Blaster Czy Raptor 250

Konfrontacje modeli, porównania, zalety i wady...
Zablokowany
Dyzio Yamaszka
Posty: 19
Rejestracja: pt 05 gru, 2014
Quad:: Loncin 110 (zmieniam
Imię: Dawid

Blaster Czy Raptor 250

Post autor: Dyzio Yamaszka » wt 23 gru, 2014

Siemka, co byście wybrali do 6500 tyś zł Yamaha Blaster czy Yamahe Raptora 250.
Pozdrawiam :I love QUADZIK:

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Blaster Czy Raptor 250

Post autor: Ikar » śr 24 gru, 2014

Po jakiego wała zakładasz nowy temat ?
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Blaster Czy Raptor 250

Post autor: oolsztyniak » śr 24 gru, 2014

Pewnie po takiego samego jak pięć innych tej samej treści ....
Dyzio Yamaszka pisze:Cześć !!, jestem tu nowy mam 11 lat i 150 cm wzrostu i szukam quada do 6000 tyś zł i mam na oku Yamahe Warriora 350 o chciałem poprosić o opinie i chciałbym żebyście trochę o tym opowiedzieli. Dzięki POZDRO :I love QUADZIK:
Dyzio Yamaszka pisze:Witam Jestem Tutaj nowy mam 11 lat i 150 cm wzrostu i mam dylemat Opłaca sie kupić nowego Bashana 250 z 2 letnią gwarancją ?.Możecie Mi o nim trochę opowiedzieć o nim co się w nim psuje i co z częściami ile pali I proszę nie pisać mi ,że jest chiński bo wiem ! ! ! !. Pozdrawiam :I love QUADZIK:
Dyzio Yamaszka pisze:Cześć !.Jestem tu Nowy Mam 11 lat i 150 cm wzrostu I poszukuje drugiego Quada :D. Mam Dylemat nie wiem co wybrać Używaną Yamahe Blaster czy Nowego z 2 letnią gwarancją Bashana 250. Mam do wydania 6000 tyś zł. Możecie Mi opisać tego Bashana Co się w nim psuje I proszę nie pisać mi ,że to Chińczyk bo wiem ale co się w nim psuje i jakie spalanie i czy się opłaca kupywać. Pozdrawiam :I love QUADZIK:
Dyzio Yamaszka pisze:Cześć !.Jestem tu Nowy Mam 11 lat i 150 cm wzrostu I poszukuje drugiego Quada :D. Mam Dylemat nie wiem co wybrać Używaną Yamahe Blaster czy Nowego z 2 letnią gwarancją Bashana 250. Mam do wydania 6000 tyś zł. Możecie Mi opisać tego Bashana Co się w nim psuje I proszę nie pisać mi ,że to Chińczyk bo wiem ale co się w nim psuje i jakie spalanie i czy się opłaca kupywać. Pozdrawiam :I love QUADZIK:
Dyzio Yamaszka pisze:Cześć !.Jestem tu Nowy Mam 11 lat i 150 cm wzrostu I poszukuje drugiego Quada :D. Mam Dylemat nie wiem co wybrać Używaną Yamahe Blaster czy Nowego z 2 letnią gwarancją Bashana 250. Mam do wydania 6000 tyś zł. Możecie Mi opisać tego Bashana Co się w nim psuje I proszę nie pisać mi ,że to Chińczyk bo wiem ale co się w nim psuje i jakie spalanie i czy się opłaca kupywać. Pozdrawiam :I love QUADZIK:

To Twoja ostatnia szansa. Kolejne zaśmiecanie forum i powiem Twoim rodzicom, że jesteś niegrzeczny, dostaniesz bana na komputer i ZOMZ.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Zablokowany

Wróć do „Porównania modeli”