ktos z okolic białołęki,olesina,marek,słupna na quadowanie

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
zagorATV
Posty: 19
Rejestracja: sob 25 paź, 2014
Quad:: xxx
Imię: xxxx

Re: ktos z okolic białołęki,olesina,marek,słupna na quadowan

Post autor: zagorATV » ndz 11 sty, 2015

na zdjeciach widziales czy na zywo?Moj sąsiad ma longa wyglada dobrze nie wydaje sie za dlugi do tego jest w camo i ma stalowe felgi na opona podobnych do big hornów z tym ze firmy cst czyli w miare dobrej,brał go w chotomowie jesli chcesz jedz tam to zobaczsz na zywo nie bierz wersji na aluminiowych kolach bo te kola to gowno i są na nich kiepskie opony.Za małą dopłata dozucili mu pług dał chyba za całosc 19500.Nowy.
Wtrysk jest dobry dopuki elektronika nie zacznie szwankowac. A w quadzie mysle ze najbardziej prostota sie liczy wiec moze lepiej zostan przy gazniku.

Awatar użytkownika
Paweł_wawa
Posty: 105
Rejestracja: śr 29 paź, 2014
Quad:: Can - am Outlander 570 Pro + T, Can-am Outlander L 450
Lokalizacja: Warszawa/Marki

Re: ktos z okolic białołęki,olesina,marek,słupna na quadowan

Post autor: Paweł_wawa » ndz 11 sty, 2015

Byłem oczywiście w Muddy - od tego zacząłem, potem jeszcze w kilku innych miejscach, zarówno stojący sam jak i na tle innych marek w wersji długiej on wygląda niezgrabnie, no może 800-ka z racji potężnej sylwetki lepiej na tym wychodzi. Czy oprócz większej szansy na zawieszenie się ma to jakiś wpływ na stabilność, np.zjazdy po skosie ze zbocza? To właściwie jedyny mój problem z CF-kami.
Może faktycznie wrócę do początku i wynegocjuję 500-kę, tylko nikomu zapewne nie zalega wersja krótka, w wyższych modelach trafia się trochę tych wersji.
W kolorze camo dają właśnie te czarne obręcze.


A może jeszcze z innej beczki:

http://otomoto.pl/arctic-cat-400-450-35 ... 72692.html

pzdr

zagorATV
Posty: 19
Rejestracja: sob 25 paź, 2014
Quad:: xxx
Imię: xxxx

Re: ktos z okolic białołęki,olesina,marek,słupna na quadowan

Post autor: zagorATV » ndz 11 sty, 2015

a moze cectek za 24 chyba mozna kupic. Jesli chcesz oczywiscie twoj wybor O cecteku malo opinii ale quad z wygladu jest ladny i jakosc tajwanska tez jest ok. mysle ze tajwan w jakosci jest taki sam a moze nawet lepszy niz usa.Ten arctic wyglada jak kupa gowna gorzej niz chinczyk a jakosc usa nie jest powalajaca mam przyklad na polarisie 800 nie jest za dobrze wykonany. Zwroc uwage czy ten arctic ma blokade mostu bo ja tam na kierownicy nie widze. Niby te 400 w arcticach to silniki suzuki ale nie jedtem pewien.

Awatar użytkownika
Paweł_wawa
Posty: 105
Rejestracja: śr 29 paź, 2014
Quad:: Can - am Outlander 570 Pro + T, Can-am Outlander L 450
Lokalizacja: Warszawa/Marki

Re: ktos z okolic białołęki,olesina,marek,słupna na quadowan

Post autor: Paweł_wawa » ndz 11 sty, 2015

Cectek jeszcze mniej popularny od TGB, chwilowo popracuję nad tym Arcticem, ciężko znaleźć np.info o prześwicie ale sama marka dość popularna i chwalona z tego co czytam.

pzdr

zagorATV
Posty: 19
Rejestracja: sob 25 paź, 2014
Quad:: xxx
Imię: xxxx

Re: ktos z okolic białołęki,olesina,marek,słupna na quadowan

Post autor: zagorATV » ndz 11 sty, 2015

polaris arctic cat i can am to marki ktore jako pierwsze na swiecie zaczely produkowac quady wiec napewno sa dobre.

Awatar użytkownika
tomasz11
Posty: 721
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010
Quad:: Honda Rincon 650
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Kobyłka

Re: ktos z okolic białołęki,olesina,marek,słupna na quadowan

Post autor: tomasz11 » ndz 11 sty, 2015

Paweł_wawa pisze:Cectek jeszcze mniej popularny od TGB, chwilowo popracuję nad tym Arcticem, ciężko znaleźć np.info o prześwicie ale sama marka dość popularna i chwalona z tego co czytam.

pzdr
No i wreszcie jakiś konkretny sprzęt,Arctic Cat u nas mało popularny ale sprzęt jest naprawdę dobry a i części dostępne.Miałem arctica 4 lata i choć był już nie młody to nie sprawiał wielkich trudności.Polecam z czystym sumieniem. :oklaski: :I love HONDA:
Pozdrawiam

zugi
Posty: 14
Rejestracja: sob 13 gru, 2014
Quad:: yamaha Grizzli 700
Imię: Radek

Re: ktos z okolic białołęki,olesina,marek,słupna na quadowan

Post autor: zugi » śr 04 lut, 2015

Ktos sie wybiera na jakas przejazdzke?bo chyba sie zrobilo wodnisto na Olesninie...a moze jakas traska w kierunku Wyszkowa?Ja jeszcze dozynam orginalne opony wiec nie poszaleje w blotku...

Awatar użytkownika
Paweł_wawa
Posty: 105
Rejestracja: śr 29 paź, 2014
Quad:: Can - am Outlander 570 Pro + T, Can-am Outlander L 450
Lokalizacja: Warszawa/Marki

Re: ktos z okolic białołęki,olesina,marek,słupna na quadowan

Post autor: Paweł_wawa » śr 04 lut, 2015

No ja już coraz bliżej decyzji, może wkrótce wyruszę czymś nowym na testowe przejazdy. W sobotę jadę na Modlińską do centrum BRP oglądać Can-Amy :-)
Albo inaczej, wyskoczę na targi, będzie i CF-moto i BRP :-)

pzdr

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: ktos z okolic białołęki,olesina,marek,słupna na quadowan

Post autor: DKfan » śr 04 lut, 2015

zugi pisze:Ktos sie wybiera na jakas przejazdzke?bo chyba sie zrobilo wodnisto na Olesninie...a moze jakas traska w kierunku Wyszkowa?Ja jeszcze dozynam orginalne opony wiec nie poszaleje w blotku...
My lecimy w klika quadów na Kołbiel w niedzielę
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
tomasz11
Posty: 721
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010
Quad:: Honda Rincon 650
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Kobyłka

Re: ktos z okolic białołęki,olesina,marek,słupna na quadowan

Post autor: tomasz11 » czw 19 lut, 2015

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”