Honda TRX 400

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Honda
ODPOWIEDZ
dio94
Posty: 7
Rejestracja: pt 22 sie, 2014
Quad:: Yamaha Raptor 250R
Imię: Dominik

Honda TRX 400

Post autor: dio94 » pt 22 sie, 2014

Witam,
Przymierzam sie do zakupu Hondy TRX 400EX.
Chciałbym zasiegnąć opini odnosnie tego quada, a mianowicie chodzi mi bardziej o to czy bardzo sie grzeje?
Jeżdżę raczej po sciezkach lesnych czasami jakis maly podjazd.
Planowalem zakup LTZ400 lub KFX400, które chodzone sa ciecza, dlatego chcialem zaczernąć waszej opini jak jest w przypadku TRX400 chlodzonego powietrzem?
Jak porównujecie go z LTZ'em badz KFX'em.
Z tego co juz zdazylem sie zorientowac to duzo osob poleca pojemnosc 400, z tego wzgledu, ze sa to silniki nie az tak wyżyłowane i zywotniejsze niz 450.
Jeśli sie myle to również prosze o waszą opinie.

4 lata temu jeździlem na Yamaha Raptor 250, poźniej go musialem sprzedać i znów przymierzam sie do zakupu Quada tylko potrzebuje waszej opini o wyzej wymienionym TRXie, a takze porównaniu go z LTZ i KFX

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Honda TRX 400

Post autor: Ikar » pt 22 sie, 2014

Szybko krótko i tresciwi : nie grzeje sie chyba ze masz blotne zapaly w najgoretsze dni. Lekka i zwinna w mojej opini prowadzi sie lepiej od ltz ale ma tez mniej mocy. Praktycznie bezawaryjna. Polecam polecam bardzo mocno.
Ozo Drapers Squad

krut
Posty: 15
Rejestracja: śr 30 lip, 2014

Re: Honda TRX 400

Post autor: krut » czw 28 sie, 2014

Mnie się udało znaleźć piękną Hondę TRX 400EX, ale teraz nie wiem jak ją przetransportować do Niemiec. Parę fajnych wskazówek można znaleźć w tym poradniku: http://fracht.pl/poradnik/wpis/jak-zorg ... o-niemiec/ Muszę poszukać dobrej firmy, która się tym zajmie. Mam nadzieję, że nie będę miał z nią takich problemów jak Ty

ODPOWIEDZ

Wróć do „Honda”