SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Zablokowany
Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » śr 27 sie, 2014

660760239 pisze:Może byc ten zestaw do malowania lucka czegos za duzo mało ? Pomóżcie bo nie chce nakupic czegos za duzo żeby póżniej się walało
LINK
http://kajots.pl/pl/basket/show
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :roll:

POMOŻE KTOŚ
ale jak kopiuję ten twój link to tam nic nie ma potrzebna ci jest benzyna ekstrakcyjna do odtłuszczenia podkład do plastiku nie ważne jaki i jakiej firmy ma to byc poprostu podkład do plastiku i na konieć jaka kolwiek farba ja używam akrylowej czarny mat firma bez znaczenia szybko schnie i trochę umiejętności malarskich :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » śr 27 sie, 2014

Sorry że nic nie pisałem ale dzisiaj dopiero wróciłem z Anglii :) w Niedzielę szykuję sie wypad jak pogoda dopiszę to znowu cos nakręcimy no i BEBEN1982 już wystąpi :) po rekonwalescencji :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
660760239
Posty: 144
Rejestracja: śr 13 sie, 2014
Quad:: Can am 1000 XMR kawasaki kfx 450 cf moto 500 long
Imię: Damian

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: 660760239 » śr 27 sie, 2014

Ok.Ty jak malujesz to jesteś w temacie ile mniej więcej podkładu 1l ,benzyny 1l 2,5 l lakieru za dużo mało?

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » śr 27 sie, 2014

zalezy co będziesz malował u mnie stykła jedna pucha w sparayu podkładu do plastiku bezbarwnego to tylko spryskujesz cienko powieszchnie by dopiero warstwa docelowaj farby lepiej się trzymała i nie odckakiwała więc jedna pucha styka a co do reszty farby to już różnie zależy jak kryje ja zużyłem 1200ml na plastiki a malowałem jeszcze ramę tam dużo leci w powietrze i sie marnuje więc też poszło podobnie jak na plastiki benzyny wystarczy ci butelka 0,5l
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
beben1982
Posty: 298
Rejestracja: wt 19 maja, 2009
Quad:: LS 500cc
Imię: Kamil
Lokalizacja: Żytno/Radomsko/Myszków
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: beben1982 » czw 28 sie, 2014

marcinSWAPcb500 pisze:Sorry że nic nie pisałem ale dzisiaj dopiero wróciłem z Anglii :) w Niedzielę szykuję sie wypad jak pogoda dopiszę to znowu cos nakręcimy no i BEBEN1982 już wystąpi :) po rekonwalescencji :D
No myśle że w końcu wyjade w tą niedziele :D

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 29 sie, 2014

witam jak obiecałem gotowa maszynka na sprzedaż jeszcze tylko muszę założyć xenon i osłonę wachacza tylnego drobna kosmetyka :)



[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YT-uYMiVNKE[/youtube]


Quad jest zarejestrowany tylko blachy nie założyłem jeszcze ;)
Ostatnio zmieniony sob 30 sie, 2014 przez Marcin ATV SWAP Garage, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 29 sie, 2014

dzisiaj dotarła do mnie maszynka z Kalisza :) tam jeszcze lucynki zmojej stajni nie było ale za nie długo będzie ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

litusss
Posty: 5
Rejestracja: sob 30 sie, 2014
Quad:: yfm700
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: litusss » sob 30 sie, 2014

czy jest ktoś kto mógłby pomóc doradzić wysłać fotki ze swoich przeróbek silnika
jak przerobić lucka jest gdzieś jakiś temat z materiałami przeróbki??? dodam że pisałem prywatnie do kilku ,,panów'' którzy to robili i robią ale zero odpowiedzi
bez obawy chleba wam nie odbiorę. czy ten temat zmierza w kierunku pomocy innym?? jeśli jest ktoś chętny pomóc będę bardzo wdzięczny litus@onet.pl

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 30 sie, 2014

jeśli czujesz się na siłach przerabaj sam nikt ci nie broni jeśli nie masz pojęcia daj se spokój i zleć to komuś kto ma pojęcie ja chleba sam nie piekę by zaoszczedzić kupuję od piekarza rób to co umiesz zarób na to czego nie umiesz robić a nie próbuj szkłem d*** utrzeć bo dwa razy na tym stracisz juz tu tacy byli ;) pozdro
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 31 sie, 2014

a mi oktany przez korek uciekaja;) lucek stoii w garazu i czeka na narzady... Marcin mam nadzieje ze juz wyciagnoles ten modul dla mnie bo lucek mi w posadzke wrosnie :(
beben zlozyles maszyne do kupy?lata juz ? slyszalem ze w niedziele wypad z Marcinem planowaliscie to i jakies nagranie by sie przydalo.... ja jak zmonuje swojego do kupy i nagram jeszcze pare filmikow to sprobujeto obrobic w jakims programiku i tez pokaze to swiatu... tylko z tym pewnie mi sie troszke zejdzie ;)
ostatnio polatalem troszke na szwgra chinczyku... uuu nie bede opowiadal o wrazeniach... hehe... ale nie o to chodzi... dzisiaj szwagier wsiada.. pojechal troche pospacerowac po lesie... wraca i mnie sie pyta... co ty z nim zrobiles?... wystraszylem sie ze mu cos rozje..lem... i pytam co sie stalo... co nie tak jest?? a on .. nie nie wiem cos musiales zrobic bo zapier...la... hehe ... to mu mowie ze to nie tylko do spaceru po lesie sluzy ale tez pottrzebuje dostac w d*** zeby nagar tlumikiem wyplul ;)...

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”