Polaris 800 przerywa do przodu

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Polaris
ODPOWIEDZ
Cichyy96
Posty: 1
Rejestracja: sob 28 maja, 2016
Quad:: Polaris Sportsman 800 EFI
Imię: Bartek

Polaris 800 przerywa do przodu

Post autor: Cichyy96 » sob 28 maja, 2016

Witam serdecznie, mam problem z Polarisem. Po roku przerwy w jeździe zmieniłem akumulator na nowy, stary umarł. Ale do rzecz, akumulator zmieniony, paliwo wlane, stan techniczny sprawdzony. Sprzęt odpalił normalnie, lecz gdy wrzuci się bieg do przodu do Polaris przerywa tak jakby miał włączony ogranicznik i strzela z wydechu.
Do tyłu normalnie cofa, nic nie przerywa...Sprawdziłem błędy diagnostyczne z pozycji licznika, nic nie wykazało. Może to oznaczać że przyczyną tego przerywania nie jest elektronika?
Trochę dziwne że do tyłu normalnie jedzie a do przodu nie..
Proszę o pomoc.

polarais gilewski
Posty: 4
Rejestracja: śr 27 wrz, 2017
Quad:: polarais sportsman wersja x2 pojemnosc 800 efi
Imię: Marcin

Re: Polaris 800 przerywa do przodu

Post autor: polarais gilewski » śr 27 wrz, 2017

Cichyy96 pisze:Witam serdecznie, mam problem z Polarisem. Po roku przerwy w jeździe zmieniłem akumulator na nowy, stary umarł. Ale do rzecz, akumulator zmieniony, paliwo wlane, stan techniczny sprawdzony. Sprzęt odpalił normalnie, lecz gdy wrzuci się bieg do przodu do Polaris przerywa tak jakby miał włączony ogranicznik i strzela z wydechu.
Do tyłu normalnie cofa, nic nie przerywa...Sprawdziłem błędy diagnostyczne z pozycji licznika, nic nie wykazało. Może to oznaczać że przyczyną tego przerywania nie jest elektronika?
Trochę dziwne że do tyłu normalnie jedzie a do przodu nie..
Proszę o pomoc.
Czy kolega rozwiazal juz ten problem czy juz quada nie ma??
ja mam problem identyczny i nie wiem co to moze byc

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polaris”