No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
Goorny
Posty: 5
Rejestracja: pn 18 sie, 2014
Quad:: TGB 425 Blade
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Goorny » wt 07 paź, 2014

Witam,
Na imie mam Łukasz, quada posiadam od roku (86r.)(wczesniej Aeon 300 a teraz TGB 425 Blade), chociaz czuje ze mi malo... :) Na codzien zajmuje sie produkcja reklam, ale w wolnym czasie odcinam sie od wszystkiego ...na quadzie.
Quada kupilem, ale sporo w nim wymienilem, jak na poczatek (wal,korbowod i pare innych rzeczy) zobaczymy czy bedzie sie spisywal. Co wiecej... chcialem zarazic swoja kobiete tym sportem (zakup kufra z oparciem i uchwytami) ale niestety sie nei udalo- kufer lezy. Tak wiec jezdze ze znajomymi po bagienkach. Jakiegos sensownego zdjecia na mojej zabawce nie posiadam wiec nie wrzuce. Ale w przyszloci...

miro71
Posty: 1
Rejestracja: ndz 12 paź, 2014
Quad:: nie mam ale szukam hondy

Re: No to zaczynamy...

Post autor: miro71 » ndz 12 paź, 2014

Cześć.Na początek jestem Mirek i mieszkam w Chełmie.Razem z synem Mateuszem lat 14 chcę spróbować swych sił i możliwości w świecie quadów przeprawowych.Nie posiadamy żadnego ale od jakiegoś czasu usilnie rozglądamy się za jakimś używanym japończykiem takim nie za dużym i nie za małym jak na początek.Myślimy o Hondzie trx 420 lub Yamaha G450.Jeżeli ktoś wie o jakimś dobrym sprzęcie to będziemy wdzięczni za poradę i podpowiedż gdzie możemy go kupić.Dodam że musi być raczej zarestrowany, gdyż mam troche asfaltu do dojechania do łąk i piaskowni .

bigiel
Posty: 6
Rejestracja: pn 13 paź, 2014
Imię: Marcin
Lokalizacja: Gdańsk

Re: No to zaczynamy...

Post autor: bigiel » pn 13 paź, 2014

Witam, nie będę dużo pisał, bo pewni i tak tego nikt nie czyta.

Jestem Marcin, pomysł kupna quada wpadł mi w te wakacje kiedy to moja "ukochana" powiedziała, "jak kupisz sobie motor, to ja odchodzę ". Więc namówiłem ją na quada. Nie miałem żadnego motoru powyżej 250 cm^3, dzieciństwo spędziłem jeżdżąc na jawie 50 (w sumie to był ogar 200) po lesie i chcę wrócić do tych czasów. Jestem w trakcie zbierania informacji jaki quad będzie dla mnie odpowiedni, abym się na nim nie nudził i za dużo później w niego nie pakował zbędnej $$ kasy.

+1 do tematu ;)

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: oolsztyniak » pn 13 paź, 2014

Czyta czyta ;-)

Witamy :-)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

LukiLuki
Posty: 2
Rejestracja: pn 13 paź, 2014
Quad:: quad
Imię: Łukasz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: LukiLuki » pn 13 paź, 2014

Witam serdecznie wszystkich użytkowników Quadzik.pl
Mam na imię Łukasz, mam 30 lat i pochodzę z okolic Lublina ( Lubelskie Smakuj życie :])
Na obecną chwilę nie posiadam swojego quada ...jeszcze...
Na co dzień pracuje będąc kierowcą ciężarówki, a hobbistycznie lubie fotografię, quady i adrenalinę :)

Wrobel699
Posty: 1
Rejestracja: ndz 19 paź, 2014

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Wrobel699 » ndz 19 paź, 2014

Siemka wszystkim :)
Mam na imię Bartek jestem ze Szczecina mam 23Lata
W najbliższym czasie zostanę posiadaczem Quada Yamaha raptor 700 2014rok
Pracuje jako Elektro mechanik samochodów ciężarowych a weekendowo robię magisterskie studia.
Jestem bardzo podekscytowany tym że już za parę tygodni będę mógł śmigać własnym sprzętem :) mam nadzieję że znajdę kogoś z moich okolic do wspólnego pokonywania tras :)

Bluex2
Posty: 2
Rejestracja: wt 21 paź, 2014
Quad:: w trakcie produkcji :D
Imię: Bartłomiej

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Bluex2 » wt 21 paź, 2014

No siema elo czesc xd
Jestem Bartek z okolic Włoszczowy woj. świętokrzyskie. Mam 17 lat , motocykle oraz jazda w terenie jarały mnie odkąd pamiętam, uczę się w kierunku Technik Spedytor, jestem też Dj'em ale powoli kończę karierę i co i zawsze chciałem mieć coś w teren ale zawsze brakowało pieniędzy ale pod koniec września kupiłem prawie całego quada, prawie bo bez silnika ^^ tak że powoli projekt się toczy a jaki dokładnie to postaram się założyć temat i wszyscy będą wiedzieć.

Pozdrawiam :)

malina0406
Posty: 16
Rejestracja: wt 21 paź, 2014
Quad:: był KYMCO 500 IRS aktualnie w trakcie szukania ;)
Imię: Mateusz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: malina0406 » śr 22 paź, 2014

Witam wszystkich,
poszukuje quada dla siebie i trafilem na wasze forum. mam nadzieje ze zwiaze sie z Wami na dluzej i uzyskam pomoc ktorej potrzebuje :)

zapraszam do konatktu osoby z okolic Katowic !

kuba54se
Posty: 6
Rejestracja: ndz 26 paź, 2014

Re: No to zaczynamy...

Post autor: kuba54se » ndz 26 paź, 2014

Witam wszystkich.
Kuba, 31 lat okolice Piaseczna.
Fan kanistrów Rotopax :)

Awatar użytkownika
Paweł_wawa
Posty: 105
Rejestracja: śr 29 paź, 2014
Quad:: Can - am Outlander 570 Pro + T, Can-am Outlander L 450
Lokalizacja: Warszawa/Marki

Przybywam ;-)

Post autor: Paweł_wawa » śr 29 paź, 2014

Witam Wszystkich! Quaduję od kilku lat, na początku wprowadzając mojego syna na 110-ce, a od dwóch lat już partnersko w dwie maszyny. Jako że syn mnie lada moment przerośnie przychodzi czas na zmiany i poważniejsze wyprawy. Wiąże się to z potrzebą zdobywania nowej wiedzy, dzielenia się już zdobytą i przy okazji liczę na poszerzaniem kręgu znajomych.
Moje pierwsze posty będą dotyczyły planowanego zakupu większej maszyny ale przy okazji chętnie podyskutuję na inne tematy.

pzdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”