Subskrybuj RSS
Obecny czas: Wto 02 Wrz, 2014

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: quad 110 chińczyk nie odpala
PostWysłany: Pon 05 Sie, 2013 

Quad: quad 110 chińczyk
Imię: Wojciech
Nazwisko: :)
Witam mam problem mój quad nie chce palić jest iskra (nowa świeca) wyczyściłem gaźnik i dochodzi benzyna czemu nie pali?.prosze o propozycje co moge z nim zrboic żeby palił :)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Oświetlenie LED Datex
Oświetlenie LED Datex
od 59,74 PLN
Wydajne, energooszczędne lampy LED do zastosowań zarówno w różnego rodzaju pojazdach, jak i np do oświetlenia dowolnej przestrzeni roboczej. Lampy stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach...
Półosie do quadów...
Półosie do quadów...
815,90 PLN
...Yamaha, Honda, Arctic Cat, Kawasaki, Polaris, Can-Am/Bombardier, Suzuki. Większość półosi do popularnych modeli quadów mamy w stałej sprzedaży, ale niektóre dostępne są tylko na zamówienie. Przed dodaniem do koszyka zapytaj o dostępność i czas realizacji...
Opona do quada DURO HF240A KNOBBY 16x8-7 16F 2PR E#
Opona do quada DURO HF240A KNOBBY 16x8-7 16F 2PR E#
132,20 PLN
Koncern produkuje opony klasy ekonomicznej wyższej, a marka DURO wywodzi się od słowa angielskiego DURABLE, oznaczającego solidność i trwałość. Nazwa zobowiązuje, dlatego produkty DURO znane są z wytrzymałości i przedłużonej żywotności w stosunku do produktów konkurencji...
 Temat postu: Re: quad 110 chińczyk nie odpala
PostWysłany: Wto 27 Sie, 2013 

Miejscowość: Stare-Boiska
Quad: Bombardier 125
Imię: Daniel
Nazwisko: Mikoła**wicz
Kompresja jest ?

PostWysłany: Sob 07 Wrz, 2013 

Quad: Quad 110, Cross 125, Honda Wallaroo, Zipp 80cc
Imię: Piotr
Jeśli ze sprężaniem wszystko w porządku, iskra jest to odkręć świecę i podlej mu strzykawką trochę paliwa. Jeśli nie zagada to są dwie możliwości. 1. Zawory tzn. źle ustawiony luz zaworowy lub któryś z zaworów nie domyka i silnik traci sprężanie. 2. Źle ustawiony rozrząd. Znaki muszą się zgrywać. Po ustawieniu koła zamachowego na T, znaczek na zębatce rozrządu musi się zgrywać z wcięciem u góry głowicy, tj po lewej stronie głowicy patrząc na zębatkę. Jeśli wszystko jest w porządku to musi odpalić, nie ma innego wyjścia.

PostWysłany: Pią 15 Sie, 2014 

Quad: quad chiński 110 ccm
Imię: Mateusz
Nazwisko: Stenka
pomocy jechałem quadem i nagle zgasł i od tamtej pory nie ma iskry co może być tego przyczyną ? bo jak zapale światła i kręce silnikiem to się palą śiatła czyli magneto jest ok ale nie ma iskry i dopiero zobaczyłem że nie ma takiej zaślepki takiej mega dużej śruby krótkiej ale w tej osłonie przy magnecie może to przez to ? pomocy !

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości