No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
Akimitsu
Posty: 28
Rejestracja: ndz 17 sty, 2016
Quad:: Eagle Lyda 250
Imię: Dominik

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Akimitsu » ndz 17 sty, 2016

Witam
Mam na imię Dominik,mam 16 lat, pochodzę z okolic Częstochowy.Posiadam quada Eagle Lyda 250,a moim poprzednim był 125.Pozdrawiam

ptysiornia
Posty: 5
Rejestracja: ndz 24 sty, 2016
Quad:: MXU450i
Imię: Jarek
Lokalizacja: Warszawa

Re: No to zaczynamy...

Post autor: ptysiornia » ndz 24 sty, 2016

Cześć,

Mam na imię Jarek, ale mówią na mnie ptysior. Od 20 lat jeżdżę motocyklami, w tym od siedmiu na włoszczyźnie (aktualnie Ducati).

Quad "chodził za mną" od ładnych paru lat. Wreszcie udało mi się kupić pierwszą gadzinę: MXU450i z 2011 r. Myślę, że na początek wystarczy ;-)

Działam na wielu forach motoryzacyjnych jako specjalista od opon. Jeśli zatem ktoś z Was będzie potrzebował porady w tym temacie, to zapraszam do kontaktu. Choć ogumienia uadowego na razie się uczę ;-)

Pzdr
--
ptysior

Pastuch
Posty: 2
Rejestracja: pn 25 sty, 2016

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Pastuch » pn 25 sty, 2016

Witam
Mieszkam na Wyspie Wolin. W terenie jeżdżę motocyklami enduro, jednak poszukuję quada do drobnych prac wokół domu na wsi, stąd moja rejestracja na forum.

Zool
Posty: 2
Rejestracja: wt 26 sty, 2016
Quad:: Wolverine 450 4x4

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Zool » wt 26 sty, 2016

Witam !
Mieszkam w Gdyni. Do quadów ciągnęło mnie zawsze, ale przez lata odkładałem zakup, zawsze znajdowało się coś pilniejszego i bardziej praktycznego na co można wydać kasę :)
No ale w końcu jest ! Miał być Grizzly 450, ale budżet musiałem trochę ograniczyć wiec kupiłem Wolverina 450 4x4. Zakup chyba udany, mam nadzieje ze wyjeżdżę na nim jeszcze sporo kilometrów :)

pozdr Jędrzej

dziki1213
Posty: 10
Rejestracja: pn 25 sty, 2016
Quad:: YAMAHA Gryzzli 700
Imię: Jacek

Cześć wszystkim !!

Post autor: dziki1213 » sob 30 sty, 2016

Cześć, mam na imie Jacek jestem z Krakowa i mam 35 lat. Mieszkam tam z wspaniała żona i dwójką dzieci. Mój czas jest bardzo ograniczony przez pochłaniaczy czasu czyli dziecie. Ale jak już mam jakiś czas bardzo chętnie spędzam go na quadzie. W tym momencie sprzedałem kawasaki 450 i jestem na zakupie Gryzzli 700. Bo marzą mi się wypady w bezdroża i prawdziwa przygoda. Dzięki za mogłem się przywitać i mam nadzieje do zobaczenia w terenie.

Pozdrawiam

Dziki

Keeway Leone 500
Posty: 2
Rejestracja: czw 04 lut, 2016
Quad:: Keeway leone 500
Imię: Arek

Keeway 500

Post autor: Keeway Leone 500 » czw 04 lut, 2016

Witam jestem nowym użytkownikiem forum. Posiadam quada keeway 500, i mam problem ile wlać oleju do silnika a drugi problem to wyciekający olej z odmy , zaznaczam quad chodzi równo i niedymi jeśli ktoś wie coto może być że leci olej z odmy podczas jazdy proszę o odpowiedź z gòry dzięki.pozdrawiam

kowalik89
Posty: 5
Rejestracja: ndz 07 lut, 2016
Quad:: kymco mxu 400
Imię: Kacper
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: No to zaczynamy...

Post autor: kowalik89 » ndz 07 lut, 2016

Cześć wszystkim! Mam na imię Kacper, mam 27 lat i mieszkam na pomorzu ;) Swoja przygodę z quadami zacząłem rok temu zupełnie przez przypadek. Od tamtej pory załapałem bakcyla na kolejna zabawkę! Dla mnie to kolejny rodzaj przyjemności i dawka adrenaliny jaką może dać jazda quadem. Porównać ją można do jazdy sportem jakiego tez posiadam, ale o tym nie tu i teraz. Pozdro!

Awatar użytkownika
maruda
Posty: 16
Rejestracja: wt 09 lut, 2016
Quad:: Raptor&BMW 650
Imię: Sylwek

Witam Wszystkich ...

Post autor: maruda » wt 09 lut, 2016

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów, w związku z życiowymi zmianami, postanowiłem zarejestrować sie w Waszym forum, do tej pory byłem czynnym motocyklistą ale zweryfikowało moje plany ,mam nadzieje że pomożecie mi rozwiązać moje dylematy i wątpliwośsci,Sylwek-Sohaczew

bajzel
Posty: 2
Rejestracja: ndz 03 maja, 2015
Quad:: a trakcie zakupów

Re: No to zaczynamy...

Post autor: bajzel » sob 13 lut, 2016

Witam,

Quady chodzą mi po głowie od dawna i chyba w końcu coś z tego będzie, gdyż poważnie przymierzam sie do kupna jakiejś maszyny pod kątem lajtowych wypraw.

Mieszkam w dolnośląskim, 30+ lat :)

Do zobaczenia gdzieś w trasie !
bajzel

Raccoon
Posty: 15
Rejestracja: wt 16 lut, 2016
Quad:: Honda Rincon 680
Imię: Konrad

Witam wszystkich

Post autor: Raccoon » wt 16 lut, 2016

Witam,

jestem Konrad, pochodzę z Lublina, mam 24 lata i jeżdżę Hondą Rincon 680, 2007r. pozdrawiam wszystkich!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”