Kymco MXU 500i IRS po 1000km

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Kymco
Awatar użytkownika
wacoQ
Posty: 599
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: Przerwa techniczna :)
Imię: waco
Lokalizacja: WPI

Re: Kymco MXU 500i IRS po 1000km

Post autor: wacoQ » pt 12 paź, 2012

O widzisz no to u nas jest różnica tego typu że ja za maszynę dałem o wiele mniej niż ty. Kupiłem ją jako model wystawowy i dla tego mnie do siebie przekonała bo była 98% jak nowa i 200km tylko prześmigane dobrze ją obejrzałem i po za zarysowaniami na pokrywie paska reszta była o.k. A co do zawieszenia to na pewno będę ciebie prosił o wsparcie bo masz spore doświadczenie a ja mogę odwdzięczyć się innymi modyfikacjami opisywanymi na bieżąco w moim temacie. Wiec jak byś miał możliwość cyknij fotkę tych dorabianych przez ciebie tulejek i może jakiś krótki opis na PW chodzi jak to obtoczyć prawidłowo.

Nie ważne czym się śmiga, ale ważne ile to przynosi frajdy :ok:

●●●●●TRANS-SQUAD-TEAM●●●●●
●●●●●WWW.TRANS-SQUAD-TEAM.PL●●●●●

PEPSI
Posty: 25
Rejestracja: wt 23 lip, 2013
Quad:: błyskawica a nie quad

Re: Kymco MXU 500i IRS po 1000km

Post autor: PEPSI » czw 25 lip, 2013

Przeczytałem cały temat i jestem w szoku, głównie usterkowościa MXU 500 i podejściem importera. Napisz jakie miałeś jeszcze problemy zanim sprzedałeś gada, może kilku potencjalnych klientów nie kupi Kymco a Motor Land padnie ( tak jak ich towar)

Awatar użytkownika
wacoQ
Posty: 599
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: Przerwa techniczna :)
Imię: waco
Lokalizacja: WPI

Re: Kymco MXU 500i IRS po 1000km

Post autor: wacoQ » czw 25 lip, 2013

Głupoty pleciesz... nie chodzi o upadek importera. Jeśli w Polsce byłaby tendencja wzrostowa na quady, firmy by się rozwijały i poszerzały asortyment oraz jakość świadczonych usług czy sprzętu. Popatrz na yamahe czy honde widziałeś ostatnio jakąś nowość w quadowym menu?

Z quadami jest zawsze problem wiec poważne firmy nie inwestują w nowości a skośnoocy gonią "czołówkę" gorszymi konstrukcjami ...

Nie ważne czym się śmiga, ale ważne ile to przynosi frajdy :ok:

●●●●●TRANS-SQUAD-TEAM●●●●●
●●●●●WWW.TRANS-SQUAD-TEAM.PL●●●●●

PEPSI
Posty: 25
Rejestracja: wt 23 lip, 2013
Quad:: błyskawica a nie quad

Re: Kymco MXU 500i IRS po 1000km

Post autor: PEPSI » czw 25 lip, 2013

wacoQ pisze: Jeśli w Polsce byłaby tendencja wzrostowa na quady, firmy by się rozwijały i poszerzały asortyment oraz jakość świadczonych usług czy sprzętu.
Niech obniżą ceny i poprawią obsługe klienta wtedy będą mieli wzrost. Sprzedają chińszczyznę a licza jak za Japońca. Najlepszy przykład to MXU 700 za 34900. Śmiech na sali, Polaris 800 kosztuje 36tyś a Kingquad 35500. Ceny są z dzisiaj, szukam quada i obdzwoniłem kilka firm.

Awatar użytkownika
Adam Wieczorek
Moderator
Posty: 371
Rejestracja: pt 07 sty, 2011
Quad:: Suzuki KQ 700 2007r
Imię: Adam
Lokalizacja: Grodzisk Maz
Kontakt:

Re: Kymco MXU 500i IRS po 1000km

Post autor: Adam Wieczorek » pt 26 lip, 2013

Co do importera to niestety tak szybko nie upadnie bo ma dużą sprzedaż skuterów.
wacoQ co do opinii o japońskich firmach to jak bym słyszał gadkę pewnego znanego tobie pana od quadów ;)
Co do samej jakości Kymco to nie oszukujmy się, że nie jest ani odrobinę lepsza od np: CF-Moto, które kosztuje 10-15 tys mniej, a mamy to samo.
PEPSI jeśli prześledziłeś temat to dziwię się że jeszcze pytasz o Kymco bo ja nawet nigdy nie obejrzę się za tym quadem.
Pytałeś się co tam się popsuło i szczerze nie chce mi się opisywać wszystkiego bo artykuł trzeba by napisać. Powiem może co się nie popsuło do przebiegu 3600 jak go sprzedawałem, a były to napędy. Pozostałe elementy elektryka, silnik, zawieszenie, hamulce to porażka, psuje się wszystko i to bardzo szybko, a części są drogie i słabo dostępne.
:I love Quadowe Bezdroża:
Najlepsze imprezy tylko z Quadowe Bezdroża. Wejdź i sprawdź

Awatar użytkownika
pawel1824
Posty: 2
Rejestracja: pt 24 sie, 2012
Quad:: Kymco 500i Irs
Imię: Paweł

Re: Kymco MXU 500i IRS po 1000km

Post autor: pawel1824 » pt 05 gru, 2014

Witam wszystkich posiadaczy KYMCO, mój quad ma 3000 km przejechane i tak na prawdę nie miałem zdanych problemów z eksploatacja mojej maszyny, aż do dzisiejszego dnia po wymianie świecy która nigdy nie była wymieniana od nowości mój gad nie chce odpalić. Świeca jest nowa, iskra jest,paliwo nalane po korek,pompka paliwa chodzi bez zarzutów. Jaka możne być przyczyna ze nie chce odpalić ,co takiego mogło się stać.Fakt jaki mogę stwierdzić to taki ze moim zdaniem nie dostaje paliwa rozrusznik kreci a quad nawet nie chce zareagować. Bardzo bym prosił o jakieś wskazówki pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kymco”