Quad za 5000 - 6000 zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: Odp: Quad za 5000 - 6000 zł

Post autor: Tomek_LS500cb » pn 24 lis, 2014

Hehe... ale jakosc wykonania nie jest w zaden sposob porownywalna...
To tak samo jak bys porownal zwylkego baszana czu egl-a do cf moto... przepasc jest ogromna!![emoji12]

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: Quad za 5000 - 6000 zł

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » czw 27 lis, 2014

a co teraz nie jest robione w chinach panowie koncerny pchaja sie tam gdzie jest tania siła robocza a jakość towaru to już zależy od firmy i ceny produktu i tego kto tego nadzoruje a nie gdzie to jest wyprodukowane weźmy taką markę jak KIA LUB Hyundai kiedyś to mega popelina a teraz konkurują z markami europejskimi to samo jest w temacie quadów taka najbardziej znana firma tajwańska to kymco a wspomniany wyzej przez Tomka lucky star a w zasadzie ACCESS MOTOR to podzespoły produkowane w tej samej fabryce co tak naprawdę świadczy o tym że jest to produkt markowy nie tzw..chinol a chodzby cena 3 krotnie większa od takiego chinola z tą samą pojemnością ,następne jakość wykonania podzespoły takie jak wahacze elementy zawieszenia żywcem zapożyczone z suzuki ltz klocki hamulcowe które są w nim zastosowane montowane są w całej masie innych markowych motocyklach i quadach opony maxis razr fabrcznie montowane itd... dużo by wymieniać w chinolu nawet nie doszukujmy sie tych rzeczy bo ich tam nie ma najsłabszy punkt to nie trwały silnik o stosunkowo małej mocy jak na pojazd o masie powyżej 200kg ale można sobie kupić wersję 450 która już robi robotę i cena nowej takiej 450 tki to juz ok 25 tyś więc błagam nie porównujcie tego z chinolami typu baschan owszem nie jest to yamaha czy honda hoć mój jest :D ale przyrównywanie go do chinola jest tu wielką obrazą dla samego quada access motor równie i dobrze można by powiedzieć że chinol to suzuki ltz 400 do can -am renegate 1000cc
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Quad za 5000 - 6000 zł

Post autor: DKfan » pt 28 lis, 2014

Wtrącę swoje 3 grosze apropos Kymco bo jako były użytkownik interesuję się nadal tematem. W fabryce o której wspominacie produkowany jest Kawasaki BF 300, ciekawe prawda. Produkowany jest również Maxxer 450i który sprzedawany jest jako Arctic Cat oraz Ac550. Jedynie 700 i 1000 AC produkowane są w USA.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Quad za 5000 - 6000 zł

Post autor: Zmora1966 » pt 28 lis, 2014

marcinSWAPcb500 w 100% popieram.... niestety pojmowanie wielu kolegów zatrzymało się na następującym porównaniu Chinol = quad za 4-8 tysiecy który jest QUadem jedynie z wyglądu.
Tak jak piszesz na rynku jest teraz wiele wyrobów które zapewne nie dorównują jakością Quadom "dżapańskim" oraz "amerykańckim" ale też ich cena nie jest jak wspomnianych.
Moc, jakość w moim przekonaniu w wielu przypadkach jest relatywna do ceny.
Zresztą jak pisałem wielokrotnie prawdą też jest że wiele z wspomnianych sprzętów markowych jest produkowanych w Chinach lub innych krajach regionów w całości lub ich podzespoły.
Oczywiście jest to produkt wyższej jakości, podlega dokładniejszej kontroli, pewnie ma lepszą technologię ale ..za to się płaci PLUS dosyć sporo płaci się za MARKĘ...niestety

pozdrawiam, wszystkich użytkowników quadów.... od wschodu do zachodu - prawda jest taka że sprezęt ma nam przynosić radość.
Jeden chce jeździć Chińczykiem, bo go na to stać lub ma na to potrzebę, inny dżapańcem z tego samego powodu a jeszcze inny najdroższym z Quadów - lubią , mają fantazję l;ub potrzebę ...zabłyśnięcia ...każdy ma prawo!
I to jest piękne bo w przeciwnym razie wszyscy jeździlibyśmy takimi samymi quadami, samochodami i używalibyśmy tych samych sprzetów AGD...ale byłoby nudno.....
Pozdrawiam kolegów Quadowców
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

DAROO
Posty: 5
Rejestracja: czw 16 sty, 2014
Quad:: SHINERAY XY300STE
Imię: Darek
Lokalizacja: Poraj woj.śląskie

Re: Quad za 5000 - 6000 zł

Post autor: DAROO » pn 01 gru, 2014

pozdrawiam, wszystkich użytkowników quadów.... od wschodu do zachodu - prawda jest taka że sprezęt ma nam przynosić radość.
Jeden chce jeździć Chińczykiem, bo go na to stać lub ma na to potrzebę, inny dżapańcem z tego samego powodu a jeszcze inny najdroższym z Quadów - lubią , mają fantazję l;ub potrzebę ...zabłyśnięcia ...każdy ma prawo!
I to jest piękne bo w przeciwnym razie wszyscy jeździlibyśmy takimi samymi quadami, samochodami i używalibyśmy tych samych sprzetów AGD...ale byłoby nudno.....
Pozdrawiam kolegów Quadowców[/quote]

:oklaski:

Dyzio Yamaszka
Posty: 19
Rejestracja: pt 05 gru, 2014
Quad:: Loncin 110 (zmieniam
Imię: Dawid

Re: Quad za 5000 - 6000 zł

Post autor: Dyzio Yamaszka » sob 06 gru, 2014

Cześć !.Jestem tu Nowy Mam 11 lat i 150 cm wzrostu I poszukuje drugiego Quada :D. Mam Dylemat nie wiem co wybrać Używaną Yamahe Blaster czy Nowego z 2 letnią gwarancją Bashana 250. Mam do wydania 6000 tyś zł. Możecie Mi opisać tego Bashana Co się w nim psuje I proszę nie pisać mi ,że to Chińczyk bo wiem ale co się w nim psuje i jakie spalanie i czy się opłaca kupywać. Pozdrawiam :I love QUADZIK:

Awatar użytkownika
Patryko159
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 sty, 2015
Quad:: lucky star 250
Imię: Patryk

co polecacie jako pierwszego quada??

Post autor: Patryko159 » czw 01 sty, 2015

Witam
ma zamiar kupić quada. Będzie to mój wprawdzie drugi quad (kiedyś miałem chińską 70ccm) ale traktuje go jako rozpoczęcie przygody. Mam dość mocno ograniczony budżet , myślałem o czymś w granicach 6-7tyś zł. Główne kryterium to homologacja/możliwość zarejestrowania quada. Mam gdzieś 170cm wzrostu i ważę gdzieś z 70 kg. W tych pieniądzach myślałem o:
yamaha warrior 350
honda trx 400ex
honda trx 350 4x4

Chętnie poznam wasze opinię o tych quadach i inne propozycje mogące być wstępem do tej przygody.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Dyzio Yamaszka
Posty: 19
Rejestracja: pt 05 gru, 2014
Quad:: Loncin 110 (zmieniam
Imię: Dawid

Re: Quad za 5000 - 6000 zł

Post autor: Dyzio Yamaszka » pt 16 sty, 2015

Cześć !.Jestem tu Nowy Mam 11 lat i 150 cm wzrostu I poszukuje drugiego Quada :D. Mam Dylemat nie wiem co wybrać Używaną Yamahe Blaster czy Nowego z 2 letnią gwarancją Bashana 250. Mam do wydania 6000 tyś zł. Możecie Mi opisać tego Bashana Co się w nim psuje I proszę nie pisać mi ,że to Chińczyk bo wiem ale co się w nim psuje i jakie spalanie i czy się opłaca kupywać. Pozdrawiam :I love QUADZIK:

Qbanek
Posty: 1
Rejestracja: ndz 01 lut, 2015

Używaniec do 5500zł max

Post autor: Qbanek » ndz 01 lut, 2015

Witam, poszukuje juz od dość dlugiego czasu swojego drugiego quada(1 wysluzony 5letni chińczyk 150ccm). Chodzi mi o coś dość masywnego niekoniecznie szybkiego byleby poradzilo sobie w lekkim bagnie (chinol nieraz siadał na silniku ale po rozbujaniu jechal dalej). Dokładniej chodzi mi o tylne zawieszenie aby nie było "na 1 resorze" i naped byl przekazywany poprzez wał a nie lańcuch :/ Wiem ze budżet nie jest oszalamiajacy no ale jak na moj wiek 17lat jest chyba calkiem ok. Co moglibyscie mi doradzic? Chinole raczej odpadaja :/

fazi30
Posty: 2
Rejestracja: sob 20 cze, 2015

Re: Quad za 5000 - 6000 zł

Post autor: fazi30 » ndz 21 cze, 2015

Witam wszystkich. Chce kupic swojego pierwszego quada. Jazda wylacznie rekreacyjna, zero skokow i innych szalenstw. Mam do was konkretne pytanie, czy quad z tego linku bedzie wystarczajacy. Zdaje sobie sprawe z tego ze jest to chinczyk i bez problemow sie nie obejdzie. Moj budzet to 5500 a zalezy mi na nowym. Wiem ze markowe lepsze chocby uzywane ale ta opcja odpada. Jezeli ktos posiada lub mial stycznosc z tym konkretnym modelem to bardzo bym prosil o opinie. Jeszcze raz powtorze, tylko spokojna rekreacyjna jazda. Z gory dziekuje za odpowiedzi :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”