Quad do 4000 zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Tanatos42
Posty: 6
Rejestracja: wt 28 paź, 2014
Quad:: Suzuki 250
Imię: Radek

Re: Quad za 2000 - 3000 zł

Post autor: Tanatos42 » pt 31 paź, 2014

http://olx.pl/i2/oferta/quad-shineray-CID5-ID5FyOn.html#:dea8420d02

Wart jest swojej ceny???

kubik120
Posty: 4
Rejestracja: śr 29 paź, 2014
Imię: Kuba

Quad do 3000 zł

Post autor: kubik120 » pt 31 paź, 2014

Witam,
Chciałbym kupić quada do 3000 zł. Chciałbym żeby to był quad używany i o pojemności 200 ccm. Dobry stan żebym nim jeszcze chwile pojeździł. Jak ktoś ma na sprzedaż to niech pisze pod tematem albo na e-mail

kubamatuakubik120@gmail.com

Albo jak ktoś by mógł to proszę o jakieś linki .

Z Góry Dziękuję

Awatar użytkownika
Quadem Po Afryce
Posty: 52
Rejestracja: pt 02 sie, 2013
Quad:: Suzuki LTZ 400 K8 <3
Imię: Maciek
Lokalizacja: Krk/Gdów

Re: Quad do 4000 zł

Post autor: Quadem Po Afryce » pt 31 paź, 2014

Chwila, dopiero co chciałeś kupić 125, odpuściłeś? A teraz już 200, czyżbyś jednak większy sprzęcior chciał?

Za 3 tyś 200 myślę w dość fajnym stanie wyrwiesz.
Robię to co lubię i lubię to co robię. ;)
Pozdrawiam Maciek.:D

kubik120
Posty: 4
Rejestracja: śr 29 paź, 2014
Imię: Kuba

Re: Quad do 3000 zł

Post autor: kubik120 » pt 31 paź, 2014

Witam ponownie,
wiec tak spodobała mi się twoja decyzja zdecydowałem się kupić używaną 200 (mama się zgodziła ledwo ale poszło). Wracając to sytuacji znalazłem taką ofertę to jest ona :

http://olx.pl/oferta/quad-atv-bashan-200-okazja-duzy-CID5-ID7j2eP.html#8a766d8606

Może się bardziej znasz bo to mój pierwszy quad co sądzisz o tym quadzie pojeżdżę na nim jeszcze trochę czy raczej się nie opłaca go kupować.
Jak sądzisz że się nie opłaca to mógłbyś mi wysłać jakieś oferty tylko żeby były do 3000 zł i silnik nie większy i nie mniejszy niż 200

Z Góry dziękuję

Awatar użytkownika
Quadem Po Afryce
Posty: 52
Rejestracja: pt 02 sie, 2013
Quad:: Suzuki LTZ 400 K8 <3
Imię: Maciek
Lokalizacja: Krk/Gdów

Re: Quad do 4000 zł

Post autor: Quadem Po Afryce » sob 01 lis, 2014

A dziękuję, po prostu zasugerowałem większego quada, ale pamiętaj trzeba na nim uważać i jeździć z głową.

Ale do rzeczy wracając do quada:

Tak opłaca się, bashan to jeden z najlepszych chińskich quadów w swojej klasie. Fajny, gabarytowo zajefajny, dobrze na nim dorosła osoba wygląda, duży jest i moc ma. Ogólnie chłopaku w Twoim wieku będziesz mieć tego quada ładnych parę lat. Tylko na początku uważaj, pojeździj spokojnie opanuj go, wyczuj i w ogóle musisz uważać na nim z początku. Najlepiej śrubkę przy kierownicy skręcić (blokada gazu) i się nie wciśnie więcej, a potem sobie już wykręcisz, bo młody jesteś a to jeszcze pierwszy quad będzie. Używaj go z głową a będziesz go miał i miał. Masz tam manualną skrzynie biegów 4 przód, 1 tył, więc jak z tym, nie będzie problemów z ogarnięciem?

Co do tego egzemplarza: jest ok, tam niby przewód trzeba ogarnąć, ale myślę że by spuścił z ceny. Ogólnie jak szukasz patrz żeby nie był bardzo zniszczony, a resztę czyli technicznie to na miejscu przy kupnie trzeba sprawdzić. Jest to chińczyk, ale jak się odpowiednio o niego zadba, to posłuży.

A to skąd dokładnie mają być oferty? i to tylko taki czy inne 200 też wchodzą w grę, bo są różne większe, mniejsze.
Robię to co lubię i lubię to co robię. ;)
Pozdrawiam Maciek.:D

tomczak333
Posty: 2
Rejestracja: pn 17 lis, 2014
Lokalizacja: Polankowice
Kontakt:

Re: Quad do 4000 zł

Post autor: tomczak333 » pn 17 lis, 2014

Szukam czegoś na początek i taniego ale ważę 125kg a jeszcze fajnie by było móc kobietę czasem wsadzić. Co polecicie żeby było tanie w naprawie i się zaraz nie rozpadło?

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Quad do 4000 zł

Post autor: Ikar » pn 17 lis, 2014

Do 4000 nic nie znajdziesz - najbliżej będzie używane cf moto 500 wersja dwuosobowa.
Ozo Drapers Squad

amba96
Posty: 4
Rejestracja: wt 25 lis, 2014

Re: Quad do 4000 zł

Post autor: amba96 » wt 25 lis, 2014

Witam, mam zamiar kupić quada na sezon:) Tylko nie wiem czy znajdę coś dostosowanego do moich wymagań, więc proszę o radę:
1. Cena do 4000zł
2. Na dwie osoby + bagaż (ok. 180kg)
3. Będzie jeździł w dość długie trasy (300-350km), ale 95% jazdy po asfalcie
4. Raczej odrzucam quada typu sport, bardziej interesuje mnie quad z miejscem bagażowym zarówno z przodu jak i z tyłu
5. Z racji tras asfaltowych/utwardzonych może zmiana przełożenia na lepszy v-max?

Co o tym myślicie?
Za teksty typu "kup samochód" podziękuje z góry

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Quad na trasy

Post autor: Ikar » wt 25 lis, 2014

Nie ma takiego w tym budżecie - kup motocykl.
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Quad na trasy

Post autor: Pingwin Legnica » wt 25 lis, 2014

Z przykrością Ci napiszę : nie ma takiego :(

chyba, że jedno zero do ceny dodasz...

niestety quady to drogi sport i wymagania , które stawiasz nie zostana spełnione przy tej cenie
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”