POLSON TEAM "BIAŁY SZKWAŁ"

Zobacz jak bawi się POLSON Team...
Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

POLSON TEAM "BIAŁY SZKWAŁ"

Post autor: prezziguzzi » śr 18 cze, 2008

:D nie wiem czy wiecie że polsony robią też jescze inne rzeczy niż tylko gadowanie :mrgreen:

tym razem(być może was to zaineresuje)jedziemy na spływ kajakowy :głupol: EXTREMALNY 8) ,zaczynamy od żródeł Zbrzycy(Bory tucholskie),poprzez Brdę i rzekę Czerską....
wyjazd będzie "wyczesany" pierwszy kontakt z cywilizacją po trzech dniach :rotfl: czyli spanie w namiotach,własne wyżywienie itp.
grupę będzie prowadził "wujek PTAK" człowiek któremu nie straszne są kursy kajakiem do szwecji :strs: :ok:

cdn......
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » pt 27 cze, 2008

No i zakończyła się ta wspaniała wyprawa. Cięzko tu opisac jak świetnie było bo rozwijaliśmy się na ten temat w przeciągu ostatnich dni więc nie uda mi sie skondensować tego w tym poście. Polecam wszystkim ten sport i to własnie w takiej formie czyli kiludniowy spływ z namiotami. Pozdrowienia dla wszystkich jego uczestników i szacun dla wujka PTAKA

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » ndz 29 cze, 2008

:D nieprawdopodobnie quadowo na tych kajakach :oklaski:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
AtomiX
Posty: 38
Rejestracja: wt 13 lis, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AtomiX » pt 11 lip, 2008

panowie strasznie wam zazdoszcze :ok: tej wyprawy. Nie moge odżałować że mnie tam nie było :beczy: mam nadzieje ze na tym jednym spływie nie zakończycie przygody z kajakami i że dam rade sie zabrać z wami

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzysztof Wronowski » pt 11 lip, 2008

jakieś foty byście dali czy coś...
3fun - bo quady są naszą pasją

Awatar użytkownika
denis
Posty: 102
Rejestracja: śr 31 paź, 2007
Lokalizacja: legionowo

Post autor: denis » pn 14 lip, 2008

Wy jacyś dziwni jesteście.... :D Spływy kajakowe mniej lub bardziej ekstremalne to były kiedyś....za młodu :D
Żartuje oczywiście - ale teraz jakoś nigdy czasu nie starcza. Chyba dzieci musza podrosnąć. Wiele miłych wspomnień związanych z kajakami mam...
Co ciekawe - zaprzyjaźniona kajakowa grupa pod wezwaniem robi ostatnio wszystkie pomorskie rzeczki po kolei (Słupia, Łupawa !!!! i dalej na zachód ) i z ich opinii wynika ża nie ma nic lepszego. Żadne Krutynio podobne Rospudy nie umywają sie do tych rzeczek.
Foty please.
Pzdr.
VINSON 500

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » pn 14 lip, 2008

Czekamy na następców Romualda Koperskiego... spłynął pontonem rzekę Lenę od źródła przez całą Syberię...ponad 1200km.
KINGSAJZ dla każdego!!!!

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » pt 27 lut, 2009

zdjecia trzeba wrzucić i o ile ja sie moge zająć zdjeciami quadowymi o tyle Quadrax powinien zając sie kajakowymi bo miał aparat.

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pt 27 lut, 2009

:wink: on to nigdy tego nie zrobi....może weż to od niego :myśl:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » pt 27 lut, 2009

chetnie bym to zrobil ale nawet nie dotarla do mnie plytka ze zdjeciami, podrzuć ją wujaszku jutro jeśli możesz i ją masz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań POLSON Team”