu i z ostatniego radosnego postu widać, że oczekiwania rozjechały się z realiami a do tego IMO kompletny brak minimalnej wiedzy motoryzacyjnej. Quad się nie spodobał, coś pewnie denerwowało, moze coś trzeba było "dokręcić " tu i tam plus podejście użytkownika spowodowało taką a nie inną reakcje alergiczną na produkt.
Jakby nic się niegdy nie psuło to gwarancja nie byłaby potrzebna, a jest nawet w statkach za 100 tyś. A jak się chce mieć lawete pod dom to trzeba ekstra asistance wykupić. A nie płakać ,z ę trzeba zawieźć quada. Olaboga. Trzeba poczytac o sprzęcie na forum, poczytać warunki gwarancji przy takim podejściu zanim się decydujemy. Żeby potem właśnie tak nie płakać. IMO z tego co czytam to Smok nie trafił na jakąś wyjątkowo pechową sztukę tylko zwyczajnie taki quad nie jest dla niego. Ale może się mylę.
V2.....sound of madness :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „CF Moto”