quad 110 chińczyk nie odpala

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
LubieQuady
Posty: 2
Rejestracja: ndz 04 sie, 2013
Quad:: quad 110 chińczyk
Imię: Wojciech

quad 110 chińczyk nie odpala

Post autor: LubieQuady » pn 05 sie, 2013

Witam mam problem mój quad nie chce palić jest iskra (nowa świeca) wyczyściłem gaźnik i dochodzi benzyna czemu nie pali?.prosze o propozycje co moge z nim zrboic żeby palił :)

daniels901
Posty: 112
Rejestracja: wt 01 sty, 2013
Quad:: Bombardier 125
Imię: Daniel
Lokalizacja: Stare-Boiska

Re: quad 110 chińczyk nie odpala

Post autor: daniels901 » wt 27 sie, 2013

Kompresja jest ?
Silny Byk Quad 125
Nie maszyna a technika czyni z Cb zawodnika

Kaskader
Posty: 6
Rejestracja: sob 07 wrz, 2013
Quad:: Quad 110, Cross 125, Honda Wallaroo, Zipp 80cc
Imię: Piotr

Re: quad 110 chińczyk nie odpala

Post autor: Kaskader » sob 07 wrz, 2013

Jeśli ze sprężaniem wszystko w porządku, iskra jest to odkręć świecę i podlej mu strzykawką trochę paliwa. Jeśli nie zagada to są dwie możliwości. 1. Zawory tzn. źle ustawiony luz zaworowy lub któryś z zaworów nie domyka i silnik traci sprężanie. 2. Źle ustawiony rozrząd. Znaki muszą się zgrywać. Po ustawieniu koła zamachowego na T, znaczek na zębatce rozrządu musi się zgrywać z wcięciem u góry głowicy, tj po lewej stronie głowicy patrząc na zębatkę. Jeśli wszystko jest w porządku to musi odpalić, nie ma innego wyjścia.

matson
Posty: 2
Rejestracja: pt 15 sie, 2014
Quad:: quad chiński 110 ccm
Imię: Mateusz

Re: quad 110 chińczyk nie odpala

Post autor: matson » pt 15 sie, 2014

pomocy jechałem quadem i nagle zgasł i od tamtej pory nie ma iskry co może być tego przyczyną ? bo jak zapale światła i kręce silnikiem to się palą śiatła czyli magneto jest ok ale nie ma iskry i dopiero zobaczyłem że nie ma takiej zaślepki takiej mega dużej śruby krótkiej ale w tej osłonie przy magnecie może to przez to ? pomocy !

danio12
Posty: 30
Rejestracja: czw 30 paź, 2014
Quad:: quad 125

Re: quad 110 chińczyk nie odpala

Post autor: danio12 » czw 30 paź, 2014

Nie na pewno nie przez tą zaślepkę.Sprawdź iskrę na jakiejś sprawnej świecy a jak nie będzie sprawdź kabel vn i fajkę a jak będzie ok to styki cewka zapłonowa przy magnecie,moduł cdi i cewka wysokiego napięcia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”