Pomoc w dorabianiu tulejek wahacza BASHAN 200

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
BANZAJ
Posty: 13
Rejestracja: ndz 11 cze, 2017
Quad:: Yamaha Wolverin 350 ,BASHAN 200
Imię: Sebastian

Pomoc w dorabianiu tulejek wahacza BASHAN 200

Post autor: BANZAJ » wt 20 cze, 2017

Witam wszystkich serdecznie...od dwóch tygodni jestem na razie szczęśliwym posiadaczem tego Chińskiego cacka.Quadzik bardzo fajnie jeżdzi i jak na moje potrzeby jest mega....Po bułki do sklepu czasem do lasu na grzyby na ryby i takie tam delikatne przeprawy..Żadnych hardcorów.Ale do setna
Chce wymienić tulejki wahaczy przód i wstawić w wahacz tylny tuleje .Wszystko rozebrałem i chciałem aby tokarz w mojej miejscowości dorobił mi takie tulejki z teflonu..powiedział,że problemu nie ma ale cena za 9 szt.tulejek 300zł..Wydaje mi się to trochę drogo,może się mylę.Kolejna sprawa to czas oczekiwania ok.tygodnia.W sumie gdybym miał możliwość ,dostęp do tokarki sam bym sobie to zrobił w 2-3 godz.
Teraz proszę was o poradę,ew.pomoc.Jakieś namiary na w miarę ogarniętego tokarza co zrobi te tulejki szybko i taniej niż te 300zł.Bo jak to mnie tyle ma kosztować to zamawiam metalowo gumowe ....Po 15zł za szt. i montuje ile pojeżdze...

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Pomoc w dorabianiu tulejek wahacza BASHAN 200

Post autor: robertmuszka » czw 22 cze, 2017

No ten tokaż to chyba mysli ze masz quada za dziesiąt tysi choć to i tak cena kosmos.

BANZAJ
Posty: 13
Rejestracja: ndz 11 cze, 2017
Quad:: Yamaha Wolverin 350 ,BASHAN 200
Imię: Sebastian

Re: Pomoc w dorabianiu tulejek wahacza BASHAN 200

Post autor: BANZAJ » pn 26 cze, 2017

temat do zamknięcia.Znalazłem kolejnego tokarza który wykonał tą samą robot tj.8 tulejek wahaczy przód i jedną tulejkę wahacza tył na całą dł. Całość za kwotę 80zł...
Materiał to nie teflon,ale majster mówi że równie wytrzymały jest co teflon może trochę suchszy niż teflon ,kolor czarny...Niech nawet przejeżdze na tym sezon na moją rekreacyjno-turystyczną jazde to na przyszły sezon moge dorobić kolejny komplet ..Narayie wszystko skrecone i sytywno jest..jezdzi sie bajka...

Wojtekski
Posty: 642
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013
Quad:: renegade 570 xxc , był cf x8 ,cf 500 , lucky star 400shineray 250-9c
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Suwałki

Re: Pomoc w dorabianiu tulejek wahacza BASHAN 200

Post autor: Wojtekski » sob 01 lip, 2017

To daj namiary na gościa może się przydać ;) .

BANZAJ
Posty: 13
Rejestracja: ndz 11 cze, 2017
Quad:: Yamaha Wolverin 350 ,BASHAN 200
Imię: Sebastian

Re: Pomoc w dorabianiu tulejek wahacza BASHAN 200

Post autor: BANZAJ » sob 01 lip, 2017

woj.mazowieckie
Gmina Kozienice
Warsztat znajduje się na wsi Kociołki

TAAH
Artur i Mariusz Maciąg
3D,CRD,CRM
26-900 Kozienice
Kociołki 7a
502-541-751
Mają konkretny warsztat i konkretne japońskie maszyny i nie tylko na których można zrobić praktycznie wszystko ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”