SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Zablokowany
Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pn 22 wrz, 2014

Dobre... naprawde pozazdroscic takiego terenu... daleko to od ciebie??

Awatar użytkownika
beben1982
Posty: 298
Rejestracja: wt 19 maja, 2009
Quad:: LS 500cc
Imię: Kamil
Lokalizacja: Żytno/Radomsko/Myszków
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: beben1982 » pn 22 wrz, 2014

No odemnie to jest ok. 20km to od Marcina będzie podobnie. Marcina a czy na przyszły tydzień też się tam wybierasz jak będzie pogoda to bym też tam podjechał :)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pn 22 wrz, 2014

beben1982 pisze:No odemnie to jest ok. 20km to od Marcina będzie podobnie. Marcina a czy na przyszły tydzień też się tam wybierasz jak będzie pogoda to bym też tam podjechał :)
no jasne że tam lecimy tylko 20 km odemnie jak tylko nie bedzie padać to lecimy na 100% jest kozacko :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pn 22 wrz, 2014

mam następną cebulke 2001 r przebieg 30 tyś z francji :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » wt 23 wrz, 2014

Marcin mozesz mi przeslac linki do aukcji gdzie kupowales tylna lampe, klamki do hamulca i sprzegla i jak pamietasz o innych dodatkach... bo chce przez ten czas skompletowac troszke gadzetow zanim przyprowadze do ciebie gadzine...
Powiedz mi jeszcze czy musze szukac prawej pompy hamulcowej czy pasuje od cebuli i bedziesz mial u siebie z dawcow?
Mam troche czasu do wiosny takze na spokojnie chce pokompletowac graty do swapa

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » wt 23 wrz, 2014

Ooo to ja klepie ten piecyk :p. Wszystkie gadziny w mojej okolicy przejrzane i nic ciekawego nie ma. Pora teraz wyruszyć dalej mam 2 typy myślę ,że którąś łyknę ;p. Marcin od kiedy mniej więcej chcesz ruszyć z swapami :p? Oczywiście pamiętam ,ze jest jeszcze ktoś przede mną w kolejce :].

A co do filmu to dobry szatan z Ciebie :D. Tą górkę ,której za pierwszym razem się zakopałeś brałeś na 1 czy 2 biegu ?

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ikar » wt 23 wrz, 2014

To Ty kolego chyba szatana w życiu na oczy nie widziałeś proponuję obejrzeć kanał enduro krzeszowice oraz naszych quadowych draperów z Nysy.
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » wt 23 wrz, 2014

Ikar nie masz racji...ci goscie na enduro to nie szatany... to ku..wa diably wcielone... tak sie zastanawiam czy w Nysie dobra ortopedie maja... bo patrzac po ich jazdach to musza byc czestymi bywalcami na oddziale..
A draperzy z Nysy to troszke na innych sprzetach lataja jak bys nie zauwazyl to tam wszystko 4x4 ... a tu chlopakom nie mozna odmowic ze fajnie sie wspinaja na oskach pod goreczki...
Zaluje tylko ze u mnie takich wysokich nie ma... chyba ze na piaskiwnie sie wbijemy... ale jak sucho to prawie jezdzic sie nie da bo jak sie zatrzymasz to na osce siedzisz od razu!

A prawdziwy szatan to moja zona;) jak ostatnio wsiadla na lucka i troche pocisnela to nawet jej zlosc za moje wydatki przeszla... troszke trawnik mi poorala ale...

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 23 wrz, 2014

Tomek nie wpuszczaj sie z typami w gatkę bo to nie ma sensu ;) znamy ich prawdziwy cel wizyt w tym temacie więc proponuję traktować jak powietrze a moze kiedys mi sie na żywo nawiną :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 23 wrz, 2014

trauma pisze:Ooo to ja klepie ten piecyk :p. Wszystkie gadziny w mojej okolicy przejrzane i nic ciekawego nie ma. Pora teraz wyruszyć dalej mam 2 typy myślę ,że którąś łyknę ;p. Marcin od kiedy mniej więcej chcesz ruszyć z swapami :p? Oczywiście pamiętam ,ze jest jeszcze ktoś przede mną w kolejce :].

A co do filmu to dobry szatan z Ciebie :D. Tą górkę ,której za pierwszym razem się zakopałeś brałeś na 1 czy 2 biegu ?
na dwójeczce robię podjazdy na jedynce to zapinasz linę i drzewa wyrywasz :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”