Legalna jazda quadem okolice Rybnika, Mikołowa, Orzesza

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
ODPOWIEDZ
tomas1907
Posty: 2
Rejestracja: pn 09 cze, 2014
Quad:: brak
Imię: Tomek

Legalna jazda quadem okolice Rybnika, Mikołowa, Orzesza

Post autor: tomas1907 » pn 09 cze, 2014

Witam
Dopiero noszę się z zamiarem zakupu quada dlatego chciałbym sie dowiedzieć czy w okolicy można w ogóle legalnie gdzieś pojeździć.

Quada chce kupić z papierami tak by móc również dojeżdżać na nim do pracy oddalonej od mojego domu ok 10 km.

Gdzie w okolicy Orzesza, Rybnika, Bujakowa, Mikołowa można legalnie pojeździć na quadzie. czy mamy na forum jakąś ekipę z tych rejonów?

WenSR
Posty: 8
Rejestracja: pn 23 mar, 2015
Imię: Patryk

Re: Legalna jazda quadem okolice Rybnika, Mikołowa, Orzesza

Post autor: WenSR » sob 28 mar, 2015

Pojeździć quadem możesz np w czerwionce leszczynach są dwa tory z tego co wiem. Jeden prywatny od ekipy motocrossowej (nie wiem czy będziesz miał sport czy przeprawe i skąd jesteś dokładnie) a na temat drugiego nie wiem nic. Masz też rozlegle tereny hałd w debiensku ul. górnicza. Poza tym ja jestem z rybnika i jeżdżę na hałdy w chwalowicach (prosty wjazd od głównej drogi rybnik swierklany). Jestem początkujący także jeszcze dużo terenów nie odkryłem. Aha i jeszcze jest tor bardzo fajny na którym przez lato w weekendy jeździ sporo osób. Lokalizacja toru to Klokocin ul. poligonowa. Dzielnica rybnik boguszowice. Nie wiem czy na forum jest ale wiem że na pewno w rybniku jest ekipa ATV ROW która ma bardzo fajne wyjazdy głównie przeprawowe ale na ośce z nimi pojeździsz.

Pozdrawiam Patryk
Ostatnio zmieniony sob 28 mar, 2015 przez WenSR, łącznie zmieniany 1 raz.

WenSR
Posty: 8
Rejestracja: pn 23 mar, 2015
Imię: Patryk

Re: Legalna jazda quadem okolice Rybnika, Mikołowa, Orzesza

Post autor: WenSR » sob 28 mar, 2015

Post zdublowany proszę moderatora o o usunięcie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”