polaris d-bat diesel 400 pasek napedowy??

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Polaris
ODPOWIEDZ
diesel1984
Posty: 2
Rejestracja: wt 25 kwie, 2017
Quad:: d-bat 400cm
Imię: diesel

polaris d-bat diesel 400 pasek napedowy??

Post autor: diesel1984 » wt 25 kwie, 2017

witam serdecznie,posiadam quada (a raczej traktor o osiagach taczki) ale jest naprawde fajny. polaris barrus d-bat 400cm z silnikiem l100 yanmar pytanie kieruje do urzytkowników takowego kosmicznego pojazdu, jaki rozmiar/oznaczenie powinien miec pasek napedowy ??. pasek który obecnie posiadam nie wyglada zbyt dobrze a jego oznaczenie to polaris 3211071 i wg wszystkich mi zródeł katalogi dayco,gates,polaris i wszelkie inne wychodzi ze jest to pasek do polarisa ale skutera snieznego..... przekopałem cały internet i nic napisałem nawet do producenta....oczywiscie odpisał.... w zadnych katalogach nie wystepuje nazwa ani d-bat ani barrus jedynie diesel po 2000roku a chodzi o polais sportsmann z silnikiem 455cm a nie o mojego 400cm, z góry dziekuje za pomoc,

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: polaris d-bat diesel 400 pasek napedowy??

Post autor: oolsztyniak » wt 25 kwie, 2017

Jeśli na pasku jest takie oznaczenie to taki pasek kup.
Może ktoś wcześniej miał podobny problem jak Ty i kupił coś pod konkretny wymiar.
A że akurat pasowało od skutera śnieżnego to czy to taki wielki problem?
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

diesel1984
Posty: 2
Rejestracja: wt 25 kwie, 2017
Quad:: d-bat 400cm
Imię: diesel

Re: polaris d-bat diesel 400 pasek napedowy??

Post autor: diesel1984 » wt 25 kwie, 2017

no własnie gdyby było ok nie było by tematu , quad ogólnie dziwnie sie"zbiera" i mysle ze jest za długi. wiec chciałbym sie poprzec katalogiem w którym jest napisane duzymi literami ze: do quada X jest pasek Y o oznaczeniu Z . lub pewną wiedza uzytkowników tej taczki w dieslu. pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polaris”