Pogaduchy o CF Off-Top

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami CF Moto
Norek01
Posty: 109
Rejestracja: sob 01 mar, 2014
Quad:: CF Moto x8 camo
Imię: Łukasz

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Norek01 » sob 18 kwie, 2015

To poprostu zbyt duza dawka melisy - pozniej kazdy serwis wydaje sie wmiare ok :-) a reszte co przypadkiem nie wymienia mozna zrobic samemu juz w domu np. filtry
Zmora slyszalem ze masz w okolicy jakas fajna kopalnie odkrywkowa czy tereny piaskowe, slyszales cos moze? Mamy zamiar wybrac sie w ktorys dzien majowki tyle ze nie wiem czy jest tam co robic quadem :-)

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Czoper » sob 18 kwie, 2015

jak chcesz ze Zmorą jeździć to zaopatrz się w dużo , dużo melisy a w trakcie ssij cukierki z melisą :lol: bo adrenalina cię zabije :twisted:
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Zmora1966 » sob 18 kwie, 2015

Czoper pisze:NFZ mi to przepisał :P
daj namiary - fajnie działa :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Zmora1966 » sob 18 kwie, 2015

Norek01 pisze:Zmora slyszalem ze masz w okolicy jakas fajna kopalnie odkrywkowa czy tereny piaskowe, slyszales cos moze? Mamy zamiar wybrac sie w ktorys dzien majowki tyle ze nie wiem czy jest tam co robic quadem :-)
Mamy fajne miejsce blisko pustyni błedowskiej - myślę że o tym mówisz w Bukownie.
NO chyba ze o naszych ostatnich kamieniołomach ale...hmmmm jest troszkę trudniej :)
Czoper pisze:jak chcesz ze Zmorą jeździć to zaopatrz się w dużo , dużo melisy a w trakcie ssij cukierki z melisą :lol: bo adrenalina cię zabije :twisted:
Nie słuchaj go..ja sam jestem jedna chodząca melisa...siła spokoju i rozwagi w jeżdżeniu :P
Masz super quada do jeżdżenia z dzieciakami - zapraszam na zlot :) 9 maja miło będzie poznać osobiście
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
maciekwik
Posty: 249
Rejestracja: wt 02 kwie, 2013
Quad:: szukam...

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: maciekwik » sob 18 kwie, 2015

Siemka quadowi bracia sorki ze tutaj to pisze a nie w dziale giełda ale wybaczcie, sprzątam garaż i nazbierałem troche gratów od Cf moto 800, niżej daje numer aukcji może cos komuś sie przyda :5278556605 i tłumik oryginalny za grosze sprzedam , moze komuś sie przyda , piszcie indzwońcie , pozdro Maciej

Awatar użytkownika
migacz
Posty: 41
Rejestracja: sob 20 gru, 2014
Quad:: CF Moto Allroad 500
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sypniewo k. Więcborka
Kontakt:

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: migacz » sob 18 kwie, 2015

Czy ktoś z Was zna jakiś sklep online z częściami do cf-moto tak żebym mógł po numerach katalogowych wyszukać potrzebnych części. Kolega sobie kupił CF Moto 500-A krótką wersję i potrzebuje kilka pierdółek zamówić - osłona wajchy biegów (ta harmonika na dole), klosz tylnej lampy i przerywacz do kierunkowskazów.
https://rollcenter.pl/ - rolety u moskitiery że mucha nie siada

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: oolsztyniak » sob 18 kwie, 2015

Norek01 pisze:Olsztyniak to pojechales po bandzie, czyli co? najlepjej abysmy wszyscy klamali, ukrywali i krecili a nie mowili prawde? prawdziwy polak :-) a nie prosciej kupic AC i zyc uczciwie? Szkoda kasy to jezdzic po asfalcie! a jak nie lepiej dac te pare groszy i miec spokojne sumienie.
Inaczej po co to forum skoro bedziemy je cenzurowac? I pisac tylko dobre wiadomosci a reszta bedzie siedziec cicho, to bedzie tu nuda na maxa.
dla serwisu to nie bedzie nic trudnego aby ustalic co i jak.
Mysle ze kolega kupujac quada byl swiadomy ze gleboka woda = problemy
Ja mysle ze fajnie ze napisal bo czesto my quadowcy myslimy sobie ze jakos sie przejedzie przez nie znana rzeczke a tu czytajac taki tekst to jak wiadro zimnej wody.
Mam nadzieje kolego ze uda Ci sie go naprawic tanim kosztem - masz moze filmik z wycieczki ? :-)
Nie, nie pojechałem po bandzie a napisałem to co uważam za słuszne, zresztą nie tylko jak.
Myślisz, że wykupienie AC ochroni Cię przed wszystkim?
AC przed głupotą nie chroni i zapewniam Cię, że w takim przypadku nie dostaniesz ani grosza BA powiedzą, że chcesz wyłudzić odszkodowanie.
Wjedź quadem do rzeki umyślnie, pojedź do serwisu - powiedz co zrobiłeś i niech zabiorą Ci gwarancje, później uczciwe zgłoś do ubezpieczyciela, że umyślnie wjechałeś do rzeki i mają Ci zapłacić za uszkodzenia to Cię rzeczoznawca wyśmieje.

Widać nie zrozumiałeś przekazu zawartego w postach - cenzurował je autor postów bo nieumyślnie coś chlapnął ;)

Nie wiem tylko co ma jazda po asfalcie do tego czy komuś szkoda kasy czy nie... :roll: głupie porównanie.

Ale Twoje rozumowanie "Jak mam AC to wszystko mi wolno" jest trochę błędne ;)

Jak Ci nie szkoda kasy i uważasz, że Twoje AC za parę groszy (jakieś 2 tyś) załatwi każdy temat to wylej olej z silnika i zatrzyj motor, później zgłoś to do AC żeby Ci wymienili .... A odszkodowanie za umyślny wjazd do rzeki .... :lol: melisę się pije a nie pali ;)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Zmora1966 » sob 18 kwie, 2015

migacz pisze:Czy ktoś z Was zna jakiś sklep online z częściami do cf-moto
http://www.quady.malopolska.pl/

wprawdzie nie po numerach ale są bardzo pomocni i ja dużo u nich kupowałem (akurat głównie do 500tek)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Cj_cezar
Posty: 311
Rejestracja: pt 09 sty, 2015
Quad:: CF Moto 550, Outlander 800
Imię: Cezary

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Cj_cezar » sob 18 kwie, 2015

Czoper pisze:trzeba bronić serwisów !! bo serwis zawsze działa w dobrej wierze i w naszym imieniu!! zawsze uznaje gwarancyjne naprawy czy powstałe z naszej czy ,, fajansiarskiego '' wykonania danego elementu :) dbajmy o dobre imię wszelakich serwisów
Czy Andrzej musi o wszystkim wiedzieć, i dlaczego wymienia daną część? A to właśnie zależy od serwisu. ;)

Norek01
Posty: 109
Rejestracja: sob 01 mar, 2014
Quad:: CF Moto x8 camo
Imię: Łukasz

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Norek01 » sob 18 kwie, 2015

Olsztyniak widze ze nie zrozumiales - mysle ze musimy sie sznowac co za tym idzie nie klamac, nie cenzurowac wypowiedzi bo po co to forum? To jest zycie kazdy popelnia bledy i fajnie czasem uczyc sie na cudzych :-)
Jesli uwarzasz inaczej to ok niech tak zostanie.
Jesli chodzi o AC tak moge go zalac malo tego moge zglosic ze tlumik mam porysowany czy odbarwiony i tak wymienia mi na nowiutki, kazda ryske na plastiku wymienia na nowy elemet nawet odbarwiony przez kupe ptaka bo mam miec jak salonowy :D wiec jesli poszukasz ac to znajdziesz super opcje. To tak w ramach informacji dla osob zainteresowanych i chcacych pisac prawde na forum :-) :P
zmora wybieram trudniejsza opcje mam nadzieje ze moja gadzina bedzie sprawna do tego czasu. Jesli bylbys naszym przewodnikiem milo by bylo spotkac sie no i zobaczyc Twoj nowy nabytek. bedziesz mial czas i checi? Ja znow odwdziecze sie wycieczka po pieknym beskidzie zywieckim :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „CF Moto”