co powiecie o lucky star sp 300

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
pysiu1
Posty: 67
Rejestracja: śr 23 lip, 2014
Quad:: Acces Motor SP 300
Imię: Przemek

Re: co powiecie o lucky star sp 300

Post autor: pysiu1 » śr 23 lip, 2014

Jestem posiadaczem LS 300 waże 90kg mam zamontowany sportowy wariator malossi i maszynka śmiga bardzo fajnie.Przebieg jaki podałeś są dwie wersje jeżeli od nowości była traktowana jak należy to silnik tak naprawde dopiero zaczyna swoją przygode a druga jeżeli była np.przegrzana,zalana,zaraz po odpaleniu na zimno max obroty lub jaieś inne dziwne przygody to silnik za chwilę bedzie szrot.

jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: co powiecie o lucky star sp 300

Post autor: jimmy_ezg » śr 23 lip, 2014

Nie ukrywam, że raczej do kościoła nim nie jeżdżę. Latam w terenie z mocniejszymi przeprawówkami, więc żeby im dorównać muszę czasem trzymać manetkę do oporu. Raz się przegrzał właśnie i zrobiłem wymianę tłoka i pierścieni, ale nie było oznak zużycia żadnych na cylindrze. A tłok wymieniłem bo po przegrzaniu i rozebraniu okazało się że tłok jest pęknięty. Ale po złożeniu chodzi jak ta lala.

jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: co powiecie o lucky star sp 300

Post autor: jimmy_ezg » śr 23 lip, 2014

marcinSWAPcb500 pisze:w takim razie masz u siebie już dwóch chłopaków co latają 500 tkami RADEK i ERYK chłopaki mają po 4 dychy na karku a sie bawią w ten sport możesz sie z nimi zgadać na pewno dadzą ci sie przejechać zobaczysz jak smiga maszynka po SWAPIE może kiedyś też sie zdecydujesz :D pozdro

Prawdę mówiąc nigdy ich na szlaku nie spotkałem a raczej znamy wszystkie popularne miejscówki w regionie. Masz jakieś namiary na nich? A co do SWAPu u mnie to raczej odpada ze względu na jeden jego ogromny minus - brak wstecznego po tej operacji :(. Chociaż nie ukrywam że przydałoby się ciut więcej mocy.

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: co powiecie o lucky star sp 300

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » czw 24 lip, 2014

wiesz oni chyba potrzebują kogoś kto im pokaże pare szlaków bo oni chyba więcej po ulicach latają jak kiedyś ten jeden przyjechał do częstochowy i zabrałem go na pustynię to po takim całym dniu jazdy na następny dzień się ruszać nie mógł takie miał zakwasy :) a przydało by mu sie bo klocek waży 120 kg by trochę zrzucił :) hehe wiesz ten wsteczny to jak go masz to myślisz że musisz każdy tak mam ja też tak miałem najlepiej poprostu jak byś wsiadł na takiego po zabiegu i chwile pojeździł to rozwiało by twoje wątpliwości u mnie jeździ sporo chłopaków suzuki Ltr 450 świetne maszyny i też nie mają wstecznego może jak ktoś lubi się topić po bagnach to w niektórych sytuacjach wsteczny by sie przydał żeby wyjechać ale przecież lucek ma napęd na ośkę wieć nie służy do tego typu jazdy a raczej do szybszych przejazdów ,drifu , podjazdów do ENDURO a nie do wszystkiego mu starcza mocy . Najlepiej spytac chłopaków po zabiegu czy brakuje im teraz wstacznego ale coś ucichli ;) może na wakacje pojechali :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: co powiecie o lucky star sp 300

Post autor: jimmy_ezg » czw 24 lip, 2014

Nie wiem czy zauważyłeś w opisie, ale ja mam właśnie wersję przeprawową i właśnie latam z ekipą po błotach i bagnach. A co do napędu na tył - kiedyś też tak myślałem ale odkąd sprezentowałem luckowi komplet Maxxis Zilla, przekonałem się że można nim się bawić w błocie :)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: co powiecie o lucky star sp 300

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » czw 24 lip, 2014

a widzisz i tu mnie masz gapa ze mnie nie zauważyłem zwracam honor :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: co powiecie o lucky star sp 300

Post autor: jimmy_ezg » pt 25 lip, 2014

A jakiś namiar na tych kolesi z EZG dasz?

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: co powiecie o lucky star sp 300

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 25 lip, 2014

pewnie że dam podeśle ci numer tel na PW do tego co mu pierwszemu robiłem jakieś 5 miechów temu później kolega jego sie napalił tez kupił lucka i odrazu na warsztat ;) zgadaj sie z nimi to może pojeździcie sobie razem i karniesz się zobaczysz jak chodzą ich sprzęty ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”