Reduktor Kostomłoty

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
Zablokowany
Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 64
Rejestracja: sob 27 paź, 2012
Quad:: yamaha grizzly 660
Imię: Kuba

Reduktor Kostomłoty

Post autor: kuba330 » sob 13 gru, 2014

jeśli ktoś jeszcze nie ma planów na jutrzejszy dzień może śmiało podpiąć się pod naszą ekipę, jedziemy w okolice mietkowa...aha i prośba do bila, nie rób farsy z tego forum, bo niedługo okaże się że trzeba wrzucić jeszcze do koszyka pare monet aby się tu słowem odezwać...śmiech ogarnia, tym bardziej że lewan już się wypowiadał od drugiej strony w temacie wrocław poligon a tu jakaś amatorszczyzna wyskakuje z umoralnianiem kolegi Jacka, jeśli to forum bilu traktujesz jako wyrocznię życiową, rozumiem, ale bardzo bym prosił nie wplątuj nikogo w te swoje gierki

Awatar użytkownika
Bilu.
Posty: 213
Rejestracja: ndz 20 paź, 2013
Quad:: Arctic Cat 700, XTP 1000 2016
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Krzyżowice / Wrocław

Re: Reduktor Kostomłoty

Post autor: Bilu. » sob 13 gru, 2014

pff, kolega miał jeden post

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 64
Rejestracja: sob 27 paź, 2012
Quad:: yamaha grizzly 660
Imię: Kuba

Re: Reduktor Kostomłoty

Post autor: kuba330 » sob 13 gru, 2014

no racja, jeden post...Lewan czekamy zatem na jakiś życiorys bądź biografie...

Awatar użytkownika
Bilu.
Posty: 213
Rejestracja: ndz 20 paź, 2013
Quad:: Arctic Cat 700, XTP 1000 2016
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Krzyżowice / Wrocław

Re: Reduktor Kostomłoty

Post autor: Bilu. » sob 13 gru, 2014

cześć jestem franek jutro jeżdżę po ślęży, chętnych na mandaty zapraszam pod szlaban :D

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Reduktor Kostomłoty

Post autor: oolsztyniak » pn 15 gru, 2014

kuba330 pisze:aha i prośba do bila, nie rób farsy z tego forum, bo niedługo okaże się że trzeba wrzucić jeszcze do koszyka pare monet aby się tu słowem odezwać...śmiech ogarnia
Zacznę od końca - mnie przestało już to śmieszyć, mnie to irytuje, że ktoś wchodzi do nas do domu w ubłoconych butach prosto do salonu nie mówiąc "dzień dobry".

Najzwyklejsza w świecie kultura mówi o tym aby się przywitać bo to na prawdę nie boli. Ty również chciałbyś wiedzieć kto i co pisze. Każdy z nas się witał i na prawdę do nic nie kosztuje, żadnych monet :-)

Także no stress , jest netykieta i trzymajmy się jej a będziemy żyć w zgodzie :-)

Ja "idąc w gości" się witam, Ty pewnie też, więc i Twój kolega również powinien ;-)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: Odp: Reduktor Kostomłoty

Post autor: Tomek_LS500cb » pn 15 gru, 2014

oolsztyniak pisze:
kuba330 pisze:aha i prośba do bila, nie rób farsy z tego forum, bo niedługo okaże się że trzeba wrzucić jeszcze do koszyka pare monet aby się tu słowem odezwać...śmiech ogarnia
Zacznę od końca - mnie przestało już to śmieszyć, mnie to irytuje, że ktoś wchodzi do nas do domu w ubłoconych butach prosto do salonu nie mówiąc "dzień dobry".

Najzwyklejsza w świecie kultura mówi o tym aby się przywitać bo to na prawdę nie boli. Ty również chciałbyś wiedzieć kto i co pisze. Każdy z nas się witał i na prawdę do nic nie kosztuje, żadnych monet :-)

Także no stress , jest netykieta i trzymajmy się jej a będziemy żyć w zgodzie :-)

Ja "idąc w gości" się witam, Ty pewnie też, więc i Twój kolega również powinien ;-)
To wlasnie drogi kolego napisal moderator [emoji12]
Moim skromnym zdaniem takie spinki tu sa nie potrzebne[emoji57] a Oolsztyniak ma racje, to ze tutaj odrywamy sie od rzeczywistosci nie oznacza ze trzeba siac chamowe i troche kultury trzeba zachowac. To tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bilu.
Posty: 213
Rejestracja: ndz 20 paź, 2013
Quad:: Arctic Cat 700, XTP 1000 2016
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Krzyżowice / Wrocław

Re: Reduktor Kostomłoty

Post autor: Bilu. » pn 15 gru, 2014

ja tam patrze co nam kuba330 napisze...
kilku znajomych opowiadało mi że to dobry gość

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Reduktor Kostomłoty

Post autor: oolsztyniak » wt 16 gru, 2014

Dziękuję za uwagę.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Zablokowany

Wróć do „Ustawki quadowe”