Honda – co jeszcze oprócz Rincona?

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Honda
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Honda – co jeszcze oprócz Rincona?

Post autor: Grzegorz Głowienka » pt 09 kwie, 2010

Rozmowa z Michałem Dudkiem z Honda Poland o planach quadowych na 2010 rok, przeprowadzona na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie.
W naszej ofercie są bardzo ciekawe quady o mniejszych pojemnościach, a do tego w bardzo atrakcyjnych cenach np. TRX250 już od 13.900 zł. Warto zwrócić również uwagę na TRX420FA z napędem na 4 koła, z dwu sprzęgłową przekładnią, charakteryzującego się dobrym przeniesieniem napędu i całkiem niezłą skutecznością w ciężkim terenie.

Zapraszam na stronę główną:
:arrow: Honda – co jeszcze oprócz Rincona?
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
Romulus
Posty: 399
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Quad:: Nie ma. Bo nie mogę jeździć
Imię: Roman
Lokalizacja: Jabłonna

Re: Honda – co jeszcze oprócz Rincona?

Post autor: Romulus » pt 09 kwie, 2010

Spodziewałem się czegoś nowego z tej wypowiedzi a tu dalej wieje nudą i stagnacją. Jaskółka w postaci sponsorowania DB to chyba wszystko na co było stać przedstawicieli tej marki w 2010. A tłumaczenie się kryzysem według ich opini zwalnia marketingowców od działań. Całe szczęście że faktycznie pojazdy tej marki same się bronią, po za znanym mi dobrze Rinconem miałem okazję testować 420-kę i uważam że jest to super quad dla początkujących rajderów, brak mu może trochę prędkości i z tego względu średnio nadaje się na maratony ale do np. turystyki, wypadów czy większości przeprawówek nadaje się znakomicie.

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Honda – co jeszcze oprócz Rincona?

Post autor: Grzegorz Głowienka » pt 09 kwie, 2010

Honda TRX250EX - to również dosyć przyzwoita konstrukcja - typowa Honda, niewyżyłowana. Testowaliśmy ją ostatnio. Przy cenie 13 900 wydaje się być dobrą propozycją - żeby tylko jeszcze ją zarejestrować można było... A może będzie można - kto to wie :?:
Póki co quadowa emeryturka :)

nehaali
Posty: 1
Rejestracja: pt 20 gru, 2013
Quad:: usa

Re: Honda – co jeszcze oprócz Rincona?

Post autor: nehaali » pt 20 gru, 2013

A jak Ci się wydaje ?? Oczywiście że tak czytaj ze zrozumieniem

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Honda – co jeszcze oprócz Rincona?

Post autor: Ikar » pt 20 gru, 2013

A mnie się wydaje że nie zawsze, kolego nehaali. Dodatkowo pięknie odgrzałeś kotleciaka :)
Ozo Drapers Squad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Honda”