Quad 20,000 - 30,000 zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: jaki nowy quad do 30 tys przeprawowy z homologacją

Post autor: DKfan » czw 28 sie, 2014

Ceny straszne!!
Pierwsze ogłoszenie MotoMariusz Płock, najgorszy ze znanych na forach handlarzy.
Drugie ogłoszenie, również handlarz, opinii o niem nie znam, na 90% znam natomiast quada, sprzedawał go jeden z forumowiczów z tego albo tego drugiego gorszego forum za cenę 16.000
Za 450 z 2008 roku 20.000 to jest chora cena

Sprzet co do którego wiem ze jest na dzień sprzedaży w dobrym stanie nie wymagającym żadnych poprawek to

I mam prośbę jeżeli dajesz linki używaj pełnej opcji edytora i używaj znacznika "website", łatwiej z linków korzystać.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

xjack
Posty: 13
Rejestracja: czw 24 lip, 2014
Quad:: w trakcie poszukiwań
Imię: Jacek
Lokalizacja: WPI

Re: jaki nowy quad do 30 tys przeprawowy z homologacją

Post autor: xjack » czw 28 sie, 2014

No to chyba odpuszczę używki - Jacku (DKfan) dziękuję za ocenę ! - linków oczywiście przypilnuję z "website".
Po analizie i moich potrzebach wybór będzie prosty - nowe Kymco, ale :

i tu mam jeszcze do Was pytanie dot. ceny i odpowiedniego wyposażenia quada:
1. mxu 500i IRS z 2012(nowy) - 26 tys , tutaj muszę dokupić wyciągarkę i pług, ewentualnie kufer z oparciem
2. mxu 500i IRS DX z 2014(nowy) - 31,5 tys - mam już wszystko poza kufrem

Co sugerujecie ? Dziękuję za podpowiedzi.

Jacek

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: jaki nowy quad do 30 tys przeprawowy z homologacją

Post autor: DKfan » czw 28 sie, 2014

Jeżeli miałbyś brać Kymco za 31,5 tys to nie ma się co zastanawiać i wziąć Polarisa 570 za 33tys, mniejsza utrata wartości i lepszy quadi bajecznie wygodny napęd.

Fajna wyciągarka np Dragon DWH3500HD na przekładni planetarnej (mam taką)to około 650zł. pług 1500 fajny, montowany na click. Prostsze są tańsze.

A nie zastanawiałeś się ani chwili za tym polarisem do którego Ci link dałem? Ma EPS co jest nie do pogardzenia sprawą.

Powiem Ci szczerze co ja bym zrobił, albo kupił porządnego quada czyli takiego Polarisa 570 albo kupił CF Moto 500 za 20tys nowy. Od Kymco nie będzie wiele odstawało a zaoszczędzisz $ która w przyszłości przeznaczysz na zakup nowego fajniejszego sprzętu.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
demonic
Posty: 261
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Quad:: Out XXC

Re: jaki nowy quad do 30 tys przeprawowy z homologacją

Post autor: demonic » czw 28 sie, 2014

DKfan pisze:Jeżeli miałbyś brać Kymco za 31,5 tys to nie ma się co zastanawiać i wziąć Polarisa 570 za 33tys, mniejsza utrata wartości i lepszy quadi bajecznie wygodny napęd.

Fajna wyciągarka np Dragon DWH3500HD na przekładni planetarnej (mam taką)to około 650zł. pług 1500 fajny, montowany na click. Prostsze są tańsze.

A nie zastanawiałeś się ani chwili za tym polarisem do którego Ci link dałem? Ma EPS co jest nie do pogardzenia sprawą.

Powiem Ci szczerze co ja bym zrobił, albo kupił porządnego quada czyli takiego Polarisa 570 albo kupił CF Moto 500 za 20tys nowy. Od Kymco nie będzie wiele odstawało a zaoszczędzisz $ która w przyszłości przeznaczysz na zakup nowego fajniejszego sprzętu.
DKfan widzisz, niektórym osobom takim np jak xjack ciężko wytłumaczyć pewne kwestie, a rozmawialiśmy wielokrotnie przez tel. :-)
Otóż osoby, które piszą, żeby im poradzić, oczekują na potwierdzenie ich decyzji, a nie ich zmiany...
Najwidoczniej w tym poście i nie tylko w tym, sprawdza się powiedzenie " mądry Polak po szkodzie" :-)

Jeżeli kogoś uraziłem to z góry przepraszam, nie to miałem na celu.
Było ich trochę ;-) Hondy, Can-amy, Polarisy, Yamahy, Chińczyki ...

xjack
Posty: 13
Rejestracja: czw 24 lip, 2014
Quad:: w trakcie poszukiwań
Imię: Jacek
Lokalizacja: WPI

Re: jaki nowy quad do 30 tys przeprawowy z homologacją

Post autor: xjack » czw 28 sie, 2014

DKfan dzięki za podsumowanie... myślę teraz o tym Polarisie, cenę ma trochę zawyżoną porównując do cen z Allegro, 27,5 tys + 2,15 ( wyciągarka z pługiem - ceny od Ciebie) to wychodzi prawie 30 tyś za sprzęt z 2012r ( tak naprawdę z 2010), a może faktycznie CF Moto 500 ???
Co do Polarisów to są różne wersje : 500, 550 i Ty piszesz o 570cm = jakie są różnice ?

Rafał, ja osobiście biorę to do siebie co napisałeś i masz rację !!!, wcale się nie obrażę, zrozum tylko mnie tzw. zielonego w temacie, że tak piszę i szukam rad i podpowiedzi... jak mam wydać 30 tys to chciałbym już mieć to co dobre, sprawne i mi się podoba.
W kwestię niezawodności sprzętu, jakości, serwisu itp szukam podpowiedzi u Was, co do gustu to nie będę dyskutował ( jednemu podoba się Kaśka, a drugiemu Zośka :-) - chyba zgodzisz się ze mną - a co do rozmów tel. z Tobą to jak najbardziej uważam je za bardzo cenne dla mnie w kwestii quadów = szapoba !

Cóż będę myślał dalej, w przyszłym tygodniu mam wyjazd, ale wrócę do tematu zaraz po powrocie....

A nowa grizzly 450 za 34 tyś według Was jest OK ? - czy jednak wspomniany wcześniej Polaris ?

Jeszcze raz dzięki za wsparcie ...

xjack

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: jaki nowy quad do 30 tys przeprawowy z homologacją

Post autor: robertmuszka » czw 28 sie, 2014

Matko . Chłopie xjack ja pierwszego kupiłem za 10tysi, eigera i jeżdziłem rok, potem kolega 2 lata, a rok temu był na all, dzwoniłem do właściciela i był mega zadowolony.
Nie jest ważna kasa, ale to , co kupujesz i jak o to dbasz.
NI eobrażając nikogo.... ale cf, choc 20 tysi, Kymko za nic. G450 to fantastyczna maszyna, ale 34 tysie, złoty , czy co? Jacek za troche więcej kupował kinga 750, może g700 .

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: jaki nowy quad do 30 tys przeprawowy z homologacją

Post autor: DKfan » czw 28 sie, 2014

Xjack
W sprawie Polarisów, 500 hmm stary model i już przez Polarisa nie sprzedawany, chyba że ze starych zapasów. 570 model który zastąpił 500, nowsza konstrukcja, nowy mocniejszy silnik 44KM, masa własna akceptowalna, bardzo dobre recenzje za granicą, 550XP to model premium Polarisa, w serii XP znajdują się wszystkie dostępne bajery, mocniejszy niż 500, jeżeli jest na rynku wtórnym w dobrej cenie to warto kupić.

Jacku jeżeli bardzo chcesz MXU 500 to ja w poniedziałek wystawiam do sprzedaży moje MXU500IRS 2011, najbardziej zmodyfikowany i doinwestowany egzemplarz w Polsce min. z chłodnicą przeniesioną na przedni bagażnik wzorem Can-am XMR, kupisz sobie za około 16-17tys a nie 26 :P
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
sebavfr
Posty: 205
Rejestracja: pn 09 wrz, 2013
Quad:: Polaris sportsmen 570
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: jaki nowy quad do 30 tys przeprawowy z homologacją

Post autor: sebavfr » ndz 31 sie, 2014

Powiem Ci szczerze co ja bym zrobił, albo kupił porządnego quada czyli takiego Polarisa 570 albo kupił CF Moto 500 za 20tys nowy. Od Kymco nie będzie wiele odstawało a zaoszczędzisz $ która w przyszłości przeznaczysz na zakup nowego fajniejszego sprzętu.[/quote]


Iwłaśnie ja tak zrobiłem i jak narazie nie narzekam. :I love CF MOTO:

szymoneski
Posty: 79
Rejestracja: ndz 01 cze, 2014

Re: jaki nowy quad do 30 tys przeprawowy z homologacją

Post autor: szymoneski » pn 01 wrz, 2014

ciekawe tylko za ile można dostać tego polarisa 570 z homologacją i ESP, na allegro jest tylko jeden za 38tys z ESP, a producent w testach dostępnych w sieci wspomina o cenie 6,5 tys dolarów, czyli 20 tys zł

za 38tys można mieć kingquada 750 z homologacją i ESP, chyba że realna cena zbliżona jest bardziej do tych 20tys podanych przez producenta.

polaris 570 jest w czymś lepszy od kingquada 750 ?

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: jaki nowy quad do 30 tys przeprawowy z homologacją

Post autor: oolsztyniak » pn 01 wrz, 2014

szymoneski pisze:ESP
szymoneski pisze:ESP
szymoneski pisze:ESP
EPS :idea: ;)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”