SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 28 lis, 2014

wydaje mi sie że dolny sworzeń jest masywniejszy niz końcówka drążka a co za tym idzie i stożek może być grubszy ale pewien nie jestem trzeba zmierzyć ale napewno w nie dalekiej przyszłości zajmę się tym tematem bo luzy jak to luzy mają tendencje sie pogłębiać nigdy w drugą stroną :D końcówki można kupić po 70zł i to z górnej póły.a wachacz ok 300 zł o ile pamietam chyba że coś potaniało.
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
beben1982
Posty: 298
Rejestracja: wt 19 maja, 2009
Quad:: LS 500cc
Imię: Kamil
Lokalizacja: Żytno/Radomsko/Myszków
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: beben1982 » pt 28 lis, 2014

Wahacz tak jak pisałem kupiłem za 215zł. A co do stożka to moge zmierzyć bo mam ten stary rozwalony po wypadku.

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » pt 28 lis, 2014

Siema :) zrobilo sie troche chlodniej u mnie -5 i chwile polatalem sobie. No i zdazylo mi sie ze z 2 razy mi zgasl przy schodzeniu z obrotow. I sie zastanawiam czy regulowac mieszanke czy to olac. Nie chce w sumie miec klopotow jak sie cieplej zrobi i bawic sie w regulacje. Wy cos ogarniacie :? Czy nikt nie lata w mrozach :p?

pawelgl
Posty: 55
Rejestracja: wt 03 cze, 2014
Quad:: szukam :-)
Imię: Paweł

Re: Odp: SWAP Lucky Star

Post autor: pawelgl » pt 28 lis, 2014

Zibi83 pisze:Ostatnio jak byliśmy pojeździć na poligonie to spotkaliśmy ekipę z Opola i mówili ze w LTZcie można uciąć, nagwintować i wkręcić końcówkę drążka z jakiegoś mercedesa, tylko nie pamiętam jakiego. Podejrzewam ze do LSa też by pasowało. Napisze do kumpla może on pamięta z jakiego mercedesa ta końcówka była
Z beczki.

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 28 lis, 2014

TRAUMA ale zgasł jak był zimny przy schodzeniu z wysokich obrotów czy jak juz był fest rozgrzany?? to jest gaźnikowiec przy takich temperaturach jak nie jest dostatecznie rozgrzany na biegu jałowym po przegazowaniu zchodząc z obrotów może go poprostu przylać i zgaśnie oczywiście ponowne przekręcenie rozrusznikiem spowoduje normalny odpał spowrotem ale może się tak dziac przy niskich temp jak silnik nie jest dostatecznie rozgrzany można by się pokusić o świece irydowe one mają mniejszą tendencję do przylewania i ułatwiaja rozruch zimnego silnika w połączeniu z preparatem motor life odpala tak jak mój na filmiku ;)
pawelgl pisze:
Zibi83 pisze:Ostatnio jak byliśmy pojeździć na poligonie to spotkaliśmy ekipę z Opola i mówili ze w LTZcie można uciąć, nagwintować i wkręcić końcówkę drążka z jakiegoś mercedesa, tylko nie pamiętam jakiego. Podejrzewam ze do LSa też by pasowało. Napisze do kumpla może on pamięta z jakiego mercedesa ta końcówka była
Z beczki.
czyli z merca beki końcówka drążka kierowniczego powinna pasować ??
Ostatnio zmieniony pn 01 gru, 2014 przez oolsztyniak, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Post pod postem
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » pt 28 lis, 2014

Co do odpalania to bez zastrzezen ssanie i rozruch od pierwszego :) tak jak piszesz raczej byl piec nie dogrzany do konca bo to takie parkoanie z 12 min delikatnie ;) nic nie bd kombinowal :p dobrze lata. Nastraszyles mnie tym tematem z wahaczami z przodu i musialem ogarnac czy nic mi tam nie puka to sie i przy okazji garnalem chwile :p

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 28 lis, 2014

hehe spoko nic nie bój zreszta BEBEN 1982 kupił wachacz za 215 zł więc nie jest aż tak źle ja widziałem wachacze po ok 400 zł za sztuke i wtedy przy wymianie oby dwuch był by to już jakiś wydatek a tak to nie ma takiej tragedi a co do użytkowania gada zimą jak to ze wszystkim jak zimno i mrozy to wszystko ma mniejsze lub wieksze problemy z rozruchem najważniejsze by gad odpalał a jak sie juz zagrzeje to raczej nie powinno być problemu lej dobrą wache i tyle ;) a teraz z innej beczki jutro zapodam foty i filmik białego lucyfera oraz czerwonego kolegi po modyfikacjach ;) bo została mi juz kosmetyka ;) a w moim muszę zajrzeć do gaźnika bo cos mi tam prycha czasami może jakis paproch albo woda sie dostała jednego jestem pewien jest to pierdoła ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Zibi83
Posty: 160
Rejestracja: śr 06 sie, 2014
Quad:: Access CB500
Imię: Zbyszek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Zibi83 » pt 28 lis, 2014

No Marcin czekam na foty tego białego, a co do końcówek z merca to dam jutro znać jak się coś dowiem.

pawelgl
Posty: 55
Rejestracja: wt 03 cze, 2014
Quad:: szukam :-)
Imię: Paweł

Re: Odp: SWAP Lucky Star

Post autor: pawelgl » sob 29 lis, 2014

marcinSWAPcb500 pisze:
pawelgl pisze:
Zibi83 pisze:Ostatnio jak byliśmy pojeździć na poligonie to spotkaliśmy ekipę z Opola i mówili ze w LTZcie można uciąć, nagwintować i wkręcić końcówkę drążka z jakiegoś mercedesa, tylko nie pamiętam jakiego. Podejrzewam ze do LSa też by pasowało. Napisze do kumpla może on pamięta z jakiego mercedesa ta końcówka była
Z beczki.
czyli z merca beki końcówka drążka kierowniczego powinna pasować ??
W ltz'cie tak w innych quadach nie wiem, końcowka to kosz ~30 zl wiec na poprostu można przypadować czy pracuje do zwrotnicy LS.

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 29 lis, 2014

Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”