Arctic Cat 650 V2 Long 2009r warto ?

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Arctic Cat
Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Arctic Cat 650 V2 Long 2009r warto ?

Post autor: Pingwin Legnica » pn 09 cze, 2014

nie ma haczyka, nie możesz poruszać się nim po drodze
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
kostek_ak
Posty: 113
Rejestracja: śr 05 lut, 2014
Quad:: yamaha big bear 350
Imię: andrzej

Re: Arctic Cat 650 V2 Long 2009r warto ?

Post autor: kostek_ak » pn 09 cze, 2014

Hej. więc tak owszem jest taka możliwość ubezpieczenia na tzw. nr. vin ale przy tym musisz ze sobą wozić gaśnicę i trójkąt z tyłu, ale co do kontroli to bym nie był taki pewien nie miałem jeszcze ale pytałem się i mane pane comendante stwierdził iż poruszać się nie mogę po drodze ale w razie jak bym jeździł i spowodował kolizję to mam oc.
co do mocy to powiem iż moją 350 bez problemu ciągłem przyczepę z drzewem i kiedyś ciągnik i to pod górkę, mało tego kiedyś widziałem gościa co też wykorzystywał na maxa swą 350 i podczepił do 18 tonowej ciężarówki by ją wyciągnąć z garażu ruszył, a teraz cieszymy się z jego części na allegro
Wszystko ma swe granice i nie życzę Ci byś je poznał
pozdrawiam.......


Pomogłem.........
smak wolności ---- try this

gandzior27
Posty: 24
Rejestracja: sob 07 cze, 2014
Quad:: brak
Imię: Adrian

Re: Arctic Cat 650 V2 Long 2009r warto ?

Post autor: gandzior27 » pn 09 cze, 2014

no ogolnie zależy mi nim aby jeździć po drogach publicznych . bo taki pojazd to np koparka. maszyna rolnicza wolnobieżna i sie normalnie porusza po drogach ;) a tamten typ właśnie mówił ze mial kontrole na drodze i policjanci nic mu nie zrobili ;) dziś dowiem sie w ubezpieczalni jak to jest. ;)

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Arctic Cat 650 V2 Long 2009r warto ?

Post autor: Pingwin Legnica » pn 09 cze, 2014

ubezpieczysz w ubezpieczalni wszystko co chcesz, nie jest to jednak żadnym wyznacznikiem, że mozesz jeździć po drogach publicznych

Idź do wydziału Ruchu Drogowego w swoim mieście i zapytaj się, że kupisz quada i będziesz udawał koparkę. Co oni na to :)

i najważniejsze : OC każdy może sobie wykupić jednak działa ono wtedy kiedy pojazd legalnie znajduje się na drodze, kiedy spowodujesz kolizję nie mając dowodu rejestracyjnego a poruszając się po drodze publicznej - to tak jakbyś nie miał OC
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

gandzior27
Posty: 24
Rejestracja: sob 07 cze, 2014
Quad:: brak
Imię: Adrian

Re: Arctic Cat 650 V2 Long 2009r warto ?

Post autor: gandzior27 » wt 10 cze, 2014

Decyzje podjąłem. Nie kupuje tego quada. byłem w ubezpieczalni i powiedzieli mi ze bd mógł max jezdzic 30km/h i wgl ze mam sie nie pakować w takie cos.

Więc znalazłem innego quada Yamahe Grizzly 450 ,650 ;) ale to juz przenoszę temat do Yamahy Grizzly ;)

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ;) I zapraszam do działu Yamaha Grizzly i mojego postu. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bilu.
Posty: 213
Rejestracja: ndz 20 paź, 2013
Quad:: Arctic Cat 700, XTP 1000 2016
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Krzyżowice / Wrocław

Re: Arctic Cat 650 V2 Long 2009r warto ?

Post autor: Bilu. » śr 11 cze, 2014

gandzior27 pisze:no ogolnie zależy mi nim aby jeździć po drogach publicznych . bo taki pojazd to np koparka
Jak jest zarejestrowany jako ciągnik rolniczy to nie możesz jeździć po autostradach, a znajomy miał jeszcze problem przy przekraczaniu granicy na Ukrainę.
Kilka $$ załatwiło sprawę ;)

gandzior27
Posty: 24
Rejestracja: sob 07 cze, 2014
Quad:: brak
Imię: Adrian

Re: Arctic Cat 650 V2 Long 2009r warto ?

Post autor: gandzior27 » śr 11 cze, 2014

Dałem sobie z tym spokój ;) bo to nasi policjanci zawsze do czegoś sie doczepia.. Mam inna koncepcje yamaha grizzly 450 2006 rok za 15 900zl lub yamahe grizzly 650 2003 rok za 16 900. co byś polecał ? ogólnie to dodałem nowy temat ma forum ale jeszcze nikt nie odpisał ;/ pozdrawiam.

krut
Posty: 15
Rejestracja: śr 30 lip, 2014

Re: Arctic Cat 650 V2 Long 2009r warto ?

Post autor: krut » czw 28 sie, 2014

Ja bym pewnie brał drugą opcję, ale nie jestem jakimś wielkim ekspertem

Awatar użytkownika
kostek_ak
Posty: 113
Rejestracja: śr 05 lut, 2014
Quad:: yamaha big bear 350
Imię: andrzej

Re: Arctic Cat 650 V2 Long 2009r warto ?

Post autor: kostek_ak » sob 30 sie, 2014

o 450 mówią iż jest mniej awaryjna ale niech wypowiedzą się Ci co tym latają
smak wolności ---- try this

ODPOWIEDZ

Wróć do „Arctic Cat”