kymco 400/450

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Kymco
ODPOWIEDZ
JASIU76
Posty: 6
Rejestracja: ndz 01 gru, 2013
Quad:: kymco
Imię: janusz

kymco 400/450

Post autor: JASIU76 » ndz 01 gru, 2013

witam wszystkich pasjonatów,jestem świeżakiem i proszę o pomoc w kilku kwestiach,otórz kupiłem KYMCO rok 2010 tylko tak naprawdę nie wiem jakiego, sprzedający twierdzi że to 450 a z tego co ja sie dowiedziałem to może być 400.Dzwoniłem do importera z nr vin i nie umieli mi dać jednoznacznej odpowiedzi bo quad jest sprowadzony z Angli.Z tego co wiem 450 nia były na gażniku a mój jest, chyba że na Anglie mogły być wypuszczane.
Drugie pytanie dotyczy poziomu oleju w silniku,bagnet jest okrągły ,na bagnecie jakieś 2 cm od dołu jest spłaszczenie a powyżej tego {około3 cm} jest napis FULL i do tego napisu mam olej,czy to nie jest za dużo?w/g mnie zadużo.
Jeśli ma ktoś ten model {400-450}bardzo bym prosił o pomoc.
pozdro.

Krzysiek (ktsu)
Posty: 28
Rejestracja: czw 16 cze, 2011

Re: kymco 400/450

Post autor: Krzysiek (ktsu) » pn 02 gru, 2013

Różnica między 400 a 450 jest bardzo widoczna: silnik 400'tki chłodzony jest powietrzem i olejem, a więc silnik ma charakterystyczne użebrowanie:
Obrazek

Ilość oleju w silniku odczytujesz na bagnecie, ja zawsze trzymałem poziom na full.

JASIU76
Posty: 6
Rejestracja: ndz 01 gru, 2013
Quad:: kymco
Imię: janusz

Re: kymco 400/450

Post autor: JASIU76 » wt 03 gru, 2013

witam,Cię Krzysiek,wielkie dzięki za odp.jeśli chodzi o ten olej to czy nie wydmucha tam nic czasami,bo w autach to nie jest wskazane?a jeśli chodzi o to użebrowanie czy to fota 400? i czy 450 wogule nie ma użebrowania na silniku.
rozumiem że masz 400,jak się sprawuje?
jakieś wady w/g Ciebie?
i czy montowałeś jakieś dodatkowe oświetlenie?
gzie kupujesz np.filtry,oleje itp

Krzysiek (ktsu)
Posty: 28
Rejestracja: czw 16 cze, 2011

Re: kymco 400/450

Post autor: Krzysiek (ktsu) » wt 03 gru, 2013

450'tka nie ma w ogóle użebrowania. Kymco sprzedałem niemal rok temu. Stosowałem oleje tylko markowe: wszędzie Motul a do silnika Motul Powerquad. Oświetlenia dodatkowego nie miałem, oryginalne też nieźle dawało radę. Za to swojego przerobiłem do ostrego paplania się w błocie, założyłem:
1. snorkle .
2. zderzak tylny
4. pług
6. osłony spodu

JASIU76
Posty: 6
Rejestracja: ndz 01 gru, 2013
Quad:: kymco
Imię: janusz

Re: kymco 400/450

Post autor: JASIU76 » ndz 15 gru, 2013

siema krzychu,sory że tak długo nie pisałem ale robota,robota itd,przejrzałem twoje foty i powiem ze całkie pomysłowo,ale ja narazie chyba sie nie pokusze tak daleko,najpierw muszę pojeżdzić trochę spokojnie{miałem kiedyś okazje testować nowe polarisy cyba z 10 modeli benzyne/rope opony/gonsienice i stąd tak mnie wzieło ale na nie mnie nie stać }nie wiem co kymco potrfi albo może znieść.jak masz jakieś porady,chętnie poczytam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kymco”