Pogaduchy o CF Off-Top

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami CF Moto
Awatar użytkownika
Robertos
Posty: 107
Rejestracja: sob 07 mar, 2015
Quad:: CF MOTO 500
Imię: Robert
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Robertos » wt 26 maja, 2015

Pilot działa, przekaźnik słychać jak załącza. Stawiam na te szczotki, za kilka dni dowiem się.

Awatar użytkownika
robertw77
Posty: 151
Rejestracja: sob 21 sie, 2010
Quad:: CF MOTO X8 Terralander
Imię: Robert
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: robertw77 » wt 26 maja, 2015

Robertos pisze:Dzięki za info, fakt małe podtopienie było, ale po wyjeździe jeszcze działała. Z uwagi na obowiązująca jeszcze gwarancję oddam sprawę do serwisu.
Serwis w sensie gwarancji nie obejmuje wyciągarki,,bynajmniej w serwisie do którego ja oddalem winde na gwarancje tak było...

Awatar użytkownika
timi1
Posty: 101
Rejestracja: ndz 10 mar, 2013
Quad:: ...był X8 :( a jest out 570 max
Imię: Tomek
Lokalizacja: Pruszków

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: timi1 » wt 26 maja, 2015

Raczej serwis nie uzna gwarancji na wyciągarkę a już na 100% jak będzie w niej mokro :bezradny: .
Rozebrać , wyczyścić i zasilikonować jak radzi "robertw77" to najrozsądniejsze wyjście a jest to banalnie proste. W serwisie za taką usługę naliczą Cię pewnie ze dwie stówki ;)

Awatar użytkownika
Robertos
Posty: 107
Rejestracja: sob 07 mar, 2015
Quad:: CF MOTO 500
Imię: Robert
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Robertos » wt 26 maja, 2015

Dzięki, zobaczymy co powiedzą. W poniedziałek zostawiam im maszynę, poczekam te kilka dni.

Awatar użytkownika
Robertos
Posty: 107
Rejestracja: sob 07 mar, 2015
Quad:: CF MOTO 500
Imię: Robert
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Robertos » śr 27 maja, 2015

Problem zlokalizowany, łożysko ani drgnie, szczotki ok, w końcu przejechane mam nie cały 1000km, a wyciągarka b. Rzadko używana.

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Robsson » czw 28 maja, 2015

Robertos pisze:Problem zlokalizowany, łożysko ani drgnie, szczotki ok, w końcu przejechane mam nie cały 1000km, a wyciągarka b. Rzadko używana.
:shock:
To co oni tam wsadzili?
Przez miesiąc czy dwa ile go ujeżdżasz żeby zdechło?
V2.....sound of madness :twisted:

Awatar użytkownika
Robertos
Posty: 107
Rejestracja: sob 07 mar, 2015
Quad:: CF MOTO 500
Imię: Robert
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Robertos » czw 28 maja, 2015

Badziew niesamowity, smar dostał trochę wody i zmienił całkowicie konsystencję, pomijając fakt, że jakby trochę się z wodą zmieszał. Jak pokazałem łożysko i owy smar fachowcowi zapytał co to i skąd to, bo dawno czegoś takiego nie widział. Łożysko 6202 bardzo powszechne, ale ta jakość to jakaś masakra. Jak dzisiaj poskładam to dam znać. PS> Demontaż wyciągarki bardzo czasochłonny, nawet zderzak przedni trzeba trochę odkręcić.

Awatar użytkownika
Supriseme
Posty: 405
Rejestracja: ndz 10 sie, 2014
Quad:: X8, Scrambler 1000xp
Imię: Szymon
Lokalizacja: Lipiany

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Supriseme » czw 28 maja, 2015

Musialo cos pojsc nie tak, ja uzywam wyciagarke dosyc intensywnie i odpukac wszystko jest okej:)

Awatar użytkownika
Robertos
Posty: 107
Rejestracja: sob 07 mar, 2015
Quad:: CF MOTO 500
Imię: Robert
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Robertos » pt 29 maja, 2015

Kręci w jedna stronę, jednak szczotki

VEEGO
Posty: 60
Rejestracja: śr 08 sty, 2014
Quad:: X8
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: VEEGO » pt 29 maja, 2015

ja miałem podobny problem z wyciągarką ale po troszkę większym dystansie, smar wyglądał jak nie smar przeczyściłem przekładnie nasmarowałem smarem litowym, łożysko pan w naprawialni mi wymienił i na biurku działała potem długo leżała bo miałem już inną jak ją zamontowałem po długim czasie to po kilku użyciach się spaliła
przeczyszczałem każdą część dokładnie w chińskiej oryginalnej od x8 i w dragon winchu
i muszę przyznać że chińczyk jest zbudowany dosyć solidniej materiały są jakby masywniejsze u mnie padła dlatego że o nią nie dbałem a tak po za tym w dragonie padła sprężyna hamulca dosyć szybko (wymiana bez problemu na gwarancji) bardzo szybko rozleciał się pilot kablowy na kierownicę, wsadziłem poprzedni od chińczyka i działa do dzisiaj, szczotki popękały też dosyć szybko ale tu za wymianę już zapłaciłem.
Duża wada chińczyka że ciągnie tyle prądu że quad to aż się miękki robi 2x zwinę linę i już nie chce zapalić, na dragonie można się długo bawić i spoko odpala, ale nie wiem czy to wina tego że była zasyfiona czy ona tak ma.
Także ja mam raczej dobre zdanie o wyciągarce z x8

ODPOWIEDZ

Wróć do „CF Moto”