Stołeczna nakręca spiralę nienawiści 26.03.14 Rajd Szekla

Ciekawe linki atv, prasa o quadach, filmy o quadach, gry i wszystko co medialnie związane z quadami...
Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Stołeczna nakręca spiralę nienawiści 26.03.14 Rajd Szekl

Post autor: Zmora1966 » śr 26 mar, 2014

Iguana Team pisze:znam właściciela:)
korekta...oj znamy, znamy...

z drgiej strony nie masz prawa wymagać od nich takiego działania - w statucie stowarzyszenia nie ma nic na ten temat ;)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Adam Wieczorek
Moderator
Posty: 371
Rejestracja: pt 07 sty, 2011
Quad:: Suzuki KQ 700 2007r
Imię: Adam
Lokalizacja: Grodzisk Maz
Kontakt:

Re: Stołeczna nakręca spiralę nienawiści 26.03.14 Rajd Szekl

Post autor: Adam Wieczorek » śr 26 mar, 2014

Panowie jedyne co możemy jak na razie nie narażając się na wielkie koszty to robić podobną robotę co ECO tyle tylko że uczciwą. Trzeba zacząć opisywać ich działania, a raczej ich braki, pokazywać jak oni łamią prawo i nie stosują się do podstawowych norm eco. Że większość powołanych stowarzyszeń nie realizuje swoich działań statutowych, a bazuje tylko na wyłudzaniu pieniędzy. Ogólnie że całość działań ekologów jest nastawiona na łatwy zarobek, a nie na ochronę środowiska. Dlatego w tym przypadku odpieranie ataków nie za wiele pomoże, trzeba ich załatwić ich własną bronią, tylko w sposób cywilizowany, a nie w taki upośledzony jak oni to robią.
:I love Quadowe Bezdroża:
Najlepsze imprezy tylko z Quadowe Bezdroża. Wejdź i sprawdź

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Stołeczna nakręca spiralę nienawiści 26.03.14 Rajd Szekl

Post autor: DKfan » śr 26 mar, 2014

wgmparkot może atakują prymitywnie ale skutecznie. Co więcej jakiś czas temu czytałem artykuł na temat działań eko-mafii, działają bardziej inteligentnie niż się zdaje.
Schemat działania wygląda następująco:

-Wynajdują dużą inwestycję na terenach nie industrialnych (z dopiętą formalną stroną inwestycji, ale co z tego).
-Na terenie gdzie ma być prowadzona inwestycja nagle "odnajdują" zagrożony gatunek, Derkacza czy inną Salamandrę.
-Zawiadamiają o tym odpowiednie organy, inwestycja zostaje wstrzymana
-Proponują inwestorowi ODPŁATNE konsultacje dzięki którym w czasie prowadzenia inwestycji uniknie się ingerowania w środowisko gatunku zagrożonego a co za tym idzie można będzie wznowić inwestycje....
-Oczywiście na konsultację wystawiają fakturę!!Wszystko w świetle prawa.

A tak nawiązując do propagowania nienawiści i akcji ekologów zagrażających życiu i zdrowiu.
W ramach testów po naprawie zawieszenia, kilka godzin temu pojechałem na tor crossowy w okolicy Lipkowa prowadzony legalnie przez Motocross Babice, droga na tor biegnie drogą publiczną w obrzeżu lasu.\
A teraz uwaga co znalazłem po drodze.

Jadąc trackiem którym dość szybko poruszają się motocykle (ja raczej wolno bo to nie quad sportowy) z daleka widzę coś takiego, wkopana w ziemię opona za nią hałda z gałęzi WTF myślę
Obrazek

Hałda zachęca motocyklistę do skoku bo nie stanowi przeszkody.
I dokładnie taki jest jej cel sprowokować do wybicia się na niej.
Kilka metrów dalej...
Obrazek
wykopany jest rów, zdjęcie nie oddaje jego głębokości, wchodzi w niego całe koło quada. Motocyklista ląduje tuż przed rowem, brak czasu na reakcję i brak możliwości ominięcia ze względu na drzewa po bokach.
Zdjęcie zrobiłem od drugiej strony bo jest tak wykopany że od strony gałęzi nie widać że jest jakakolwiek przeszkoda na drodze.
Obrazek

Dlaczego nie ma w prasie artykułów o usiłowaniu spowodowania uszkodzeń ciała lub zabójstwa?

Resztę trasy pokonałem stojąc wychodząc z założenia że jak trafię na linkę to uderzy mnie w klatę w pancerzu a nie utnie mi szyi.

Pozdrowienia dla Eco przyjaciół.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

pierozek
Posty: 26
Rejestracja: wt 01 lis, 2011
Quad:: Polaris Sp 500
Imię: Damian

Re: Stołeczna nakręca spiralę nienawiści 26.03.14 Rajd Szekl

Post autor: pierozek » śr 26 mar, 2014

Albo sami organizuja ogniska w srodku lasu... pod prestekstem zbiórki... My teraz czuwamy mocno na nich! mocno!

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Stołeczna nakręca spiralę nienawiści 26.03.14 Rajd Szekl

Post autor: oolsztyniak » czw 27 mar, 2014

Mam nadzieję, że na mojej wyprawie nie będzie takiego syfu :?
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Stołeczna nakręca spiralę nienawiści 26.03.14 Rajd Szekl

Post autor: Zmora1966 » czw 27 mar, 2014

Jak zobaczyłem te fotografię to się załamałem :boisię: . Ja rozumiem że można czegoś nie akceptować ale to jest celowe działanie mogące skutkować kogoś kalectwem a przy złym zbiegu okoliczności nawet śmiercią
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Stołeczna nakręca spiralę nienawiści 26.03.14 Rajd Szekl

Post autor: DKfan » czw 27 mar, 2014

Zmora1966 pisze:Jak zobaczyłem te fotografię to się załamałem :boisię: . Ja rozumiem że można czegoś nie akceptować ale to jest celowe działanie mogące skutkować kogoś kalectwem a przy złym zbiegu okoliczności nawet śmiercią
To jest właśnie efekt działania mediów i ich skądinąd udana kampania nienawiści przeciwko nam.

Podkreślę.
Zdjęcie jest zrobione na drodze publicznej, a w promieniu ponad kilometra lub więcej nie ma żadnych zabudowań. To nie byli wkurzeni mieszkańcy to byli nasi przyjaciele ekolodzy w stylu Przemysława Paska "stołecznego ekologa" .

Podkreślam również że jest to miejsce publiczne gdzie na działalność toru motocrossowego jest zgoda Gminy Stare Babice, a dzieciaki an skuterkach często przyjeżdżają popatrzeć jak ich starsi koledzy skaczą na crossach.
Pytam jaki byłby efekt wpadnięcia w tą pułapkę jadącego 30-40km/h dzieciaka na skuterze? Może być różny począwszy od zniszczenia skutera, a skończywszy na śmierci dziecka.

To jest problem którym należy zainteresować media. To nie jest brudny PR tylko ciężkie przestępstwo mające na celu do doprowadzenia do ciężkich uszkodzeń ciała pozbawienia życia.
Może jakiś list zbiorowy do Świata Motocyki, Motoru itd??
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Iguana Team
Moderator
Posty: 456
Rejestracja: wt 21 maja, 2013
Quad:: Miśki dwa - G7 & 350 IRS
Imię: Jaro
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Kontakt:

Re: Stołeczna nakręca spiralę nienawiści 26.03.14 Rajd Szekl

Post autor: Iguana Team » czw 27 mar, 2014

Pewnie będzie jak zawsze, dopóki ktoś się nie zabije to nie bedzie problemu :-(
:I love Quadowe Bezdroża:
Najlepsze imprezy tylko z Quadowe Bezdroża. Wejdź i sprawdź

Awatar użytkownika
Supriseme
Posty: 405
Rejestracja: ndz 10 sie, 2014
Quad:: X8, Scrambler 1000xp
Imię: Szymon
Lokalizacja: Lipiany

Re: Stołeczna nakręca spiralę nienawiści 26.03.14 Rajd Szekl

Post autor: Supriseme » ndz 04 sty, 2015

Od jakiegoś czasu Straż Leśna stosuje kamery na ludzi wysypujących śmieci i kradnących drzewo, czemu by nie skorzystać z ich pomysłu i zacząć instalować kamerki w miejscach gdzie zrobione są pułapki na quadowców. Zniszczyć pułapkę i poczekać na kolejną, delikwent się nagra a resztą zajmie się policja. Kasa na kamerki zawsze się znajdzie.

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: Stołeczna nakręca spiralę nienawiści 26.03.14 Rajd Szekl

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 04 sty, 2015

To jest pomysl..!!! Do tej pory spotkalem sie tylko z jedna linka(a dokladnie byl to drut kolczasty) miedzy drzewami... mialem szczescie bo akurat jechalem ze sloncem za plecami i linka zablyszczala przede mna... postawilem quada bokiem... i malo co nie wpierdzielilem sie w linke... nawet nie chce myslec co by sie stalo jak bym w nia wlechal...
Z innej strony patrzac ... wysyp komunijnych quadow/crossow to tez jest plaga... sam w wakacje zje..balem kilku modych gniewnych na takowych maszynach jak orali po czyims polu... ze ubrany bylem w stroju moro na poczatku zaczeli spier****.. jednak po kilku chwilach ich zatrzymalem... oczywiscie dostali dobra reprymende!!! Na poczatku zaczeli mnie prosic zebym im mandatu nie wypisywal. Po chwili wytlumaczylem im ze nie jestem z nadlesnictwa tylko tutaj czesto jezdze... ludzie mnie tutaj znaja i nie mam zamiaru brac odpiwiedzialnosci za czyjas glupote i zeby ktos obwinial mnie za zniszczenie czyjegos mienia....
Takich mlodych gniewnych trzeba uswiadamiac bo odpowiedzialnosc idzie na cale nasze srodowisko...
Oczywiscie robienie pulapek... linki... wilcze doly jest karygodne!!!! O moim znalezisku w lesie zawiadomilem policje i nadlesnictwo... co dalej z tym sie stalo... nie wiem bo urlop sie skonczyl a ja musialem wracac za granice.
Osobiscie jak bym zlapal takiego delikwenta to bym go tym drutem do drzewa przywiazal jak zrobili to koledzy w jednym fimiku na yt... hehe( oczywiscie filmik byl tylko pokazowy)
Pozdrawiam wszystkich i miejcie sie na bacznosci!!!! Nigdy nie wiadomo gdzie eco terrorysci zaatakuja[emoji16]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Media o quadach”