YAMAHA RAPTOR 700 FILMIK , PROSZĘ O OCENĘ :D

Ciekawe linki atv, prasa o quadach, filmy o quadach, gry i wszystko co medialnie związane z quadami...
ODPOWIEDZ

Czy podobał Ci się filmik ?

1) Tak
3
100%
2) Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

PiteX_95
Posty: 5
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: yamaha raptor 700

YAMAHA RAPTOR 700 FILMIK , PROSZĘ O OCENĘ :D

Post autor: PiteX_95 » wt 02 gru, 2014

Mój filmik z jazdy na quadzie Yamaha Raptor 700. Proszę o Waszą ocenę, wskazówki, komentarze wszystko. Zrobienie tego filmu zajęło mi trochę czasu i chciałbym usłyszeć opinię na Jego temat, mile widziane subskrypcje. Z góry dzięki i Pozdrawiam :I love YAMAHA:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qcuiXrw4Uxc[/youtube]

Link do filmu : https://www.youtube.com/watch?v=qcuiXrw4Uxc

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: YAMAHA RAPTOR 700 FILMIK , PROSZĘ O OCENĘ :D

Post autor: Ikar » wt 02 gru, 2014

Witamy na forum :)

Co do filmiku to jest ekstra świetne sceny, dobrze dobrana muzyka, przejścia wyśmienite, dobra jazda - ale tu kilka uwag.

- w celach bezpieczeństwa zakładaj na ośkę buty crossowe - to nie 4x4 a staw skokowy ciężko się zrasta,
- pooglądaj sobie filmiki z zawodów CC w Polsce - zobacz jak do zakrętów składają się zawodnicy np Rajczyk, Łaskawiec...

Co tu gadać dałem łapkę w górę i zasubskrybowałem - świetny film.

P.S. Chciałem zrobić kiedyś taki filmik więc dzięki wielkie za wenę.
P.S.2. Zawsze chciałem wyjechać z garażu na gumie :)
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: Odp: YAMAHA RAPTOR 700 FILMIK , PROSZĘ O OCENĘ :D

Post autor: Tomek_LS500cb » śr 03 gru, 2014

Filmik kozacki... bardzo fajnie zrobiony!!!! Jazda tez bardzo fajna!!! Co do butow zgadzam sie z Ikarem!!! Szegolnie przy takiej jezdzie [emoji12]
Pozdrawiam i mam nadzieje ze wiecej takich filmikow bedziesz wrzucal[emoji609] [emoji100]

PiteX_95
Posty: 5
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: yamaha raptor 700

Re: YAMAHA RAPTOR 700 FILMIK , PROSZĘ O OCENĘ :D

Post autor: PiteX_95 » śr 03 gru, 2014

Super, dzięki Panowie za opinię :D,
Ikar
- oczywiście zastosuje się co do wskazówek z resztą już oglądałem filmy z Rajczykiem i Łaskawcem. Co do filmiku bardzo polecam usiąść i zrobić, pomimo że zajmuje trochę czasu jest to fajna zabawa a wrażenia końcowe i satysfakcja są nie do opisania. W razie możliwości służę pomocą ;).

Tomek_LS300
- Dzięki, takie komentarze budują najbardziej :), postaram się popracować nad następnym filmikiem w miarę możliwości czasowej w najbliższych tygodniach

Pozdrawiam i czekam na dalsze oceny :D...

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: YAMAHA RAPTOR 700 FILMIK , PROSZĘ O OCENĘ :D

Post autor: Zmora1966 » śr 03 gru, 2014

Jako ten bawiący się filmami różnej maści, napisze że film fajny z "akcją", natomiast wydaje mi się że przy tego typu filmach akcji częściej powinieneś sięgać po spowalnianie filmu i inne efekty :)

Generalnie ok, co do techniki jazdy oraz wyposażenia rajdera się nie wypowiadam - sugerowałbym jednak nie zapominać o kasku (nawet w czasie bączków)

pozdrawiam,
S
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

PiteX_95
Posty: 5
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: yamaha raptor 700

Re: YAMAHA RAPTOR 700 FILMIK , PROSZĘ O OCENĘ :D

Post autor: PiteX_95 » śr 03 gru, 2014

Zmora 1966
- Szczerze powiedziawszy to chciałem tak właśnie zrobić, więcej efektów spowolnień czasowych etc. , niestety że tak powiem czas mi na to nie pozwolił - Nie chciałem żeby filmik był za długi i nudzący (Spowolnione sceny mocno wydłużają długość i kilka takich scen mogło by znacząco go przedłużyć), a z drugiej strony chciałem zmieścić właśnie jak najwięcej tej szybkiej akcji i różnorodnych scen. Dla tych potrzeb już zwiększyłem długość i specjalnie do tego przerabiałem muzykę. Uznałem jednak że filmik dużo powyżej 5 min będzie powodował u niektórych niechęć obejrzenia całości (co było dla mnie ważne, w odniesieniu do czasu poświęconego na jego dobre zmontowanie ). W mojej koncepcji miał być jak najbardziej uniwersalny i miły dla oka. Dzięki za opinię, no cóż w następnych postaram się bardziej urozmaicić je w efekty :D. Pozdrawiam

PiteX_95
Posty: 5
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: yamaha raptor 700

Re: YAMAHA RAPTOR 700 FILMIK , PROSZĘ O OCENĘ :D

Post autor: PiteX_95 » śr 03 gru, 2014

Co do kasku oczywiście również masz rację ;)

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: YAMAHA RAPTOR 700 FILMIK , PROSZĘ O OCENĘ :D

Post autor: Zmora1966 » śr 03 gru, 2014

Efekt spowolnienia dodaje moim zdaniem kolorytu oraz ekspresji w filmie ale oczywiście liczy się założenie reżyserskie. Też mam problem z tym co i jak zrobić. NIe ulega wątpliwości że postarałeś się - sam fakt posiadania różnorakiego materiału, różnych ujęć jest na przysłowiową 5+.
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Dimi
Quadowa Grupa Południe
Posty: 579
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014
Quad:: Yamaha Grizzly 700 FI
Lokalizacja: Jaworzno

Re: YAMAHA RAPTOR 700 FILMIK , PROSZĘ O OCENĘ :D

Post autor: Dimi » sob 20 gru, 2014

Super skręcony filmik
Zmora1966 pisze:Jako ten bawiący się filmami różnej maści, napisze że film fajny z "akcją", natomiast wydaje mi się że przy tego typu filmach akcji częściej powinieneś sięgać po spowalnianie filmu i inne efekty :)

Generalnie ok, co do techniki jazdy oraz wyposażenia rajdera się nie wypowiadam - sugerowałbym jednak nie zapominać o kasku (nawet w czasie bączków)

pozdrawiam,
S
Sławek ma rację, nie zapominaj o kasku i trochę zwolnij przy ludziach i zwierzętach. Nie wszystkim psom podoba się szybko poruszający się obiekt, który tak hałasuje, nie wiadomo co im do głowy strzeli i może być nie przyjemnie
Są ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach...
:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

PiteX_95
Posty: 5
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: yamaha raptor 700

Re: YAMAHA RAPTOR 700 FILMIK , PROSZĘ O OCENĘ :D

Post autor: PiteX_95 » pn 22 gru, 2014

Wiem wiem, absolutnie macie racje i przyznaje się do swojego błędu. Człowiek przy kamerze czasami się zapomina i chcę trochę bardziej po szarżować dla większego efektu wizualnego. A o "głowie" nie powinno się zapominać nigdy. Dzięki za opinię ;).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Media o quadach”