Północ jeżdzi, a południe????

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Caeradwyn
Posty: 28
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Północ jeżdzi, a południe????

Post autor: Caeradwyn » pn 05 maja, 2008

Centralna i północna Polska śmiga jak widzę:) czy są/bywają chętni z Krakowa i/lub okolic Krzeszowic/Nawojowej Góry? Napewno jest tam mnóstwo ciekawych i legalnych miejsc gdzie można się zrelaksować i nieco poszaleć, a wiadomo w grupe raźniej :) Pozdrawiam.
^_^ my way or highway ^_^

ALEX
Posty: 39
Rejestracja: pn 12 maja, 2008
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: ALEX » wt 13 maja, 2008

Ja jestem zielony i chętnie dopne się do grupy innych użytkowników, przy który zdobędę doświadczenie.

Awatar użytkownika
Caeradwyn
Posty: 28
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Caeradwyn » śr 11 cze, 2008

W których okolicach Krk jeździsz? Ja póki co zaopatrzona w mapę okolic gubię się regularnie, ale to nawet zabawne jest :D
^_^ my way or highway ^_^

ALEX
Posty: 39
Rejestracja: pn 12 maja, 2008
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: ALEX » śr 11 cze, 2008

Okolice Wieliczki, a sciślej Kokotów i znane niektórym okolice żwirowni oraz tereny budowanej autostrady ;)

judi8
Posty: 12
Rejestracja: pn 26 maja, 2008
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: judi8 » śr 11 cze, 2008

dajcie znać gdybyście się zmówili , chętnie się dołączę.

judi8
Posty: 12
Rejestracja: pn 26 maja, 2008
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: judi8 » śr 11 cze, 2008

Trochę nie precyzyjnie napisałem, możecie wnioskować że jeżdżę w okolicy Sosnowca i to jest racja ale Quada na codzien garażuję w okolicy Zielonek pod Krakowem i tam też go ujeżdżam :D . Tak że jak będziecie coś organizować to ja się piszę :rotfl:

Awatar użytkownika
Caeradwyn
Posty: 28
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Caeradwyn » śr 11 cze, 2008

Hej, rewelacja! jak dla mnie (o ile nie bedzie masakrycznej pogody bo nie cierpie jak jest za zimno :)) to nawet jutro :) ja garazuje swoje szczescie w Nowej Hucie i w okolice Kokotowa, Wegrzc Wielkich mam parenascie minut :) Nawet mam jakiegos znajomego w Kokotowie :D
^_^ my way or highway ^_^

ALEX
Posty: 39
Rejestracja: pn 12 maja, 2008
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: ALEX » czw 12 cze, 2008

Zainteresowanych proszę o kontakt 606 420 877. Walcie śmiało!!! ;)

ALEX
Posty: 39
Rejestracja: pn 12 maja, 2008
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: ALEX » czw 12 cze, 2008

Caeradwyn:
to nawet jutro ja garazuje swoje szczescie w Nowej Hucie i w okolice Kokotowa, Wegrzc Wielkich mam parenascie minut
Jutro chyba będzie pogoda...a napewno nie będzie zimno. Daj znać, to sobie pojeździmy!
Ostatnio zmieniony czw 12 cze, 2008 przez ALEX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Caeradwyn
Posty: 28
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Caeradwyn » czw 12 cze, 2008

Pogoda to i tak ma wszystkich w ... poważaniu ... A, poważnie to ja dziś nie mam ze sobą ani kasku, ani nic... :( Jazda do domu i spowrotem zajęłaby mi przynajmniej 2h. Proponuje spotkanie w sobotę, czas do ustalenia, jadąc od Krakowa, mostek przed rozjazdem na Brzegi i Kokotów, przy pętli autobusowej linii 224 o dźwięcznej nazwie BRZEGI :) ? W razie czego GG. pozdrawiam !!
^_^ my way or highway ^_^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”