Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięty :(

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dimi
Quadowa Grupa Południe
Posty: 579
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014
Quad:: Yamaha Grizzly 700 FI
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Dimi » czw 16 kwie, 2015

No co mam Wam powiedzieć, oboje macie racje. Aż mnie pali.
Zmora1966 pisze:jednak jako Quadowa Grupa Południe postaramy się to także rozreklamować na naszej stronie na fb
Zmora, chyba jesteś moim bliźniakiem, to samo pomyślałem sobie, może by chętnych się zrobiło... A, że chyba jestem tak przedywidywalny :myśli:
Są ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach...
:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
k3k
Posty: 95
Rejestracja: wt 25 wrz, 2012
Quad:: JEST: G7 MY2014 BYŁ: Yamaha Wolvo 450
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Lubin (dolnośląskie)

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: k3k » czw 16 kwie, 2015

Kilka dni nie byłem na forum.... i jaka fajna informacja- jest już polar :)
Oczywiście Lejek też się piszę.

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » czw 16 kwie, 2015

Dzięki k3k, dzięki Zmora. Tego tu trzeba. Postaram się jeszcze wskoczyć na pierwszą stronę Quadzika jak Ojciec Dyrektor pozwoli..... :-) Poczekajcie jeszcze chwilę, niech powstanie pierwszy egzemplarz i wtedy przedstawimy ostateczny projekt. Wtedy wrzucam na FB i gdzie się da, więc jeszcze chwila.....
Z drugiej strony nie mam zamiaru czekać do zimy aż 25 osób się nazbiera.... wyznaczymy termin i potem koniec - producent też ma inne zajęcia, a nie co chwila cofać się do Quadzikowej bluzy.... więc uważam, że wystarczy max 2 tygodnie i wszyscy Ci co naprawdę chcą do zdążą zrobić przelew.... :-) Jak myślicie - 2 tygodnie wystarczą ??
Ostatnio zmieniony sob 18 kwie, 2015 przez LEJEK, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Dimi
Quadowa Grupa Południe
Posty: 579
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014
Quad:: Yamaha Grizzly 700 FI
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Dimi » pt 17 kwie, 2015

Aż za dość, bo jak sam pisałeś 250 a 270 to nie ma dużej różnicy.
Są ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach...
:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
grzoj
Posty: 104
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013
Quad:: Yamaha Grizzly 700 :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: grzoj » pt 17 kwie, 2015

Też tak myślę - 2 tygodnie powinny wystarczyć. Gdyby okazało się że po pierwszym rzucie nazbiera się jeszcze kilku chętnych to można zrobić 2 zbiórkę ( jak będzie się Wam chciało ) :) Dzięki temu nie będziemy wstrzymywać tych którzy chcą na teraz i na 100 % :lol:

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » wt 21 kwie, 2015

Mam końcowy projekt, czekam na bluzę, która się szyje powoli. Niebawem wstawię oficjalne ogłoszenie i wszystkie dane, wtedy zaczniemy zbieranie chętnych.
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Zmora1966 » wt 21 kwie, 2015

LEJEK pisze:...która się szyje powoli...


:myśli: hmmmm, teraz wiem dlaczego udało się prawie wszystko zrobić.... Lejek to dziarga ręcznie wieczorami :figielek:
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » wt 21 kwie, 2015

Na razie nie dziargam. Dziś zebrałem wszystkie ustalenia do kupy odnośnie bluzy i wysłałem do producenta, co by potem zażaleń i reklamacji nie było....!!!

!!!!! UWAGA !!!!! UWAGA !!!!! UWAGA !!!!! UWAGA !!!!!

******** Miała być niespodzianka i jest !! *******

Każdy może domówić swoje logo do wyszycia :-)

Mówię to już teraz, by każdy mógł sie już przygotować z materiałami, bo niebawem ruszą zapisy i będzie tylko dwa tygodnie. Logo ma być w formacje dużego .jpg i wyceniane będzie indywidualne przez producenta. Wrzucam końcowy projekt, by kazdy wiedział co gdzie i jak.

Obrazek

Niebawem wkleję szczegóły jak będziemy zamawiać i co trzeba zrobić....

P.S. niebawem koniec mojej męki. Reszta w waszych rękach.........
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » wt 21 kwie, 2015

JAKIE ZMIANY:
1. Kolor szarej bluzy nieco ciemniejszy - brak jasnego szarego materiału na chwile obecną - może to i lepiej, będzie mniej widać zabrudzenia. ;-)
2. Kieszenie trafiły w inne miejsce - będą wygodniejsze- przeniosłem je na podstawie obserwacji posiadanych bluz.
3. Kolor zamków w jasnej bluzie będzie czerwony - jest wiele lepiej jak będzie czerwony akcent z przodu i z tyłu, skoro jest nieco ciemniejszy kolor bluzy - nie jest tak ponuro :-)
4. Kliny od pachy do dołu po bokach - mają trzy zadania - dodają lepszego wyglądu, dobre miejsca na kieszeń, hafty śladów opon wychodzą od klina i tym sposobem będą bardziej wyeksponowane, do tego nie ma problemu z łączeniem ich pod pachą.
5. Hafty w czarnej bluzie będą bardzo jasne szare, a nie białe - nie będzie aż tak dużego kontrastu, przez co będzie bardziej czytelnie.

Mam nadzieję, że zmiany przypadną wam do gustu. :-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » wt 21 kwie, 2015

Mam informację, że moja bluza powinna być gotowa po jutrze czyli w czwartek. Więc najpóźniej w piątek mam ją w domu. Robię zdjęcia i wstawiam. Wtedy ruszają zapisy!!! Szykujcie się więc !!!
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”