Okolice Elbląga, Pasłęka, Rychlik, Małdyt, Kadyn, Tolkmicka

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
lucek2825
Posty: 5
Rejestracja: czw 10 kwie, 2014
Quad:: trx 300 4x4
Imię: Tomek

Okolice Elbląga, Pasłęka, Rychlik, Małdyt, Kadyn, Tolkmicka

Post autor: lucek2825 » czw 10 kwie, 2014

Witam. Jak w temacie, szukam kompanów do pojeżdżenia w terenie, jak najmniej asfaltu , bo mam nierejestrowanego quda. Mam honde trx 300 4x4, starą ale daje rade, mój mail lucek2825@o2.pl, tel 604234172 pzdr.

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Okolice Elbląga, Pasłęka, Rychlik, Małdyt, Kadyn, Tolkmi

Post autor: oolsztyniak » czw 10 kwie, 2014

Jak masz fajne tereny i znasz spoko trasy i przeprawy to możemy do Ciebie dojechać pewnego pięknego dnia :-)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

lucek2825
Posty: 5
Rejestracja: czw 10 kwie, 2014
Quad:: trx 300 4x4
Imię: Tomek

Re: Okolice Elbląga, Pasłęka, Rychlik, Małdyt, Kadyn, Tolkmi

Post autor: lucek2825 » pt 11 kwie, 2014

Quada trzymam 15 km od Pasłęka opodal ostatniej pochylni kanału Elbląskiego m. Buczyniec. Jest tam wiele terenów do pojeżdżenia, dużo lasów, wąwozów, trochę bagien. Lecz sa to tereny bardzo dziewicze, jeszcze nie rozjeżdżone przez quady i crossy. Znam je dobrze bo tam sie wychowałem. objeżdżam je praktycznie co tydzień, 20 - 40km, w większości twarde tereny, trochę kolein i kałuż po zrywce. lecz typowej przeprawy raczej jeszcze nie próbowałem , bo samemu trochę strach, choć mam wyciągarkę to jednak samemu to nie to.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”